Categories Yüz

Balmy Kabak Yüz Peeling Nasıl Kullanılır?(Çözünme)

Kabak yüz peeling disk nasıl kullanılır?

Kullanım koşulları: Kabak lifini sıcak suya tutup yumuşamasını sağlayın. Doğal sabun ile köpürtüp yüzünüze dairesel ve yumuşak dokunuşlarla uygulayın. Yüzün tahriş olmaması için sert davranmaktan kaçının. Haftada bir kullanabilirsiniz.

Balmy Loofah yüz lifi nasıl kullanılır?

Kod: 1035 Loofah Yüz ve Vücut Lifi

  1. Ürün Açıklaması 100% Doğal Üründür.
  2. Cilt Masajı Nasıl Uygulanmalı? Sıcak suya tutulduktan sonra banyo sabunu (jel) ile lifin tüm yüzeyine köpürtülerek uygulanır.
  3. Doğal Masaj Ürünleri Nasıl Korunmalı? Doğal masaj liflerimizi her kullanımdan sonra elde ve soğuk suyla yıkayın.

Kabak yüz peeling diski ne işe yarar?

Peeling etkisi ile ciltteki sivilce ve siyah noktaları derinlemesine temizler. Kullanmadan önce suda ıslatılır. Ürün, su ile temas ettiğinde yumuşar. Yağlı cilt tipleri için uygundur.

Yüz lifi nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır? Yüzünüzü yıkayacağınız jel veya temizleyici ürününüzü sıcak suya tutulduktan sonra yumuşayan lifinizin tercihen yüzeyinde köpürtülerek uygulanır. Su ile temas ettiği anda hızlıca yumuşar ve esneyen özelliği ile hassas ciltleri dahi tahriş etmez. Yüz temizliğinde rahatça kullanılabilir.

Kabak lifi batıklar için nasıl kullanılır?

Kabak Lifi Nasıl Kullanılır? Batık kıllara banyoda su ve biraz vücut jeli yada tercih ederseniz zeytinyağlı sabun ile ovalayarak sorunlardan kurtulabiliyorsunuz. Banyoda bu işlemi yaklaşık 2-3 dakika bu şekilde cildinizi çok fazla tahriş etmeden uygulayabilirsiniz.

You might be interested:  Yüz Nasıl Şişman Olur?(Doğru cevap)

Kabak lifi sabun Nasıl Kullanılır?

Lifli yapısı sayesinde cildi besleyen Doğal kabak lifli sabun sert bir yapıya sahiptir. Bunun için cildiniz de kullanmadan önce duşta 15-20 dakika vücudunuzu yumuşatmalı ardından lifli sabunu sıcak su ile yumuşatmalısınız. Lifli sabunun sert yapısı sebebiyle uygularken dikkatli olmalısınız.

Kabak lifi sabunu yüze nasıl kullanılır?

Orta sertlikteki kabak lifi kesenizi bir miktar ılık suyla ıslatın. Üstüne cildinize uygun kaliteli bir duş jeli sürün. Bacaklarınızdaki batık olan bölgelere lifi hafif bastırarak aşağı yukarı ritmik hareketlerle sürün.

Su kabağı lifi nasıl kullanılır?

Oldukça sert bir yapısı vardır, kullanırken cildinizi tahriş etmemesine özen gösteriniz, lakin su aldığında kabak lifi yumuşamaktadır. Cilt bakımında kabak lifinin defne sabunu veya bıttın sabunu gibi doğal sabunlarla birlikte kullanılması önerilmektedir.

Kabak lifi lekelere iyi gelir mi?

Cilt bakım uzmanlarına göre kabak lifi, ölü hücrelerin yenilenmesini sağlıyor. En çok da selüliletlerin ve yüzdeki sivilcelerin giderilmesinde etkili oluyor. Kullanılışı da oldukça basit; lifi vücudunuzda ve yüzünüzde, masaj yapar gibi ama çok bastırmadan gezdiriyorsunuz.

Peeling diski ne işe yarar?

Kabak lifinden üretilmiştir. Ürün su ile temas ettiğinde şişerek genişler ve yüz temizliğiniz için ideal yumuşaklığa ulaşır. Yüzünüzdeki ölü derileri arındırarak cildinizi canlandırır. Ürünü açık yara ve enfeksiyonlu bölgelerde kullanmayınız.

Vücut peelingi nasıl yapılır?

* Peelingi uygulamaya vücudunuzun en kuru bölgesinden, bacaklarınızdan başlayın. Ceviz büyüklüğünde elinize sıktığınız ürünü yuvarlak hareketlerle uygulayın. *Bel arkasından öne, karından saat yönüne peeling yapmaya devam edin. *Dirseklerinizi ve diz kapaklarınızı ihmal etmeyin.

Kelebek Kese nasıl kullanılır?

Sabundan arınıldıktan sonra kese sıcak suda ısıtılarak vücuda tatbik edilmelidir. Kesenin vücuttan çıkartmış olduğu ölü deri tabakası ve kiri sabunlu lifle aldıktan sonra ılık suyla durulanılmalıdır. Kesenin hergün vücuda tatbiki selülit mücadelesi dışında mahsurludur.

You might be interested:  Yüz Yağları Nasıl Erir?(Çözünme)

Kabak lifi yüz için kullanılır mı?

Kabak lifi, cilt temizliğinde en önemli ve etkili kozmetik ürünlerdendir. hem yüzün hem de vücudun kir ve yağdan arınmasını sağlayan kabak lifi kesesi özellikle kan dolaşımını hızlandırdığı için cilde canlılık kazandırır. Vücut ve yüz için ayrı ayrı kullanılan kabak lifi, selülitlerin gitmesinde de oldukça etkilidir.

Balmy banyo kese eldiveni nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır? Suyla birlikte yumuşatılarak kullanıldığında vücudunuzun hemen her bölgesinde masaj etkisi oluşturur. Banyoda kullanımda her iki yüze sabun veya duş jelini köpürtüp vücut sabunlandıktan sonra diğer yüzde bulunan kabak lifi ile derinlemesine temizlik yapılır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *