Categories Maske

Oriflame Siyah Maske Nasıl Kullanılır?(Soru)

Detaylı Ürün Açıklaması

  1. cildinizi temizleyin ve 3-5 dakika boyunca ılık bir havluyu cildinizde tutun.
  2. göz bölgesinden, saç çizgisinden, kaşlardan ve dudaklardan kaçınarak maskeyi ince ve düz bir tabaka halinde uygulayın.
  3. maskeyi cildinizde 20-30 dakika bekletin.

Oriflame tek kullanımlık maske nasıl kullanılır?

Arındırıcıyı ıslak cilde nazikçe masaj yaparak uygulayın. Havluyla hafifçe kurulayın. Maskeyi göz çevresinden sakınarak tüm yüze uygulayın. Maskeyi yüzünüzde 5 dakika kadar beklettikten sonra bol suyla durulayın.

Pure Skin kömürlü Soyulabilen maske ne işe yarar?

Cildinizdeki gözenek görünümünü küçülterek cildi kir ve yağdan arındıran, kömürlü soyulabilen maske. Kömür tozu, ananas özü, salisilik asit ve Detect Teknolojisi ile ciltteki kiri ve yağı nazikçe temizleyerek daha mat ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Oriflame kil maskesi nasıl kullanılır?

Göz ve ağız bölgelerine gelmeyecek şekilde, dairesel hareketlerle yüzünüze eşit olarak yayın. 5 dakika bekletin ve iyice durulayın. Haftada bir veya iki kez, gereken sıklıkta temiz ve kuru cilde uygulayın.

Oriflame Pure Skin blackhead Clearing Mask nasil kullanılır?

Salisilik asit ile cildi ölü hücrelerden arındıran, sebumu azaltan özelliğe sahiptir. 1. cildinizi temizleyin ve 3-5 dakika boyunca ılık bir havluyu cildinizde tutun. 2. göz bölgesinden, saç çizgisinden, kaşlardan ve dudaklardan kaçınarak maskeyi ince ve düz bir tabaka halinde uygulayın.

You might be interested:  Balea Maske Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Pure Skin sivilce kremi nasıl kullanılır?

Agresif akne ve sivilce ürünlerinin aksine, bu yumuşak gül suyu destekli formülü sayesinde cildi tahriş etmez. Kullanımı: Sabah akşam temiz cilde, parmak uçlarınızla birkaç damla uygulayınız. Dermaroller ile, dermapen ve BB glow uygulamaları sonrasında veya tek başına kullanabilirsiniz.

Tek kullanımlık yüz maskesi nasıl kullanılır?

Kağıt Maske Nasıl Uygulanır? Her pakette 1 adet bulunan kağıt maskeyi plastik kısmından ayırdıktan sonra yüzünüze yapıştırarak uygulayabilirsiniz. Kolay bir uygulaması olan maskeyi yüzünüzde en az 15 dakika bekletmeniz gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken nokta ise maskeyi yüzünüzden aldıktan sonra cildinizi yıkamamak.

Dual Action Face Mask ne işe yarar?

1. adım olan kendi kendine ısınan maskeyle gözeneklerdeki kiri yumuşatır ve cildi temizler. 2. adım olan serinletici maskeyle kalan kirleir temizler, gözenekleri sıkılaştırır ve cildi ferahlatır.

Oriflame Face tonik nasıl kullanılır?

Tonik nasıl kullanılır? Her zaman kullandığınız temizleme ürünüyle cildinizi temizledikten sonra bir parça pamuğu tonik ile ıslatın ve küçük dairesel hareketlerle cilde uygulayın. Pamukları tazeleyerek, üzerlerinde kir kalmayana kadar devam edin. Tonikten sonra nemlendirici veya serumunuzu sürebilirsiniz.

Pure Skin matlaştırıcı yüz losyonu nasıl kullanılır?

Hafif yapılı, yağsız formüllü matlaştırıcı losyon, içeriğindeki doğal guava özü ve salisilik asit ile nemlendirir, sivilce oluşumunu önler ve parlaklığı kontrol altına almak için ciltteki fazla yağı azaltır. Günlük olarak, temizlemeden sonra kullanın.

Siyah maskeden sonra yüze ne sürülür?

Maskeden sonra nemlendirici veya herhangi bir yumuşatıcı krem kullanmak istemiyorsanız, besleyici özellikte bir başka krem uygulamak gerektiğini unutmayın. Eğer allerjiniz varsa ve maske kullanmak istemiyorsanız bunun yerine kaynamış suya, cilde yararlı bitkileri atarak yüzünüze buharını tutabilirsiniz.

Siyah soyulabilir maske ne işe yarar?

Siyah maske, ciltteki tıkanmış gözenekleri açar, lekeleri giderir, pürüzsüz bir cilt görünümüne yardımcı olur. Siyah noktalar için maske denince akla ilk gelen maskelerden biri olmasının nedeni de budur. Ciltteki yağ bezelerini ve fazla yağı hedeflediği için siyah nokta maskesi olarak da bilinir.

You might be interested:  Black Red Kil Maske Ne Işe Yarar?(EN iyi 5 ipucu)

Sivilce lekelerine hangi kil iyi gelir?

En yaygın diğer kil çeşitlerinden biri olan beyaz kilin bütün cilt tipleri için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz kil de yeşil kil gibi sivilce ve akne oluşumunun önüne geçer. Cildiniz çok yağlı değilse akne probleminiz için beyaz kili tercih edebilirsiniz.

Kil maskesi haftada kaç kez kullanılır?

15 20 dk yüzünüzde beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Kil maskesi haftada kaç kez uygulanmalı? Kil maskesini hassas cilde sahip olanlar haftada 1 kere. Yağlı ve karma ciltlere sahip olanlar ise haftada en fazla iki defa uygulamalıdır.

Yeşil kil maskesi nasıl kullanılır?

Kil Maskesi Nasıl Kullanılır?

  1. Kil maskesi güçlü bir maskedir ve her gün kullanımı önerilmez.
  2. Haftada 1 ya da 2 defa, cildinizin en yağlı bölgelerine (T bölgesi başta olmak üzere) uygulayın.
  3. 10 dk bekletip ıslak (ılık olmalı) bir havluyla, kuruyan kilin kabasını alın.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *