Categories Masaj

Ok Ginseng Masaj Jeli Nasıl Kullanılır?

Ok Ginseng masaj jeli ne ise yarar?

Okey Masaj Jeli & Kayganlaştırıcı Ginseng, afrodizyak etkili Ginseng içeriği sayesinde cinsel ilişki sırasında etkin ve güvenli bir kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olarak daha konforlu ve zevk veren bir cinsel ilişkinin kapılarını aralar.

Okey Ginseng masaj jeli nasıl kullanılır?

Okey Masaj Jeli Nasıl Kullanılır Prezervatif ile kullanımlarda 1 damla jeli koyarak yayın. Vücut için yeterli miktarda istenilen bölgeye uygulanmaktadır.

Masaj Jeli ne işe yarar?

Cinsel ilişki sırasında yaşanan her türlü rahatsızlık, tahriş, ağrı ve acı hissi masaj jelleri ve kayganlaştırıcılar sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda bu jeller sayesinde ilişkinin tüm tarafları için orgazm şansı iki katına çıkartılır.

Firming Massage Gel nasıl kullanılır?

KULLANIM TAVSİYELERİ -Haftada 1-2 kez kullanın. -Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın.

Okey Ginseng su bazlı mı?

Kaygan ve ipeksi kıvamda su bazlı 200 ml jel. Cinsel ilişki sırasında güvenli ve etkili kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Prezervatifle ve diğer latex ürünlerle kullanıma uygundur.

You might be interested:  Kalça Masaj Nasıl Yapılır?

Cinsel ilişkide kayganlaştırıcı olarak ne kullanılır?

Kayganlaştırıcılar su, yağ, petrol ve silikon bazlı olarak ayrılır. İdeal olan ilişki sırasında çay kaşığı büyüklüğünde bir miktarda kayganlaştırıcı kullanmaktır. Erkeğin kayganlaştırıcıyı penisine ve vajina kenarına sürmesi yeterlidir. Kayganlaştırıcı penis ucuna sürülebileceği gibi prezervatife de sürülebilir.

Uyarıcı jel nasıl kullanılır?

-Pompayı bastırarak uygulayınız. İlk kullanımda, pompanın açılması için 10 kez bastırmak gerekebilir. -Bir sonraki kullanımlarda daha kolay bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. -Nazikçe klitoris bölgesine ve hassas bölgelere masaj yaparak uygulayınız.

Uyarıcı jel ne işe yarıyor?

Ön sevişme sırasında klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur. Uyarıcı hisler sayesinde kadınların özel bölgelerindeki hassasiyeti artırmaya ve kadınların yoğun zevk almasına yardımcı olur.

48 hours masaj jeli ne işe yarar?

Vajinal kuruluğu önleyerek rahatlık ve maksimum zevk alınmasını sağlar. Masajınızı ve ilişkinizi daha keyifli hale getirmek için mükemmel bir kayganlaştırıcı jel ürünüdür. 48 Hours Masaj Jeli yumuşak, rahatlatıcı, kaygan özellikleri ile öne çıkar.

Cinsel ilişkide hangi yağ kullanılır?

Hindistan cevizi yağı, nemlendirici özelliği olan bir yağ. Besleyici özelliği sayesinde özellikle vajinal kuruluk, ilişki sırasında tam ıslanamama ve buna bağlı şikayetleri, cinsel isteksizliği olan kadınlarda hayat kurtarıcıdır.

Durex Masaj yağı Nedir?

hem masaj yağı, hem de seks esanasında kullanım amaçlı lubricant olarak tasarlanmış ürün. içsel dengeyi korduğu için anal seks için kayganlaştırıcı olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda prezervatif ile de sorunsuz kullanılabiliyor.

Jellia Skin Firming Massage Gel ne işe yarar?

Yıpranan ve deforme olan vajina yapısının lokal olarakyenilenmesinde yardımcı olur. Vajinaya uzun süreli uygulamalarda kalıcı etki gösterir. Cinsel ilişkide kadın ve erkeğin daha fazla zevk almasınayardımcı olur.

You might be interested:  Vajinaya Masaj Nasıl Yapılır Izle?(Doğru cevap)

Massage Gel nedir?

Durex Play 2 in 1 Massage Gel Sensual 200 ml, ylang ylangözleri içeren kayganlaştırıcı jeldir. Su bazlı kayganlaştırıcı ve masaj jeli. Cinsel uyarılmada yetersizlik, stres, cinsel isteksizlik,psikolojik rahatsızlıklar, bazı ilaçlar vajina kuruluğuna neden olabilir.

Titan Gold jel nasıl kullanılır?

Sıktığınız jeli penisin sap kısmına baştan sona masaj yaparak yediriniz. Emilim tamamen bitince masaj yapmayı bırakabilirsiniz. Jel penis üzerinden iç kısma doğru tamamen emileceğinden dolayı, kullanımdan sonra penisin yıkanmasına gerek yoktur.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *