Categories Masaj

Okey Masaj Jeli Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Okey Masaj Jeli & Kayganlaştırıcı Ginseng, afrodizyak etkili Ginseng içeriği sayesinde cinsel ilişki sırasında etkin ve güvenli bir kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olarak daha konforlu ve zevk veren bir cinsel ilişkinin kapılarını aralar.

Okey Ginseng masaj jeli nasıl kullanılır?

Okey Masaj Jeli Nasıl Kullanılır Prezervatif ile kullanımlarda 1 damla jeli koyarak yayın. Vücut için yeterli miktarda istenilen bölgeye uygulanmaktadır.

Durex Masaj Jeli ne işe yarıyor?

Durex Play Aloe Vera, hem cinsel bölgede kayganlaştırıcı olarak hem de tüm vücutta masaj jeli olarak kullanılabilir. Nemlendirici özellikleri ile bilinen; cildi rahatlatması ile tanınan Aloe Vera içerir. Aloe Vera içeriği sayesinde cinsel bölgenizi nemlendirmeye ve vajinal kuruluğu önlemeye yardımcı olur.

Jel ne işe yarar?

Okey Çilek Kayganlaştırıcı Jel, cinsel ilişkiden aldığınız keyif ve rahatlığı arttırmaya yönelik çilek aromalı, kaygan ve ipeksi kıvamda su bazlı bir jeldir. Cinsel ilişki sırasında güvenli ve etkili kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Prezervatifle ve diğer latex ürünlerle kullanıma uygundur.

Su bazlı lubricant ne işe yarar?

* geçici vajinal kuruluk, yetersiz vajinal kayganlık, tamponların giriş esnasındaki rahatsızlık gibi sorunların giderilmesinde kullanılır. * ayrıca genital egzersiz aletlerinin kayganlığını sağlamak için kullanılır.

You might be interested:  Relax Tone Masaj Aleti Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Firming Massage Gel nasıl kullanılır?

KULLANIM TAVSİYELERİ -Haftada 1-2 kez kullanın. -Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın.

Uyarıcı jel nasıl kullanılır?

-Pompayı bastırarak uygulayınız. İlk kullanımda, pompanın açılması için 10 kez bastırmak gerekebilir. -Bir sonraki kullanımlarda daha kolay bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. -Nazikçe klitoris bölgesine ve hassas bölgelere masaj yaparak uygulayınız.

Kayganlaştırıcı jel prezervatifsiz kullanılır mı?

Prezervatifle ve prezervatifsiz kullanıma uygundur Kokusuz kayganlaştırıcı jel. Okey Zero Kayganlaştırıcı Jel; prezervatif ile kullanılabilir. Oral, anal ve vajinal seks için uygundur.

Cinsel ilişkide hangi yağ kullanılır?

Hindistan cevizi yağı, nemlendirici özelliği olan bir yağ. Besleyici özelliği sayesinde özellikle vajinal kuruluk, ilişki sırasında tam ıslanamama ve buna bağlı şikayetleri, cinsel isteksizliği olan kadınlarda hayat kurtarıcıdır.

Aloe vera jeli ilişkide kullanılır mı?

Bu jeli kayganlaştırıcı şeklinde kullanmanız mümkündür. Üstelik, bu madde, kan dolaşım hızını arttırdığı için, erkeklerde cinsel sertleşmeyi de kolaylıkla sağlayabilir. Mastürbasyon yaparken yahut seks sırasında rahatlıkla sürülebilecek doğal materyallerin başında gelir.

Kayganlaştırıcı jel ne işe yarar?

Kayganlaştırıcı jel; cinsel ilişki ve mastürbasyon gibi cinsel eylemleri sırasında penis, vajina, ve diğer vücut kısımları arasındaki sürtünmeyi azaltmak için kullanılan özel kayganlaştırıcılardır.

Vajinal kayganlaştırıcı olarak ne kullanılabilir?

Kayganlaştırıcılar su, yağ, petrol ve silikon bazlı olarak ayrılır. İdeal olan ilişki sırasında çay kaşığı büyüklüğünde bir miktarda kayganlaştırıcı kullanmaktır. Erkeğin kayganlaştırıcıyı penisine ve vajina kenarına sürmesi yeterlidir. Kayganlaştırıcı penis ucuna sürülebileceği gibi prezervatife de sürülebilir.

Uyarıcı jel nedir?

Durex Intense Uyarıcı Jel, DesirexTM jel ile daha yoğun zevk için üretilmiştir. Ön sevişme sırasında Klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur.

You might be interested:  Durex Play Masaj Jeli Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Su bazli Lubricant nedir?

Su bazlı kayganlaştırıcının formülünden toksik madde bulunmaz. Cilt üzerinde herhangi bir alerji ya da tahrişe neden olmaz. Cinsel ilişkide, tamponun girişinde yaşanan sorunlarda, fantezi oyuncaklarında etkili kayganlık sağlar. Prezervatif ve diğer latex ürünlerle de güvenle kullanılabilir.

Kayganlaştırıcı kullanmak zararlı mı?

Kayganlaştırıcı jeller, eğer ön sevişme sırasında vajinada yeterli ıslaklık sağlanamıyorsa, kullanılabilir. Bir zararı yoktur.

Gleitgelen nedir nasıl kullanılır?

Cinsel ilişki için kayganlaştırıcıyı dış genital bölgeye uygulayın. Gleitgelen suda çözünür, cilt dostudur, bakteriyolojik olaraktest edilmiştir, yağ içermez ve özellikle prezervatiflerlekullanıma uygundur.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *