Yüz Yogası Nedir?

yüz yogası egzersizleri nelerdir

Yüz yogası; insanın genç görünmesini, dolaylı olarak genç ve sağlıklı hissetmesini sağlayan doğal bir metottur.

Yüz yogası yaparak, yüz kaslarınızı çalıştırırsınız. Bu nedenle de olduğunuzdan daha genç görünürsünüz. Çünkü “yüz yogası egzersizleri” sayesinde kırışıklıklardan, sarkıklıklardan kurtularak, ciltteki deformasyonları yok edersiniz.

Hepimizin bildiği gibi, kadınlar güzellikleriyle dikkat çekebilmek ister. Bu, sadece karşı cins için geçerli değildir. Çünkü kadınlar, diğer kadınların da bakışlarını kendi üzerlerine topladıkları zaman, kendilerini daha iyi hissederler.

Bu, farkında olmadan bilinçaltında yatan egonun, dikkat çeken güzellik ile tatmin olması ve özgüvenin okşanmasıyla alakalıdır.

Güzel olmak, her insanın istediği bir şeydir. Bu yüzden günümüz kadınları imkanları doğrultusunda güzel olabilmek için farklı yollara başvuruyor.

Kimi, makyaj ile kusurlarını kapatmaya çalışırken, kimi ise estetik müdahale yaptırmayı tercih ediyor. Fakat; bu yollara başvuran kadınların hiçbiri kalıcı güzelliğe sahip olamıyor ve bu yüzden uygulanan işlemlere ömür boyu devam etmek zorunda kalıyor.

Ömür boyu uygulanan yanlış işlemler, pürüzlü bir cilt yapısı için zemin hazırlar. Pürüzlü ciltler, sarkıklık ve kırışıklıklarla birleşince çok daha kötü bir görüntü ortaya çıkar. Durum, artık içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

Oysaki yüz yogası egzersizleri ile kalıcı, doğal yüz güzelliğine sahip olmak çok daha kolay aynı zamanda da acısız bir yöntemdir. Üstelik risk taşımayan bu yöntem ile sadece kırışıklıklar ve sarkıklıklardan kurtulmakla kalmayıp, daha dolgun ve keskin yüz hatlarına da sahip olmuş olursun.

Hemen hemen herkes yaşını söylediğinde daha genç göründüğünü duymak ister. Doğal ve basit yöntemlerle 5 yaş daha genç görünmeyi istemeyecek bir kadının yeryüzünde olduğuna ihtimal vermediğimize göre, bir an önce günlük uygulanan krem ve fondötenlerden kurtulma vakti gelmiş demektir!

Yüz Yogası Egzersizleri İle Masrafsız Yüz Güzelliği

“Her güzel şeyin bir bedeli vardır.” deyimi aslında doğru olmayan bir düşünce tarzıdır. Biz milletçe, mümkün olan şeyleri bile imkansız olarak nitelendirdiğimiz için, her zaman yanlış yollar ve yöntemlerle hayatımızı daha da zorlaştırırız.

Güzel olmak için pahalı kremlere, makyaj malzemelerine ya da cerrahi estetik operasyonlara binlerce lira heba etmeye gerek yok. Eğer yitirdiğin yüz güzelliğini geri kazanabileceğine ve yapabileceklerine inancını kaybetmediysen, Güzellik İksiri adlı kitaba bir an önce sahip olarak yüz yogası egzersizlerine vakit kaybetmeden başlamanı tavsiye ediyorum.

Unutma!

“Yüzünü değiştir, hayatını değiştir!”

Benzer Konular: