Categories Maske

Balea Maske Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Balea Maske hyaluron, 16 ml (3419) Temizledikten sonra, göz ve ağız çevresinden kaçınarak yüze cömert ve eşit bir şekilde uygulayın. 10-15 dakika bekletin. Maskenin kalıntılarını yumuşak bir kozmetik doku ile çıkarın veya nazikçe masaj yapın. Yıkamayın.

Balea hyaluron maske nasıl kullanılır?

Menşei: Almanya cildinizde 15 dk tutunuz sonra cilt fırçası ile soğuk su eşliğinde yıkayın. Fırçanız yoksa ovalayarak yıkayın. Cildiniz parlayacak ve gözenekleriniz sıkılaşacaktır. Haftada 1 kullanım önerilir.

Balea hyaluron maske ne işe yarar?

Balea güzellik etkisi güç maskesi 50 ml Hyaluronik asit ile Balea güzellik etkisi güç maskesi, cildin nem dengesini yeni bir dengeye yardımcı olur. Kırışıklıklar içeriden yoğun bir şekilde doldurulur, ince çizgilerin görünümü ve kuru kırışıklıklar serbest bırakılır.

Balea ayak maskesi nasıl kullanılır?

– Ayaklarınızı yıkayın ve kurulayın. – Maskeyi işaretli bölümden kesin, ayağınıza giyin ve yapışkanlı bölümden bir uçtan diğer uca yapıştırın. – Orta kuruluktaki ayak tabanaltı için 30-60 dakika; çok kuru ve nasırlı ayaklar için 90-120 dakika maskeyi bekletin.

Balea nedir?

almanya’da yaygın olan kozmetik mağazalar zinciri olan dmnin kendi markası. duş jelinden göz altı morluğu giderici bantlarına kadar geniş bir ürün grubu bu markayla satılmaktadır. balea fuss ürünleri, ayak rahatlatıcı ürünler arasında en başta gelir.

Hyaluronik asit hangi yaşlarda kullanılır?

Cildin iskelet tabakasını oluşturan kolajen, elastin tabakası giderek azalır. Kaybolan nem dengesini düzenleyen, çizgileri yok eden gençlik aşıları, hyaluronik asitli dolgu uygulamaları kırklı yaşların en gerekli cilt bakım uygulamalarıdır.

You might be interested:  Okay Keratin Smooth Maske Nasıl Kullanılır?(En iyi çözüm)

Hyaluronik asit serum ne sıklıkla kullanılır?

Krem ve serum formundaki çoğu cilt bakım ürünlerinin ana maddesi Hyalüronik asittir. Cilt bakımında kullandığımız Hyalüronik asit kremler, günlük kullanım durumunda; cildinizi gözle görülür şekilde güzelleştirecektir. Hyalüronik asit serumlar ise mevsim geçişlerinde sabah ve akşam cilde uygulanırsa daha yararlı olur.

Hyaluronik asit serum nasil kullanilir?

– Temiz cilde, sabah ve akşam olmak üzere tüm yüz, boyun, dekolte ye kadar parmak uçlarınızla masaj şeklinde uygulayarak yedirin, ardından cilt ve yaşınıza uyum sağlıyan nemledirici sürün. – Hatta ellerinize de uygulayabilirsiniz. Özellikle akşamları ellerinize hyaluronic serum sürün.

Miracle ayak maskesi nasıl kullanılır?

Kullanım: Ayaklarınızı temizleyin. Küçük poşetleri dikkatlice çıkarın ve poşetlerin ayak bileği kısımlarını kesin. Poşetleri ayaklarınıza giydikten sonra çorapların içine esansı dökün ve ayak bileklerinizi stickerlarla yapıştırın. 1 ya da 1 buçuk saat bekletin.

Ayak maskesi kaç günde etki eder?

CETTUA clean&simple peeling etkili ayak maskesi 2li ile kalınlaşmış, kurumuş ve sertleşmiş topuk ve ayak cildini tahriş etmeden soyarak bakım sağlar. sertleşmiş cilt hücreleri yaklaşık 4 gün içinde soyularak tamamen yumuşacık, pürüzsüz haline geri döner.

Balea Wasserspray nedir?

Almanya Balea günlük bakım Aqua nemlendirici Toner Bodyspray Wasserspray krem jel nemlendirici termal su UV filtresi. Cildi canlandırır ve değerli nem sağlar. * İş, spor ve eğlence sırasında karşılama soğutması-yaz aylarında, yol arasında ve yolda ideal.

Balea ne için kullanılır?

Balea bir alman kozmetik ve bakım markasıdır. *vitamin gücü *parlak ten rengi *antioksidan aktif etki ile özel bakım: Balea c vitamini konsantresi, cildinize değerli bileşenler sağlar. C ve e vitaminlerinden yapılan bir kokteylle canlandırıcı bakım konsantresi, gerçek bir güzellik güçlendiricidir.

Balea nasil kullanilir?

Ürün Bilgileri Kullanımı Kapsül kapağını sökün veya kesin. Temizledikten sonra konsantreyi yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgesine parmak uçlarınızla uygulayın. Hafifçe masaj yapın. Düzenli kullanım (sabah ve akşam) önerilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *