Categories Yüz

Sebamed Yüz Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

  1. Ürün Adı : Sebamed Likit Yüz ve Cilt Temizleme Jeli.
  2. Kullanım Şekli : Nemli cildi, el ya da süngere döktüğünüz jel yardımı ile köpürterek uygulayın, ardından durulayın. Duş jeli olarak, vücut temizliğinde de kullanabilirsiniz, makyajınızı temizleyebilirsiniz.
  3. Cilt ile uyumlu yapıdadır, cilde zarar vermez.

Sebamed yüz yıkama jeli ne işe yarar?

Hassas ciltlerin kullanımına uygun olan Sebamed Likit Yüz ve Vücut Temizleyici, pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutar. Sabun ve alkali içermez. ☑ Cildi yumuşatır. ☑ Cildi kurutmadan nazikçe temizler.

Sebamed Clear Face nasıl kullanılır?

Clear Face Bakım Jelini sabahları ve akşamları temizlik ve tonikten sonra kullanınız. Jeli, cildinize ince bir tabaka halinde uygulayınız ve cilt bakımı rutininize devam etmeden önce tamamen emilmesi için bekleyiniz.

Sebamed Olive Face and Body Wash ne işe yarar?

Ekstra yumuşak ve sabun içermeyen formülü hassas cildi yumuşatır ve cildin korunmasını sağlar. Sebamed Zeytinyağlı Yüz & Vücut Temizleme Jeli içeriğindeki zeytinyağı, pantenol ve bitkisel nişasta türevleri ile cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendirir. PH 5.5 değeri ile cildi zararlı dış etkenlere karşı korur.

Sebamed Clear Face Care Gel ne ise yarar?

Clear face Bakım Jeli özellikle hassaslaşmış, akne eğilimli ciltler, siyah noktalar ve cilt pürüzleri için geliştirilmiş akne oluşumunu ve artışını biyolojik olarak engelleyen yumuşak bir jeldir. Doğal ph 5,5 değeri akneye karşı biyolojik koruma sağlarken nem kaybına karşı cildi korur.

You might be interested:  Yüz Soyulmasına Ne Iyi Gelir?(Çözülmüş)

Seba Med nasıl kullanılır?

PH 5.5 değeri ile ciltle uyumludur. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan temizleme jelini tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz. Kullanım Şekli: Nemli cildi, el ya da süngere döktüğünüz jel yardımı ile köpürterek uygulayın, ardından durulayın.

Sebamed kompakt sabun ne işe yarar?

– Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş kalıp temizleyicidir. – Cilt yüzeyindeki kir yağ ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlemeye yardımcı olur. – Cildin doğal nem seviyesini dengelemeyi destekler.

Sebamed Clear Face Yüz Yıkama Köpüğü nasıl kullanılır?

Kullanım şekli: Sabah ve akşam az miktarda köpük ile cildinize nazikçe masaj yapınız. Cilt yüzeyinde bırakılan köpük derinlere nüfuz edecek ve zararlı mikroorganizmaları etkili bir şekilde yok edecektir. 5 dk sonunda tamamen durulayınız. Göz çevresinde kullanmayınız.

Sebamed tonik ne ise yarar?

Sebamed Clear Face Temizleyici Yüz Toniği, ciltteki sebumu, kiri ve yağı nazikçe arındırır. İçeriğindeki hamamelis ile cildin görünümünü düzeltir. İpek proteini ve allantoin cildi yumuşatır ve nemlendirir. Cildin doğal pH 5.5 değerini korur.

Temizleme jeli nasıl kullanılır?

Yüzünüzü ılık suyla hafifçe ıslattıktan sonra avucunuza döktüğünüz jeli nazik hareketlerle cildinize uygulamalısınız. Yüz temizleme jelini yüzünüze uygularken ürünün gözlerinizle ve göz çevrenizle temasından kaçınmalısınız. Yüz temizleme jeli, nemli cildinizde kolayca köpürecektir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *