Categories Parfüm

Celebre Parfüm Ne Kokusu?(EN iyi 5 ipucu)

Avon tarafından hazırlanan Celebre, kadınlar için meyveli çiçek kokusu. Üst notalarda siklamen, meyveli notalar ve biber bulunur; Orta notalarda şakayık, frezya, yasemin, beyaz manolya ve müge; Taban yani alt notaları sandal ağacı ve sedirdir.

Celebre parfüm kalıcı mı?

Kullanıcı bu ürünü Ucuza Var satıcısından aldı.

Celebre şekerli mi?

şekerli kokular bayıyor içimi. çok çiçeksi olunca da ucuz gibi duruyor ama bu tam fresh koku.

Avon eve Truth hangi kokuya benziyor?

3. Marc Jacobs Daisy’nin muadili Avon Eve Truth. Çiçeksi ve hafif bir koku arayanlar Avon ‘un şu an indirimde olan bu parfümünü 45 TL’ye almak için buraya tıklasın.

Wish of Love nasıl bir parfüm?

Avon ‘un hafif, çiçek kokulu parfümü. Tam baharlık, mis gibi çiçek kokan bu parfüm Avon ‘un en beğendiğim kokularından biri. “Üst notalarında tatlı bir koku, gül yaprakları ve kiraz çiçeğinin büyüleyici harmanı, kızılcık ile birleşiyor. Alt notalarında ise sandal ve sedir ağaçlarının sıcak birleşimi yer alıyor.”

Celebre nasıl bir koku?

Avon tarafından hazırlanan Celebre, kadınlar için meyveli çiçek kokusu. Üst notalarda siklamen, meyveli notalar ve biber bulunur; Orta notalarda şakayık, frezya, yasemin, beyaz manolya ve müge; Taban yani alt notaları sandal ağacı ve sedirdir.

You might be interested:  Bvlgari Parfüm Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?(Doğru cevap)

Wish of Love içinde ne var?

Avon parfümün üst notasında kızılcık meyvesi, orta notasında ortanca, gül ve kiraz çiçeği, alt notasında ise misk yer alır. Özellikle yaz ve ilkbahar ayları için hafif ve uygun bir koku tercih edenlerin imza kokusu haline gelecek parfüm ile zarafetinizi vurgulayabilirsiniz.

Purblanca ne demek?

Avon Pur Blanca beyaz çiçekler ile süslenmiş çiçeksi bayan parfümü. Üst notlarda ylang-ylang, beyaz frezya ve nane notaları içerir. 2003 yılında piyasaya sunulan parfümün alt notlalarında hafif sandal ağacı, misk ve kediotu bulunur. Bu modelin arkasındaki burun ünlü parfüm ustası Harry Fremont’tur.

Avon eve Truth kokusu nasıl?

Bu ürün Pazar Kozmetik ve Hediyelik tarafından gönderilecektir.

  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Eau de parfum 50 Ml.
  • Meyvemsi ve koku.
  • Narin şakayık taze nar ve tatlı sedir ağacı notalarının buluşması
  • Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkla uygulanabilir.
  • Ürün %100 orijinaldir.

TTA Tomorrow hangi parfüme benziyor?

3. Cristion Dior Addict parfümüyle Avon Tomorrow resmen aynı kokuyor! Muadil parfümler listesinde en çok öne çıkanlardan birisi bu ikili. Biraz ağır bir kokusu olduğu için özel gece parfümü olduklarını söyleyebiliriz. Bu parfümün muadili olan Avon Tomorrow ‘a şans vermelisin.

Avon eve Elegance nasıl kokuyor?

Eve Elegance Avon Bayan Parfüm İncelemesi Bahar ve yaz aylarında severek kullanabileceğiniz bu parfüm orta kalıcılıkta. Hafif çiçeksi olan bu koku, üst notasında meyvelerden narı barındırıyor. Kokuyu ilk sıktığımda aldığım meyvemsi bir koku var. Şekerli olmayan çok çok hafif meyvesi kokuyla başlıyor.

Avon Wish Of Love şekerli mi?

avon ‘un tatlı mı tatlı bir kokuya sahip, hafif ama etkili parfümü. avon ‘un dandik olmayan az sayıda ürününden biri. kimi zaman sıkıldığında buram buram meyve şarabı kokusunu anımsatır.

You might be interested:  Orjinal Parfüm Şişesi Kapağı Nasıl Açılır?(Çözüm bulundu)

Hangi parfüm daha kalıcı?

EDP parfümlerin, Eau de toilette (EDT) parfümlere göre daha kalıcı olduğu söylenir.

Far Away nasıl bir parfüm?

Oldukça yumuşak, vanilya temelli meyveli ve hafif baharatlı bir koku. Güçlü ve feminen bir koku olduğunu düşündüğüm için hatırlanmak isteyen kadınlara bu parfümü denemelerini öneririm. Kokuyu ilk sıktığımda rüzgar ile birlikte gelen kokusu denizi hatırlattı bana.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *