Categories Parfüm

Perceive Erkek Parfüm Nasıl?(En iyi çözüm)

Avon perceive erkek parfüm kokusu nasıl?

Avon Perceive Edt 100 Ml Erkek Parfüm Düşünceli odunsu kokular Portakal ve greyfurt kokularının sandal ağacı ve paçuli ile karışımı.

Avon erkek parfüm hangisi güzel?

Listemizdeki en iyi Avon erkek parfümlerinden biri hiç şüphesiz Luck Limitless. Avon ‘un en bilinen ve çok tercih edilen erkek parfümlerinin başında geldiğini söyleyebiliriz. Odunsu koku ailesinin üyelerinden biri olan bu parfümün notalarında bambu, muskat ve amber ağacı bulunuyor.

Perceive kac ml?

Avon Perceive EDT 100 ml Erkek Parfüm.

Avon Man kokusu nasıl?

Avonda klasik Fullspeed kullananların kokusu tarzında. Fakat zamanla kokunun alt notaları sayesinde baharatlı ve kalıcı bir hal alıyor. Karabiber her ne kadar üst notada olsada ilk sıkıldığında buram buram baharatlı bir parfüm havasında değil koku. Bence tam fresh odunsu ve seksi bir erkek kokusu.

Avon Perceive nasıl kokuyor?

mandalina, adaçayı ve sedir ağacının esanslarının karışımından elde edilmiş parfümün adı.. hoştur kokusu.. avon un parfüm markalarından biridir.benim de her zaman yedeğimde bulundurduğum yegane parfümüdür.

Individual Blue nasıl bir parfüm?

Yoğun bir odunsu aromaları hissedeceğiniz İndividual Blue Casual Erkek Parfüm güve otu, ıtır çiçeği ve taze zencefil köklerinin dayanılmaz kokusu ile oluşmaktadır. Özellikle 100ml boyutundaki kocaman şişesi ile kokunuzu aylarca tükenmeden kullanma avantajını ekonomik olarak yakalayacaksınız.

You might be interested:  Buğday Tene Hangi Parfüm?(Çözülmüş)

Full Speed nasıl bir parfüm?

aşırı güzel kokuyor bence. ” üst notalarında kullanılan limon aromasının parfüm e heyecan katıyor. aromatik meyve kokuları turunçgil ve ardıç kokusu ile açılan parfümün orta notalarında beyaz kakule ve selvi ile serinletici yeşil bitki notaları birleşir. fakir parfümü.

Avon Tomorrow hangi parfümün muadili?

3. Cristion Dior Addict parfümüyle Avon Tomorrow resmen aynı kokuyor! Muadil parfümler listesinde en çok öne çıkanlardan birisi bu ikili. Biraz ağır bir kokusu olduğu için özel gece parfümü olduklarını söyleyebiliriz. Bu parfümün muadili olan Avon Tomorrow ‘a şans vermelisin.

EDT EDP Parfüm Nedir?

Eau De Parfume ( EDP ), yoğunluk olarak en fazla koku veren parfümlerdir. Yaz aylarında çok fazla tercih edilmeseler de kış aylarında vazgeçilmez parfüm grubudur. Eau De Toilette ( EDT ), yoğunluk oranı orta derecededir. Esans oranı % 4 ile % 2 arasındadır.

Avon Perceive kac ml?

Avon Perceive Edp 50 Ml Bayan Parfüm DUYGUSAL. KENDİNE GÜVENEN. Sarı frezya ve gardenya bulunan etkileyici parfümün orta notalarında armut ve erik kokuları bulunmaktadır.

Perceıve Avon nedir?

Üst notalarında beyaz biber,sarı frezya ve gardenya bulunan etkileyici parfümün orta notalarında armut ve erik kokuları bulunmaktadır.Parfümün alt notalarını ise sandal ağacı,vanilya ve egzotik çiçekler tamamlamaktadır.

Perceive icinde ne var?

Avon Perceive Bayan Parfüm

  • Üst Nota. Beyaz biber. Frezya.
  • Orta Nota. Karanfil. Erik. Ylang Ylang. Armut.
  • Alt Nota. Sandal ağacı Vanilya. Orkide.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *