Categories Parfüm

Slazenger Mavi Parfüm Nasıl?(Çözünme)

Slazenger Gold kokusu nasıl?

Slazenger Gold ActiveSport, erkeğin şıklığını tamamlayan son dokunuş Sportif, modern ve başarılı erkeğin yeni kokusu İhtişamın, lüksün ve gücün olağanüstü karışımı Parfüme çekici ve maskülen bir karakter katan odunsu ve fougere notalar, Akdeniz’in mandalina özleri ve Haiti’nin vetiveri ile zenginleşiyor.

Slazenger Active Sport Mavi mi yeşil mı?

kokusu hugo boss parfümlerine benzetilen kalıcı ve ferah parfüm. not: yeşil renk.

Slazenger ne ise yarar?

Slazenger Active Sport Mavi parfüm ve deodorant seti, okyanusun ferahlatıcı etkisini sunduğu için mavi renk ile birlikte isimlendiriliyor. Yeşilin sakinliğini, okyanusun rahatlatıcı etkisini ve narenciyenin tazeliğini sunuyor. Taşıdığı kışkırtıcı notalarla arzuları coşturuyor. Erkeklerin özgüven duygusunu artırıyor.

Slazenger parfüm nerenin?

Slazenger, Birleşik Krallık merkezli spor malzemeleri üreticisi.

Mavi parfüm kalıcı mı?

Mavi Best Friend Pour Femme Parfüm Kalıcı Değil ” parfümü defalarca aldım ve severek kullandım. Son olarak Kasım 2020 itibariyle aldığım aynı koku” eskisine hiç ” benzemiyor. Koku hiç kalıcı ve de güzel değil, uçucu doldurma parfümlere benzetilmiş.

Eau de toilette parfüm ne demek?

eau de toilette tuvalet suyu demektir.

Slazenger Turkiye kimin?

Slazenger hangi ülkenin ve Slazenger kimin merak ediyorsanız hatırlatmakta yarar var; marka Gençeller Ayakkabıcılık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin bünyesinde faaliyet gösterir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *