Categories Yüz

Avon Planet Spa Yüz Maskesi Ne Işe Yarar?(Çözünme)

Ürün Açıklaması : Tüm cilt tipleri için uygundur. Peeling maskesi, yosun özü ile cildin dokusunu iyileştirmeye ve kirleri çıkarmaya yardımcı olur. 75ml. Tamamen kuruduktan sonra (yaklaşık 20 dakika), alnından çene başlayarak maskeyi nazikçe soyun. Haftada iki kez bir kez kullanılabilir.

Avon Planet Spa yüz maskesi nasıl kullanılır?

Maskeyi temizlenmiş cildine, göz ve ağız çevresine gelmemesine özen göstererek eşit bir tabaka şeklinde uygula Parlayan turunçgiller ve sıcak baharat notaları dinlenmene ve Fas”ı düşlemene yardım edeceği için 5-10 dakika bekleyerek rahatla Son olarak yüzünü ılık suyla durula Cildin sağlıklı görünümünü geri kazanması

Planet Spa Treasures of the Desert nasıl kullanılır?

Maskeyi temizlenmiş cildine, göz ve ağız çevresine gelmemesine özen göstererek eşit bir tabaka şeklinde uygula. Parlayan turunçgiller ve sıcak baharat notaları dinlenmene ve Fas’ı düşlemene yardım edeceği için 5-10 dakika bekleyerek rahatla. Son olarak yüzünü ılık suyla durula.

Avon Planet Spa Radiance Ritual nasıl kullanılır?

Bu ürünün egzotik kokusu ile hislerinizi fırçalayın Kullanım Şekli: Gözlerinizin ve saçlarınızın çevresinden kaçınarak düz, ince, iyi restore edilmiş ve kuru bir cilt kat uygulayın. Maskenin kuruyana kadar yaklaşık 20 dakika bekleyin. Ürün AvantajlarıDermotolojik olarak test edilmiştir.

You might be interested:  Nivea Yüz Temizleme Köpüğü Nasıl Kullanılır?(Çözünme)

Argan yağlı kil maskesi ne işe yarar?

Zenix Argan Yagli Yüz Kil Maskesinin Faydaları: Sivilce, akne ve siyah noktaların temizlenmesinde etkilidir. Cildin temizlenmesine, toparlanmasına ve sıkılaşmasına yardımcıdır. Cildin daha sağlıklı ve canli görünmesini sağlayarak bakımlı bir şekle getirir.

Avon Planet Spa Heavenly hydration ne işe yarar?

Ürün Özellikleri Zeytinyağı özleri ile zenginleştirilmiş Planet Spa Heavenly Hydration Zeytinyağı Özlü Yüz Maskesi cilt nemini yeniler, cildi nemlendirilmiş ve tazelenmiş hisli bırakmaya yardım eder. Ürün KullanımıTemizlenmiş cildine uygula. 20 dakikaya kadar beklet, ardından ılık suyla durula.

Rhassoul Clay Face Mask nasıl kullanılır?

SADECE SAF VE DOĞAL MİNERALLER İÇERİR. Cildi arındırmak, aydınlatmak ve yumuşatmak amaçlı maske yapımı için kullanılır. / Temiz cilde, 1 birim kili, 2 birim su, 1 birim yağ (cildinize uygun sabit yağ) ile karıştırıp taze olarak hemen uygulayınız. Kuruduktan sonra nazikçe yıkayınız.

Avon Planet Spa ne işe yarar nasıl kullanılır?

Kullanım Önerisi: Göz ve ağız alanlarından kaçınarak yüzünüze eşit olarak uygulayın. Tamamen kuruduktan sonra (yaklaşık 20 dakika), alnından çene başlayarak maskeyi nazikçe soyun. Haftada iki kez bir kez kullanılabilir.

The Ayurveda Ritual Avon ne işe yarar?

Ayurveda ritüeliyle enerjinizi yenileyin. Antik Hint geleneklerinden ilham alan Ayurveda, bir bakım ritüeli olarak vücudu, zihni ve ruhu besler; enerjinizi yeniler. Vücut Kremi: Zengin nemlendirici, vücudu ipeksi yumuşaklıkta hissettirir.

Avon Planet Spa Aromatherapy Calm ne işe yarar?

Kuru elleri anında nemlendirir, ipeksi yumuşaklık verir. Ürün %100 orijinaldir.

Ayurveda yüz maskesi ne işe yarar?

Antik Hint geleneklerinden ilham alan Ayurveda, bir bakım ritüeli olarak vücudu, zihni ve ruhu besler, enerjinizi yeniler. Yüz Maskesi: Cildin yumuşaklığını ve canlı görünümünü geri kazandırır.

You might be interested:  Altı Yüz Bin Nasıl Yazılır?(Doğru cevap)

Siyah havyar maskesi ne işe yarar?

DERMOKİL Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Yüz Maskesi 15 ml (Tüm Cilt Tipleri İçin) Cildinizi derinlemesine temizlerken, yenilemeye ve kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Yağ dengesini sağalar ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. * maske soyulabilir özelliktedir.

Argan yağlı kil maskesi nasıl kullanılır?

Black&Red Collectıon Argan Yağlı Kil Maskesi 400gr Fasla kadınların güzellik sırrı olan argan yağının mucize etkilerini cildinizde yaşayın. Maskeyi kalın bir tabaka halinde yüzünüze sürünüz, kuruduktan sonra ılık su ile yıkayınız. Etkili sonuç için gün aşırı kullanınız.

Kil maskesi nasıl yapılır ne işe yarar?

Kil Maskesinin Faydaları Nelerdir?

  • Cildi kirden ve yağdan arındırır.
  • Siyah noktaların genişlemesini önler.
  • Cildi arındırdığı için daha parlak ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
  • Gözenekleri temizlediği için, temizlendikten sonra üzerine uygulanacak ürünlerin daha hızlı ve derin emilmesine yardımcı olur.

Kil maskesinin zararı var mı?

Kil maskesinin şimdiye kadar bilinen belirli bir zararı ya da yan etkisi yoktur. Ancak hassas ciltler her şeye aşırı alerjik reaksiyon gösterebileceği için aynı şekilde kil maskesine de alerjik reaksiyon gösterebilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *