Categories Masaj

Okey Masaj Jeli Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Okey masaj jeli ne işe yarar?

Okey Masaj Jeli & Kayganlaştırıcı Ginseng, afrodizyak etkili Ginseng içeriği sayesinde cinsel ilişki sırasında etkin ve güvenli bir kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olarak daha konforlu ve zevk veren bir cinsel ilişkinin kapılarını aralar.

Okey Ginseng masaj jeli nasıl kullanılır?

Okey Masaj Jeli Nasıl Kullanılır Prezervatif ile kullanımlarda 1 damla jeli koyarak yayın. Vücut için yeterli miktarda istenilen bölgeye uygulanmaktadır.

Durex Masaj Jeli ne işe yarıyor?

Durex Play Aloe Vera, hem cinsel bölgede kayganlaştırıcı olarak hem de tüm vücutta masaj jeli olarak kullanılabilir. Nemlendirici özellikleri ile bilinen; cildi rahatlatması ile tanınan Aloe Vera içerir. Aloe Vera içeriği sayesinde cinsel bölgenizi nemlendirmeye ve vajinal kuruluğu önlemeye yardımcı olur.

Kadınlar için kayganlaştırıcı jel nasıl kullanılır?

Kayganlaştırıcı krem cinsel ilişki öncesi yani penis vajinaya girmeden hemen önce penise ve vajina girişine sürülerek kullanılır. Eğer ilerleyen aşamalarda tekrar ağrı ve kuruluk hissedilirse kayganlaştırıcı krem tekrar kullanılabilir. Cinsel ilişki sonrası kadın genital bölgesini yıkamalıdır.

Cinsel ilişkide kayganlaştırıcı olarak ne kullanılır?

Kayganlaştırıcılar su, yağ, petrol ve silikon bazlı olarak ayrılır. İdeal olan ilişki sırasında çay kaşığı büyüklüğünde bir miktarda kayganlaştırıcı kullanmaktır. Erkeğin kayganlaştırıcıyı penisine ve vajina kenarına sürmesi yeterlidir. Kayganlaştırıcı penis ucuna sürülebileceği gibi prezervatife de sürülebilir.

You might be interested:  Afrodizyak Masaj Yağı Nasıl Yapılır?

Durex uyarıcı jel nereye sürülür?

Ön sevişme sırasında Klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur.

Firming Massage Gel nasıl kullanılır?

KULLANIM TAVSİYELERİ -Haftada 1-2 kez kullanın. -Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın.

Uyarıcı jel ne işe yarıyor?

Ön sevişme sırasında klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur. Uyarıcı hisler sayesinde kadınların özel bölgelerindeki hassasiyeti artırmaya ve kadınların yoğun zevk almasına yardımcı olur.

48 hours masaj jeli ne işe yarar?

Vajinal kuruluğu önleyerek rahatlık ve maksimum zevk alınmasını sağlar. Masajınızı ve ilişkinizi daha keyifli hale getirmek için mükemmel bir kayganlaştırıcı jel ürünüdür. 48 Hours Masaj Jeli yumuşak, rahatlatıcı, kaygan özellikleri ile öne çıkar.

Cinsel ilişkide hangi yağ kullanılır?

Hindistan cevizi yağı, nemlendirici özelliği olan bir yağ. Besleyici özelliği sayesinde özellikle vajinal kuruluk, ilişki sırasında tam ıslanamama ve buna bağlı şikayetleri, cinsel isteksizliği olan kadınlarda hayat kurtarıcıdır.

Aloe vera jeli ilişkide kullanılır mı?

Bu jeli kayganlaştırıcı şeklinde kullanmanız mümkündür. Üstelik, bu madde, kan dolaşım hızını arttırdığı için, erkeklerde cinsel sertleşmeyi de kolaylıkla sağlayabilir. Mastürbasyon yaparken yahut seks sırasında rahatlıkla sürülebilecek doğal materyallerin başında gelir.

Durex Masaj yağı Nedir?

hem masaj yağı, hem de seks esanasında kullanım amaçlı lubricant olarak tasarlanmış ürün. içsel dengeyi korduğu için anal seks için kayganlaştırıcı olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda prezervatif ile de sorunsuz kullanılabiliyor.

Kayganlaştırıcı kim kullanır?

Kayganlaştırıcılar genellikle cildi hassas olan, alacağı hazzı arttırmak isteyen ve ilişki sonrası ağrı, acı ve tahriş gibi durumları en aza indirmek isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Bu ürünleri 18 yaşından büyük herkes rahatlıkla kullanabilir.

You might be interested:  Masaj Yaparken Ne Giyilir?(Çözüm bulundu)

Kayganlaştırıcı yenilebilir mi?

Yapışkanlık hissi vermeyen ultra kaygan anal ve vajinal kayganlaştırıcı. Tamamen gıda ürünlerinden imal edilmiştir oral yolla tüketilmesinde hiç bir sakınca yoktur.

Ilk gece kayganlaştırıcı kullanılır mı?

Cinsel ilişkiye, en rahat pozisyon olan kadının üstte erkeğin altta olduğu pozisyonla başlayın. Gerekirse kayganlaştırıcı krem ya da jel (lubrikan) kullanın. İlk gece cinsel birleşme yaşamak zorunda olmadığınızı unutmayın.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *