Categories Parfüm

Zara Parfüm Nasıl?(EN iyi 5 ipucu)

Zara parfum kalici mi?

genellikle designer parfümlerin kopyasını üretme şeklinde bi politikaları var, fiyat-performans bakımından iyi sayılır ancak kalıcılıkları çoğunlukla zayıf oluyo ayrıca günlük kullanım için gayet uygundur parfümleri.

Zara Fruity kokusu nasıl?

Meyveli fakat nispeten ağır bir kokusu var. İki sene önce alıp o kış kullandığım bir parfümdü. Yazları elim gitmediğinden şişenin tamamen bitmesi için bu kışı bekliyorum. Aşırı kalıcı olmasa da Zara ‘nın daha hafif diğer parfümlerine göre kalıcılığı yüksek diyebilirim.

Zara femme nasıl kokuyor?

Şakayık, vanilya ve misk notaları saçan koku. Sıcak, kalıcı ve rahat bir koku.

Zara Tuberose kokusu nasıl?

Cevap: ÇİÇEKSİ EAU DE TOİLETTE. SİYAH FRENK ÜZÜMÜ, SÜMBÜLTEBER VE VANİLYA NOTALARI SAÇAN KOKU. FEMİNEN, IŞIK SAÇAN VE RAHAT BİR KOKU.

Kalıcı olan parfüm EDT mi EDP mi?

“Parfüm seçerken genelde ‘ EDP ‘ yani Eau de parfum olanların alınması tavsiye edilir. EDP parfümlerin, Eau de toilette ( EDT ) parfümlere göre daha kalıcı olduğu söylenir.

Zara Orchid nasıl kokuyor?

çok temiz, çiçeksi ve feminen bir koku. kalıcılığı ise orta seviye. saat 2 civarı bileğime sıkmıştım şu an saat 6:30 ve bileğimi burnuma götürdüğümde çok çok hafif de olsa kokusunu alabiliyorum. gün içinde tazelemek gerekebilir.

You might be interested:  Çocuğun Gözüne Parfüm Kaçarsa Ne Olur?(Doğru cevap)

Zara Red Vanilla kokusu nasıl?

Zara tarafından sunulan Red Vanilla, kadınlar ve erkekler için unisex meyveli çiçek kokusu. Bu yeni bir koku. Parfümün içeriğinde armut, siyah frenk üzümü, iris, vanilya, pralin, paçuli ve tonka fasulyesi özellikleri bulunmaktadır.

Zara parfümleri ne zaman indirime giriyor?

– zara, ocak ve temmuzun ilk haftaları her sene kesinlikle indirime girer. – her perşembe fiyatlarını %10 oranında düşürür. – indirimlerin ilk günü en özel koleksiyon ürünlerini alın, diğer hafta bir şey almayın zaten kalmıyor.

Zara Violet Blossom kokusu nasıl?

1. Çok güzel ve çekici kokan bir parfüm, ilk sıktığınızda üzümsü bir koku yayılıyor zamanla koku oturuyor notaları kiraz çiçeği, manolya ve tonka fasülyesinden oluşuyor. Kalıcılığı ve yayılımı çok iyi, dışarıda tanımadığım insanlardan iltifat aldım ve toplu taşımada adını öğrenmek isteyenler oldu.

Zara Femme Summer nasıl kokuyor?

Asya esintili eau de toilette. Mandarin, Madagaskar yasemini ve saf vanilya notaları saçan koku. Sıcak, kalıcı ve ışık saçan bir koku.

Zara Rose neyin muadili?

Michael Kors’un muadili: Zara Gold Rose.

Red Vanilla şekerli mi?

Parfüm vanilya ve meyvemsi, şekerli notaları içeren bir kokuya sahip. Genelde vanilya kokusunu pek sevmemem. Ama bu parfümü sıktıktan bir süre sonra vanilya kokusu yerini şekerli bir kokuya bırakıyor.

Tuberose nasıl kokar?

Parfümün içindeki Sümbülteber notası; Misk, Yasemin ve Gül Ağacı notaları ile desteklenmiştir; ancak genel karakter olarak seçkin parfümlerdeki sümbülteber çiçeğinin dipten kendini hissettiren narkotik esintileri gibi kokar.

Tuberose nasıl kokuyor?

Joyful Tuberose, 2016’da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Sonia Constant. Üst notalarda siyah frenk üzümü, greyfurt, limon ve portakal; orta notalar elma, sedir; temel notalar misk, sandal ağacı, kumarin ve vanilyadır.

You might be interested:  Intense Parfüm Ne Demek?(Çözülmüş)

Zara Nuit ne kokusu?

Cevap: ZARA NUIT EDP 200 ML (6.8 FL. OZ). EAU DE PARFUM. KAYISI, İNCİ ÇİÇEĞİ VE VANİLYA NOTALARI SAÇAN KOKU PİRAMİDİ.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *