Yüz Yogası Kitabı

yüz yogası kitabı nedir

Yoga, günümüzde hemen hemen herkesin mutlaka duymuş olduğu bir egzersiz şeklidir. Özellikle ünlü kesimin oldukça sık tercih ettiği yoga, maalesef sadece bağdaj kurup, nefes almaktan ibaret olarak biliniyor.

Oysaki yoga ile tıpkı fitnessta olduğu gibi farklı bölgeleri çalıştırabiliriz. Üstelik sadece vücudumuzu değil, aynı zamanda yüz kaslarımızı da geliştirebiliriz. Yüz yogası sayesinde çalışan kaslar, zamanla yüz hatlarının kendini toparlamasını sağlar.

Ciltteki kırışıklıklar, sarkmalar ya da çizgiler, bilindiği gibi sadece yaşı ilerleyen insanların karşılaştığı bir sorun değildir. Mimikler ne kadar çok kullanılırsa, cilt o kadar deforme olur.

Cilt yapısının bozulması zaman aldığından, ilk başlarda belirgin olmadığı düşünülür. Ancak bu duruma ne kadar erken müdahale edilirse, bir o kadar başarılı ve kalıcı bir sonuç elde edilir. Başarılı ve kalıcı bir sonuç ise ancak yüz yogası ile mümkün.

Yüz yogası egzersizleri, güzelleşmek isteyen herkesin boş zamanında, kolaylıkla yapabileceği egzersizlerdir. Üstelik binlerce lira talep eden sözde yoga eğitmenlerinin kurbanı olmadan, sadece okuyarak ya da egzersiz fotoğraflarını uygulayarak, yüz hatlarını gerginleştirmeye yardımcı olacak Güzellik İksiri adlı yüz yogası kitabı ile masrafsız, istenilen zaman diliminde ve müsaitlik durumu dert edilmeden, dolgun ve gergin yüz hatlarına kavuşmak çok kolay.

Yüz güzelliği için dışarıdan yapılacak her türlü müdahale, risklidir. Kalıcı olmayan ve düzenli olarak tekrarlanması gereken müdahaleler, bir süre sonra daha ciddi problemler ortaya çıkarır. Doğal güzelliği zamanla tamamen yok eden yapay desteklerin her bir tekrarı, bir öncekinden daha masraflıdır.

O halde;

Neden doğal bir yöntem olan yüz yogası egzersizleri dururken, yapaylık katan, üstelik oldukça tehlikeli olan yüz toparlama operasyonları yaptırasın?

Neden cildin her sarktığında çaresizliğinden faydalanıp, bir önceki operasyonu bahane eden, adeta bir kasap gibi pazarlığa oturan estetikçilere boyun eğesin?

Tekrar tekrar yüzüne bıçak değdirmek seni tedirgin etmiyor mu?

Üstelik, ufak bir titreme sonucu hayatının kabusa dönüşeceğini bilmene rağmen?

Sadece bir sefer alıp, seneler geçtikten sonra bile, dilediğin zaman arşivinden çıkartarak yüz yogası egzersizlerini tekrar uygulamanı sağlayacak olan yüz yogası kitabı, hayatını değiştirecek!

Yüz Yogası Kitabı Nereden, Nasıl Temin Edilir?

Yüz yogası egzersizleri hakkında gereken bütün bilgileri içinde barındıran ve bir yüz yogası kitabı olan Güzellik İksiri adlı kitaba, sayfamızın “sepete ekle” bölümünden sahip olabilirsin. Üstelik toplam 115 TL değerindeki 3 farklı kitapçığa ücretsiz sahip olarak güzelliğine güzellik katabilirsin!

Daha fazla bekleyerek vakit kaybetme!

Yüzünü değiştir, hayatını değiştir…

Benzer Konular: