Yüz Yogası Hakkında Her Şey

yüz yogası hakkında her şey

 

Yüz güzelliği için nokta atışı yapmak, artık yüz yogası ile çok daha kolay bir hal aldı.

Ana vatanı Amerika Birleşik Devletleri olarak bilinse de, aslında yüz yogası, yüzyıllardır tarihimizde var olan fakat halkımız tarafından pek de bilinmeyen bir yöntemdir.

Osmanlı zamanında kadınlar yüz güzellikleriyle ön plandalardı. Daha da derine inecek olursak, Osmanlı döneminde saraydaki kadınlar, bir an önce halvete çıkabilmek için yaptıkları bitki detokslarının yanı sıra yüz egzersizleri yani; yüz yogası yapmışlardır.

Kasları çalıştırarak fit bir görüntüye sahip olmanın tek yolunun egzersiz olduğu konusunda hemfikirken, yüz güzelliği için yüz yogası egzersizleri yapmak gerektiği konusunda yeni yeni bilgileniyoruz.

Vücudunun neresinde olursa olsun, çalışmayan kasların sarkıklığına ve kırışıklığına dışarıdan müdahale ederek toparlamak çözüm değildir. Bu şekilde; kalıcı olmayan, yapay bir güzellik elde etmiş olursun.

Doğal yöntemlerle, tamamıyla kaslarını çalıştırarak aslında sahip olduğun fakat zamanla deforme olan yüz güzelliğine kalıcı olarak geri kavuşmak, sandığından çok daha kolay!

Neden teknoloji dururken kendimi yorayım?

Çoğu insanın çıkış yolu olarak adlandırdığı, aslında tamamen bahanesi olan teknoloji yani estetik müdahaleler kesin çözüm sağlamamakla birlikte, kalıcı hasar bırakabilecek kadar risklidir.

Yüz gerdirme operasyonundan kalabilecek dikiş izleri, botoks dolgu işlemi sırasında oluşabilecek alerjik reaksiyonlar ya da yağ aldırma işlemi sırasında yapılan yanlış işlem sonucu şişlikler söz konusu bile olmadan, yüz yogası yöntemiyle yüzünü gerdirebilir ve dolgunlaştırabilirsin.

İnan ve Sabret!

Yüz güzelliği senin için aceleye getirilerek riske atılacak bir konuysa, dilediğin estetik cerraha giderek, ameliyat için en yakın tarihi alabilirsin.

Doğal yollarla yüz güzelliği kazanmak istiyorsan, ilk olarak estetik müdahale düşüncesini aklından çıkar ve yüzüne bıçak değmeden de kendi güzelliğini ortaya çıkarabileceğine inanmaya başla!

Bu konuda kendine ne kadar inanırsan, dolgun ve keskin yüz hatlarına o kadar yaklaşmış olursun.

Yüz yogası egzersizleri yaparken, bu işin sonucunda yüz güzelliğine kavuşacağını düşün, ve pes etmeden rutin bir şekilde egzersizlere devam et.

Daha sağlıklı ve kalıcı çözüm istediğin bölgeyi, en yakınındaki hattı beraberinde çalıştırarak belirginleştirebilirsin.

Kıskandıran Yüz Güzelliğine Sahip Olmak

Birbirini tamamlayan yüz yogası egzersizleriyle alnındaki kırışıklıklardan, boynunun altındaki sarkıklıklara kadar ulaşabilir, gergin ve net bir ifadeyle Osmanlı kadınlarının kıskandıran yüz güzelliğine sahip olabilirsin.

Bunun için yapman gereken tek şey, paranı ve cildini riske atmaktan bir an önce vazgeçip, geç kalmadan yüz yogası egzersizlerine başlamak! Bu konuda sana insanın isteyince neler başarabileceğini kanıtlayan, tamamen doğal, risksiz yöntemlerle yüz güzelliğine kavuşmanı sağlayacak Güzellik İksiri adlı kitabı okumanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Unutma!

“Yüzünü değiştir, hayatını değiştir!”

Benzer Konular: