Yüz Yogası İle Mucizevi Güzelliğe Kavuş!

yüz yogası hakkında

Yüz gerdirme operasyonu yerine yüz yogası egzersizleri ile güzel olmanın yolları artık senden sorulacak!

Çoğu insan, cildindeki sarkıklık ve kırışıklıkları yaşın ilerlemesine bağlıyor. Yüz kırışıklıkları sadece yaşı ilerleyen insanların karşılaştığı bir problem değildir. Ciltteki deformasyonlar, erişkinliğini henüz tamamlamamış ergenlerde de görülmekle birlikte, mimiklerini fazla kullanan insanların da oldukça sık karşılaştığı bir durumdur.

Bu sorunlarla karşılaşan yediden yetmişe herkes, bir an önce kaybettiği yüz güzelliğine geri kavuşabilmek için her yolu göze alıyor.

Germe operasyonlarının eksik veya hatalı olması sonucu oluşacak kalıcı hasarlar, kapatıcılarla ciltte açılacak gözenekler, ya da ameliyat kaynaklı morluk ve hissizlik…

Aslında bu hataları yapmadan, tamamen doğal yöntemlerle kırışıklıklardan ve sarkıklıklardan kurtularak, yüz güzelliğine kavuşmak oldukça basit ve ağrısız.

Eğer sen de güzel olmanın yolunu ararken boş yere acı çekmek ya da morluklarla dolaşmak istemiyorsan, bir an önce hangi yolu seçeceğin konusunda kararını verip, egzersizlere başla!

Şimdilik, sana sarkık yanaklarını gerginleştirerek daha net ve güzel bir yüz ifadesi kazanman için vereceğim yüz yogası egzersizlerini uygulayarak, yeni bir hayata ilk adımını atabilirsin!

Yüz Yogası İle Sarkan Yanakları Gerginleştirmek

İlk olarak;

  • Yüz kaslarını 15 saniye serbest bırakarak rahatlat.
  • Ağzını 5 saniye boyunca açabildiğin kadar geniş aç.
  • Çeneni ileri, geri hareket ettir.
  • Bu işlemi 20 defa tekrarla.

Son olarak;

  • Alt çeneni yavaşça öne çıkar.
  • Dişlerin üst dişlerine sürtmeden alt çeneni kaldırabildiğin kadar yukarı kaldır.
  • Bu işlemi başlangıç için en fazla 5 sefer olmak üzere 10’ar saniye ara vererek tekrarla.
  • Diş etlerinde hafif bir sızı hissettiğin an işlemi yavaşça bırakıp 20 saniye ara ver.

Hissettiğin şey aslında sızı değil, yanma. Bu senin yüz kaslarını çalıştırdığın anlamına gelir.

“Yüz yogası egzersizlerielbette ki sadece sarkık yanak toparlamaktan ibaret değil. Ayrı ayrı veya birbirini takiben yapabileceğin birçok yüz yogası egzersizi ile en kısa yoldan masrafsız bir şekilde, hiçbir zaman sahip olamadığını sandığın ya da kaybettiğini düşündüğün yüz güzelliğine kavuşman mümkün.

Bu şekilde egzersizlere devam ederek, yüz hatlarının daha dolgun ve keskin olduğunu zamanla fark edeceksin.

Egzersizleri ne kadar düzenli yaparsan, o kadar sağlıklı sonuçlar alacağını unutma!

Sarkıklıklara Son!

Artık pahalı makyaj malzemelerine, kremlere ya da bıçaklı müdahalelere gerek kalmadan yüz güzelliğine nasıl kavuşabileceğin hakkında fikir sahibi olmaya başladın.

Yüz yogası yaparak bir an önce, var olduğuna inanmadığın yüz güzelliğine kavuşmak için Güzellik İksiri adlı kitaba sahip olarak, egzersizlere hemen başlamanı tavsiye ederim!

Yüzünü değiştir, hayatını değiştir!

Benzer Konular: