Categories Masaj

Long Night Masaj Yağı Sprey Ne Ise Yarar?(EN iyi 5 ipucu)

Boşalmayı geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

  1. Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın.
  2. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın.
  3. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.

Geciktirici sprey kullandıktan sonra yıkanır mı?

Sprey yıkanmamalıdır: Spreyin bekleme süresinin dolmasından sonra yıkanmasında herhangi bir sorun bulunmaz.

Long Night nasıl kullanılır?

İlişkiden 10-15 dk önce bölgeye 2-4 sprey şeklinde sıkılır.

Süper viga 50000 nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey ortalama 100-150 kullanımlıktır. E vitamini içerir.

Stag 9000 geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Stag 9000 yalnızca haricen kullanım için tasarlanmıştır. Erkek genital derisinde lokal anestezik etki oluşturmak için cinsel ilişkiden 10 dakika önce uygulanır. Penisin baş ve gövde kısmına 1-2 sprey spreyleme yapılarak başlanabilir. 6 kezden fazla spreyleme yapılmamalıdır.

Joy Long Time Sprey Nasıl Kullanılır?

Joy Long Time Keyif Uzatıcı Sprey

  1. Soru & Cevap (1)
  2. Değerlendirmeler (98)
  3. Hepsilojistik iş ortakları
  4. Joy Long Time Keyif Uzatıcı Sprey Ürünü ktiviteden 20 – 30 dakika önce gerekli bölgeye 4 – 5 fıs şeklinde uygulayınız uygulama dozunu ve bekleme süresini ilk kullanım sonrası kendi beklentinize göre değiştirebilirsiniz.
You might be interested:  Gebelikte Masaj Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Geciktirici sprey yan etkisi var mı?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

Geciktirici sprey ne kadar süre etkili?

Denetimsiz ve onaylı olmayan geciktirici ürünlerin sahte de olabileceği düşünülerek, hiçbirinin kullanılmamaları gerekir. Piyasada bulunan doğal spreyler ise bitkisel içeriklidir, bunların bilinen bir yan etkisi yoktur. Etki süreleri, kişiden kişiye değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 40-60 dakika arasıdır.

VIGA 150.000 geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz. Başka bölgelere sürerseniz uyuşma hissetmeniz olasıdır. Ayrıca kullanmanız gereken miktar 3 ya da 4 fıs kadar olmalıdır.

NELY 8 long time nasıl kullanılır?

Prezervatif dokusunu bozmaz. NELY8 Long Time Krem Kullanım Şekli: İlişkiden hemen önce (5-10 dk.) erkek tarafından ilgili bölgeye uygulanır. Krem masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından belirlenmelidir.

Süper Viga sprey nasıl kullanılır?

Sprey erkek cinsel organına sıkıldıktan 20 dakika sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Girilen bu cinsel ilişkinin süresi sprey sayesinde uzayacaktır. İlişkiden alınan zevki hem erkek hem de kadın için artıracaktır. Doğal yapısı sayesinde herhangi bir yan etki göstermez.

Sertleştirici krem nasıl kullanılır?

Düzenli olarak kullanılması gereken ürün penisin tümüne günde 1 kez sürülür. Krem sürüldükten bir kaç dakika sonra kaybolur. Özellikle kalp, şeker ve tansiyon hastalarının sertleşme problemi için kullanılmaktadır. Kan basıncında yükselme etkisi bulunmadığı için bir kızarıklık, bulantı veya kusma etkisi yoktur.

You might be interested:  Okey Masaj Jeli Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Viga 30000 nasıl kullanılır?

Bu ürünü penisin uç kısmına 5 veya 8 defa püskürterek kullanmalısınız. Cinsel hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek için kullanacağınız bu ürün ilişki sürenizi yarım saat ile bir saat uzatmanıza yardımcı olur.

Viga 50000 orjinal nasıl anlaşılır?

Krem olan ürünlerin orjinalliği ambalajındaki bandrolünden anlaşılır. Eğer satın aldığınız viga kremde bandrol mevcut ise ürün orjinaldir.

Süper Viga 10000 sprey nasıl kullanılır?

Cinsel ilişki öncesi 15 – 20 dakika önce kullanılır, 3 – 5 kez püskürtülerek bölgeye hafifçe yedirilir, Tüm penis etrafına uygulanır, İlişki öncesi (1 – 2 dakika) penis suyla veya nemli bezle temizlenir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *