Categories Yüz

Sebamed Likit Yüz Ve Vücut Nasıl Kullanılır?(En iyi çözüm)

  1. Ürün Adı : Sebamed Likit Yüz ve Cilt Temizleme Jeli.
  2. Kullanım Şekli : Nemli cildi, el ya da süngere döktüğünüz jel yardımı ile köpürterek uygulayın, ardından durulayın. Duş jeli olarak, vücut temizliğinde de kullanabilirsiniz, makyajınızı temizleyebilirsiniz.
  3. Cilt ile uyumlu yapıdadır, cilde zarar vermez.

Sebamed Yüz ve Vücut Temizleyici Likit ne işe yarar?

Sebamed Liquid Face & Body Wash Likit Bir damlası ile, cildi tahriş etmeden ve kurutmadan, derinlemesine temizlik sağlar. pH 5.5 Değeri ile zararlı bakteri ve mantarların üremesini önleyen asit mantoyu muhafaza ederek cildi bakteri ve mantarlara karşı korur.

Sebamed Olive Face and Body Wash ne işe yarar?

Ekstra yumuşak ve sabun içermeyen formülü hassas cildi yumuşatır ve cildin korunmasını sağlar. Sebamed Zeytinyağlı Yüz & Vücut Temizleme Jeli içeriğindeki zeytinyağı, pantenol ve bitkisel nişasta türevleri ile cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendirir. PH 5.5 değeri ile cildi zararlı dış etkenlere karşı korur.

Sebamed Duş jeli ne işe yarar?

Hafif ve hoş kokusu ile tazeleyici bir etki sağlayan Sebamed Duş Jeli, cildin yeniden canlandırılmasına yardımcı olur ve cildin sıvı kaybını gideren nemlendirici doğal amino asitler içerir. Hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri için uygundur.

Sebamed jel nasıl kullanılır?

Clear Face Bakım Jelini sabahları ve akşamları temizlik ve tonikten sonra kullanınız. Jeli, cildinize ince bir tabaka halinde uygulayınız ve cilt bakımı rutininize devam etmeden önce tamamen emilmesi için bekleyiniz.

You might be interested:  Kortizon Yüz Şişmesi Nasıl Iner?(Çözüm bulundu)

Sebamed kompakt sabun ne işe yarar?

– Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş kalıp temizleyicidir. – Cilt yüzeyindeki kir yağ ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlemeye yardımcı olur. – Cildin doğal nem seviyesini dengelemeyi destekler.

Sebamed Liquid Face & Body Wash nedir?

Yüz, vücut ve makyaj temizliğinde kullanılan temizleme jelidir. Cildi tahriş etmeden temizlemek, yumuşatmak ve elastikiyet sağlamak için uygulanabilir.

Sebamed Fresh Shower nedir?

Sebamed Ferahlatıcı Duş Jeli 200 ml Sağlıklı cilt gibi 5.5 pH değeri taşır. Yumuşak temizleyiciler içeren Sebamed Fresh Shower, özellikle spor sonrası hassaslaşan ciltler için yüksek cilt toleransı sağlar ve nazikçe temizler. Aminoasitler ve allantoinden oluşan cilt bakım kompleksi, cildi kuruluğa karşı korur.

Sebamed care gel nedir?

Clear face Bakım Jeli özellikle hassaslaşmış, akne eğilimli ciltler, siyah noktalar ve cilt pürüzleri için geliştirilmiş akne oluşumunu ve artışını biyolojik olarak engelleyen yumuşak bir jeldir.

Temizleme jeli nasıl kullanılır?

Yüzünüzü ılık suyla hafifçe ıslattıktan sonra avucunuza döktüğünüz jeli nazik hareketlerle cildinize uygulamalısınız. Yüz temizleme jelini yüzünüze uygularken ürünün gözlerinizle ve göz çevrenizle temasından kaçınmalısınız. Yüz temizleme jeli, nemli cildinizde kolayca köpürecektir.

Sebamed Sivilce örtücü krem ne işe yarar?

Ürün özellikleri: Yüksek konsantrasyonlu kolza fitosterolleri antienflamatuar özelliklere sahiptir ve cildin sıkılığını ve dokusunu iyileştirir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *