Categories Masaj

Long Night Masaj Yağı Sprey Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Geciktirici sprey doğru kullanımı ise şu şekildedir; Geciktirici sprey yalnızca penisin uç kısmına sıkılmalıdır. Öncelik olarak penisin uç kısmının alt tarafından, sonrasında üst kısımdan 3’er defa sıkılması yeterli gelecektir. Spreylemeyi tek bir noktaya değil, geniş alana gelecek şekilde ve yavaş yapmalısınız.

Boşalmayı geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

 1. Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın.
 2. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın.
 3. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.

Long Night nasıl kullanılır?

İlişkiden 10-15 dk önce bölgeye 2-4 sprey şeklinde sıkılır.

Long Time Sprey Nasıl Kullanılır?

Viaxi Longtime Sprey, penisin baş kısmına iki ya da üç defa püskürtülerek kullanılır. Bu etkili spreyin, cinsel aktivitelerden 10 ile15 dakika önce kullanılması tavsiye edilmektedir.

Procomil sprey nasıl kullanılır?

Uygulama: Cinsel aktiviteden 5 dakika önce uygulanması önerilmekle birlikte procomil spreyi ilgili bölgelere 1 ila 3 defa kısaca sıkarak uygun gecikme süresini ayarlayabilirsiniz. procomil ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir ve günlük kullanımı için bir sınır yoktur.

Geciktirici sprey kullandıktan sonra yıkanır mı?

Sprey yıkanmamalıdır: Spreyin bekleme süresinin dolmasından sonra yıkanmasında herhangi bir sorun bulunmaz.

You might be interested:  Japon Masaj Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Stag 9000 geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Stag 9000 yalnızca haricen kullanım için tasarlanmıştır. Erkek genital derisinde lokal anestezik etki oluşturmak için cinsel ilişkiden 10 dakika önce uygulanır. Penisin baş ve gövde kısmına 1-2 sprey spreyleme yapılarak başlanabilir. 6 kezden fazla spreyleme yapılmamalıdır.

Süper viga 50000 nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey ortalama 100-150 kullanımlıktır. E vitamini içerir.

NELY 8 long time nasıl kullanılır?

Prezervatif dokusunu bozmaz. NELY8 Long Time Krem Kullanım Şekli: İlişkiden hemen önce (5-10 dk.) erkek tarafından ilgili bölgeye uygulanır. Krem masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından belirlenmelidir.

Sertleştirici krem nasıl kullanılır?

Düzenli olarak kullanılması gereken ürün penisin tümüne günde 1 kez sürülür. Krem sürüldükten bir kaç dakika sonra kaybolur. Özellikle kalp, şeker ve tansiyon hastalarının sertleşme problemi için kullanılmaktadır. Kan basıncında yükselme etkisi bulunmadığı için bir kızarıklık, bulantı veya kusma etkisi yoktur.

Geciktirici spreyler gerçekten işe yarıyor mu?

Geciktirici spreyler kullanımı açısından tamamen zararsız ilaçlardır ve herhangi bir yan etki göstermezler. Bu kapsamda sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve erken boşalma sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Doğal geciktirici olarak ne kullanılır?

Doğal Geciktiriciler Nelerdir?

 1. Çörek Otu.
 2. Çakşır Otu.
 3. Yaban Sümbülü
 4. Zencefil.
 5. Karanfil.
 6. Turp Tohumu.
 7. Melisa.
 8. Kuşkonmaz Kökü

Stag 9000 etkisi ne kadar sürer?

Yedirilen ürün 10 ile 15 dakika arasın da muhteşem etkisini gösterecektir. Bu anda penisiniz de bir uyuşma ve hissizlik hissedebilirsiniz.

Geciktirici sprey zarar verir mi?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *