Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi

 

Bu kitap yüz güzelliği gibi hassas bir konu üzerine hazırlandığından aşağıdaki durumlardan ve burada bahsedilmeyen durumlardan dolayı kitabın kullanımından doğacak tüm maddi ve manevi zararlardan feragat ettiğimi bildirmek isterim. Bu kitapta yer alan bilgiler tamamen tavsiye niteliğindedir. Bilgileri uygulayıp uygulamamak sizin kendi kişisel sorumluluğunuzdadır.

Kitap sağlık ve güzellik konularında genel bilgiler ve tavsiyeler içermektedir. Herhangi bir uzman (Doktor, Fitness Koçu, Yaşam Koçu, Psikolog vb.) görüşü bildirmemektedir. Bir uzmana görünme ihtiyacınız varsa, öncelikli olarak bir uzmandan yardım almalısınız.

Kitap 18 yaş altı için uygun değildir. Bu kitap hiçbir yasadışı olayı, durumu, fiili tavsiye ve tasvip etmemektedir.

Bu kitapta yer alan bilgiler genel tavsiyelerdir. Eğer bir egzersizlerin yüzünüze faydalı olmayacağını ya da zarar vereceğinden şüphe ediyorsanız uygulamayın!

Güzellik iksiri içindeki yüz geliştirme egzersizlerini uygulamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu egzersizleri uyguluyorsanız sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

Yazar kitabın içindeki ya da bu kitaba yönlendirme yapan yayıncıların verdiği bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Kitabın kullanımından doğabilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve doğacak cezalardan feragat eder. Kitabın diğer sayfalarını okuyanlar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Güzellik İksiri E-Kitabında 7 gün içinde para iade garantisi mevcuttur, memnun kalmadığınız durumunda iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz gerçekleştirilip kitaplara erişiminiz engellenecektir.