Categories Parfüm

Avon Hangi Parfüm?(Çözüm bulundu)

Avon çalışanlarından en sevdikleri parfümleri dinledik, yeni bahar kokunu belki de bu yazıda bulabilirsin

  • # 1 Incandessence.
  • #2 Perceive Oasis.
  • #3 Eve Alluring.
  • #4 Viva la Vita.
  • #5 Rare Pearls.
  • #6 Eve Duet.

Avon Tomorrow hangi parfüme benziyor?

3. Cristion Dior Addict parfümüyle Avon Tomorrow resmen aynı kokuyor! Muadil parfümler listesinde en çok öne çıkanlardan birisi bu ikili. Biraz ağır bir kokusu olduğu için özel gece parfümü olduklarını söyleyebiliriz. Bu parfümün muadili olan Avon Tomorrow ‘a şans vermelisin.

Avon en güzel erkek parfümü hangisi?

Listemizdeki en iyi Avon erkek parfümlerinden biri hiç şüphesiz Luck Limitless. Avon ‘un en bilinen ve çok tercih edilen erkek parfümlerinin başında geldiğini söyleyebiliriz. Odunsu koku ailesinin üyelerinden biri olan bu parfümün notalarında bambu, muskat ve amber ağacı bulunuyor.

Avon Rare Gold ne kokusu?

Avon Rare Gold içeriği ile tamamen tatlı yasemin, portakal çiçeği, vadi, sümbülteber, gardenya ve aldehitlerin bulunduğu açıl ile sizleri karşılarken zambak, ylang-ylang, taze tatlı bergamot ve mandalina notaları ile açılışına devam etmektedir.

Avon Incandessence nasıl kokuyor?

Avon tarafından Incandessence serisinin ilk ürünü olan ve seriye ismini veren Incandessence bayanlara hazırlanmış olan çiçeksi meyveli bir koku. Üst notalarda zambak ve siklamen ayrıca orkide vardır; Orta notalarda lale ve şakayık vardır; alt notası orkide içerir.

You might be interested:  Coco Chanel Parfüm Orjinal Nasıl Anlaşilir?(Çözünme)

Avon Tomorrow nasıl bir koku?

Avon Tomorrow, sıcak, bulanık, odunsu, tozlu bir şeftali kokusu (en azından cildimde). Oldukça basit, ama çok iyi bir koku (pahalı gibi kokuyor). Avon markasının bu modeli şeftali notunu, sakıncalı ya da duygusal olmadığı için seviyorum. Buradaki portakal çiçeği ile iyi çalışır hale getirilmiş.

Avon hangi parfümün muadili?

4. Versace Pour Homme modern ve çağdaş erkeğin karakterini yaratıyor. Muadili ise Farması Brave White.

Avon Attraction erkek kokusu nasıl?

1. orta kalıcılıkta vanilya-misk baskın avon parfümü. Bileğime sıkalı 5 saat kadar oldu ve hala koku burnuma geliyor. Bekledikten sonra daha yumuşak bir vanilya kokusuna dönüştüğünü söyleyebilirim. Normalde çiçeksi kokuları daha çok sevsem de bu koku beni baymadı ve tam tersine daha da çekti.

EDT EDP parfüm Nedir?

Eau De Parfume ( EDP ), yoğunluk olarak en fazla koku veren parfümlerdir. Yaz aylarında çok fazla tercih edilmeseler de kış aylarında vazgeçilmez parfüm grubudur. Eau De Toilette ( EDT ), yoğunluk oranı orta derecededir. Esans oranı % 4 ile % 2 arasındadır.

Avon Musk parfüm kokusu nasıl?

Avon Musk Marine erkekler için aromatik Fougere kokusu. Bu yeni bir koku. En iyi notalar nane, mandalina, zencefil, ve misktir.

Avon Rare Pearls ne kokusu?

Avon Rare Pearls içerisinde gül, erik, bal ve biber ile açılışını yapan 2004 yılında piyasaya sunulmuş bayanlar için hazırlanan çiçeksi bir koku. Sıcak tabanında alt notalarında güzel misk, sandal ağacı ve paçuli ile cildi okşayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca parfüm içerisinde manolya hakimdir.

Avon eve Truth hangi ünlü parfüme benziyor?

3. Marc Jacobs Daisy’nin muadili Avon Eve Truth. Çiçeksi ve hafif bir koku arayanlar Avon ‘un şu an indirimde olan bu parfümünü 45 TL’ye almak için buraya tıklasın.

You might be interested:  One Million Parfüm Orjinal Oldugunu Nasıl Anlarız?(Çözünme)

Incandessence ne kokusu?

Seçkin notalarıyla dikkat çeken Incandessence EDP, kadın parfümleri arasında yumuşak, duygusal ve romantik etkiler yaratan çiçek kokuları ile öne çıkıyor. Orkide, frezya ve şakayık karışımından oluşan büyüleyici kokusu ile Incandesscence EDP senin parfümün.

Avon Pur Blanca nasıl kokuyor?

Avon Pur Blanca Bayan Parfümü Ürün Özellikleri Çiçek kokuları beyaz Frezya çiçeği ve ylang ylang kokularının üst notaları oluşturduğu parfüm orta notalarda beyaz çiçekler, şakayık, gül, su zambağı ile devam eder.

Incandessence Glow ne kokusu?

Avon Incandessence Glow, kadınlar için meyveli çiçek kokusu. Bu yeni bir koku. Incandessence Glow, 2016 yılında piyasaya çıktı. Parfümün notaları bergamot, yeşil elma, beyaz gül, beyaz manolya ve vetiver özelliklerini taşır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *