Categories Parfüm

Jagler Parfüm Nerede Üretiliyor?(Mükemmel cevap)

bünyesinde üretilen ciltbakım, makyaj, kişisel bakım, saç bakım ve kokular markasıdır. Firma ürünlerini Tekirdağ’da bulunan 22 dönüm arazideki üretim tesisilerinde üretmektedir. Ürünlerini 90’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. ISO 9001, GMP ve Helal belgelerine sahiptir.

Jagler Parfüm hangi ülkenin?

Kaliteli ve etkili Jagler Men Edt, ulaşılabilir fiyat seçeneği sunan bir Türk markasıdır.

Hunca kime ait?

% 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler

Hunca Türk malı mı?

Bir Türk firması olarak Kozmetikte Türkiye’ nin öncü firması olan Hunca, Türkiye’ den dünya markaları çıkarmayı başarmıştır. 2011 Ekim ayında ise, birkaç yıl öncesinden hazırlık yaptığı Doğrudan satış ( network marketing) sektörüne Huncalife markası ile atılım yaptı.

Hunca nerede üretiliyor?

· 2017 Hunca Kozmetik 22 dönüm arazi üzerine kurulu Çerkezköy Üretim Tesisi 15.000 m2 kapalı alana sahiptir.

Jagler Parfüm ne kokusu?

Hunca Jagler Edt 90ml Erkek Parfümü Limonun ferahlığının ve enerjisinin, romantik gül, enerjik portakal çiçeği, çekici yasemin ve etkileyici vanilya ile buluştuğu Jagler Classic, misk ekstreleriyle efsaneleşiyor ve yıllardır; beylerin ilk ve tek tercihi olmaya devam ediyor.

Caldion nasıl bir parfüm?

şeftali ve kavun karışımı bir kokusu olan parfüm. hafif. ozellikle bayan versiyonu kimi erkeklerde afrodizyak etkisi yaratabilir *. ekonomik fiyatı sebebi ile bir dönem halk arasında oldukça popüler olan, meyva aromalı hede.. erkek versiyonunun şişe renginin joop’tan çalınması ayrı bir entry sebebidir.

You might be interested:  Absolu Parfüm Ne Demek?(Çözünme)

Huncalife hangi ülkelerde var?

Şu anda Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan’da olan yerli kozmetikçi Huncalife, 2018 sonunda toplamda 5 ülkeye ulaşmayı planlıyor. Grup, 2013’te Huncalife markasıyla doğrudan satış sektörüne girdi.

Huncalife ürünleri helal mi?

Hunca life helal sertifikasına sahiptir. Hunca life ürünleri helaldir.

Huncalife nasıl para kazanılır?

Huncalife ‘ ta ekibinizle birlikte 6000 HP yaptığınızda altın lider ünvanı alırsınız. Ekibinizle yapmış olduğunuz satışlardan elde ettiğiniz primlere ilave olarak 500 TL seviye ödülü kazanırsınız. Liderlik primleri, alt grubunuzda %24 seviyesine ulaşmış kişilerin cirosu üzerinden hak edeceğiniz primlerdir.

Tunçer Hunca kimdir?

İşlerini ilerleterek bugün dünyaca meşhur olan Hunca Kozmetik ürünlerini üreten Hunca Kozmetik Sanayi Şirketi’ni kurdu. Doğduğu Haydar köyüne “Çok Programlı Lise’ kazandıran iş adamı, emekli Tarih öğretmeni Sema Hunca Hanımefendi ile evli olup biri kız ikisi erkek üç çocuk babasıdır.

Caldion hangi ülke?

Caldion, 1996 yılında Hunca San. A.Ş. bünyesinde üretilen genç erkek ve kadınlara yönelik parfüm ve deodorant markasıdır. Ürünlerini Tekirdağ’da 22 dönüm arazi üzerinde kurulan fabrikasında üretmektedir.

Hunca nasil bir marka?

Hunca Kozmetik bünyesinde 1950 yılında kurulan Huncalife, yüzde yüz yerli sermayeli bir Türk kozmetik firmasıdır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *