Categories Masaj

Infrared Masaj Aleti Ne Işe Yarar?(Mükemmel cevap)

Kızılötesi ışığın, kas ağrıları ve sert eklemlerin neden olduğu ağrı ve ağrılarda etkin olduğu gibi, kızılötesi ışığın yarattığı konforlu sıcaklık cilde derinlemesine nüfuz ederek, kan dolaşımını uyarır ve kaslarınızı ısıtır.

Masaj aletinde infrared ne demek?

KIZILÖTESİ (ENFRARUJ) TEDAVİ FONKSİYONU. Özel geçirgen seramikler vasıtasıyla uyguladığı ışınlar kan dolaşımını hızlandırır. Vücuttaki zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırarak vücudun sıhhatini artırır. Uzak infrared ışınlar, 5-14 mikron dalgaboyundaki ışınlardır.

Masaj Aletleri kaç para?

Acura AC-738 Çift Başlıklı Masaj Aleti

 • %9Beurer MG 70 Kızılötesi Masaj Aleti 596,60 TL26 satıcı
 • Beurer MG 80 Kızılötesi Masaj Aleti 749,90 TL21 satıcı
 • Beurer FWM 50 Ayak Masaj Aleti 559,00 TL20 satıcı
 • Beurer MG 145 Shiatsu Masa jYastığı480,99 TL22 satıcı
 • Beurer MG 150 Boyun Masaj Aleti 699,00 TL19 satıcı

Masaj aleti nerelerde kullanılır?

Bunların başında spor kulüpleri, saunalar, evler, hamamlar, kaplıcalar, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, hastaneler, oteller, tatil köyleri ve masaj merkezleri gelmektedir.

Acura masaj aleti ne işe yarar?

Acura selülit giderici masaj aleti kan dolaşımını hızlandırarak selülit görünümünü azaltır. Ayrıca düzenli kullanımı selülit oluşumunu engeller. Masaj aletleri ödemden kurtulmanıza da yardımcı olur.

You might be interested:  Dudak Dolgusu Sonrası Masaj Nasıl Yapılır?

Infrared ne ise yarar?

Kızılötesi ışınlar kas gevşemesini arttırmak, inflamasyonu hızlandırmak ve ışın uygulanan bölgede dolaşımı arttırmak için terapötik olarak kullanılır (tedavi amaçlı). Güneş’ten gelen enerjinin büyük kısmı kızılötesi radyasyon şeklinde Dünya’ya gelir.

Masaj aletinde kızıl ötesi ne işe yarar?

İlave kızılötesi ısı fonksiyonu masajın etkisini kuvvetlendirir, böylece cilt üzerine sadece yüzeysel bir ısı verilmez, aynı zamanda kan dolaşımı da hızlandırılır. Böylece daha derin doku ve kas katmanlarına da ulaşılmış olur.

Titreşimli masaj aleti kilo verdirir mı?

“Yağ hücresi idrarla atılmaz” Bel korseleri, bantları gibi titreşimli aletlerin yağları eritme yönünde bir yararı olmaz. Çünkü vücudun yağı, yağ hücreleri içindedir.

Masaj Aleti neye iyi gelir?

– Titreşimli yüz masaj aleti, ciltte bulunan ölü derilerin arındırılmasını sağlar. – Cildinizin daha parlak bir görünüm elde etmesini sağlar. – Titreşimli özelliği sebebiyle kan dolaşımını hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. – Hem cildinizi temizlerken hem de masaj yapması sebebiyle oldukça fazla tercih edilir.

Sırt bölgesine masaj nasıl yapılır?

Yağı bölgeye yay.

 1. Ellerinin tamamını kullan ve kişinin sırtının dibinden başlayıp yukarıya doğru ilerle.
 2. Bu tekniği, sırt kaslarını ısıtmak için baskıyı hafiften ortaya doğru gittikçe artırarak 3-5 dakika boyunca tekrar et.
 3. Omuzları ve boyun çevresini unutma.

Titreşimli masaj aleti ne işe yarar?

Titreşimli masaj olarak bilinen zayıflama aletleri, karın yağını eritmek için kullanılan yöntemlerden biridir. Aynı zamanda titreşimle zayıflama, vücudu sıkılaştırmak ve kasları daha yoğun hale getirmek için kullanılır.

Masaj Aleti Aptonia nasıl kullanılır?

Pilleri kapağın altına yerleştirin. On düğmesine basın. 3 adet lr06-Aaa alkali pil ile çalışır. Etkili bir masaj için her kas grubuna minimum 5 dakika masaj yapın.

You might be interested:  Afrodizyak Masaj Yağı Nasıl Yapılır?

Panther çok fonksiyonlu masaj aleti nasıl kullanılır?

KULLANMA TALİMATI:

 1. Pilleri pil yuvasına doğru yönde yerleştirdiğinizden emin olunuz.
 2. Masaj aletini çalıştırmak için ön taraftaki tuşu yukarı doğru itiniz. Birinci kademede hafif titreşim, ikinci kademede ise güçlü titreşim elde edebilirsiniz.
 3. Daha detaylı kullanım için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyiniz.

Acura zayıflama aleti nasıl kullanılır?

Oturarak iki bacağınızı birleştirerek üst baldır ve alt baldır şeklinde kullanılabilir ve bu şekilde kullanarak selülit oluşumunuda engellemiş olursunuz.Varisli bölgenin üzerine direkt uygulanmaz. Acura Zayıflama kemeri kullanımı günde en az iki seans halinde uygulanması önerilir.Daha fazla kullanımın sakıncası yoktur.

Acura AC 741 ne işe yarar?

Bacak kasılmaları,kramp,bacak şişliğinde yardımcı tedavidir. KARIN ve BEL BÖLGESİ: Acura AC – 741 3 Motorlu Zayıflama Kemeri masaj kemerinin en etkili olduğu bölgedir. Bu bölgede yapılacak düzenli kullanım;yağların yumuşayıp erimesine ve doğum sonrası oluşan sarkmaların giderilmesinde çok etkilidir.

Medilix safir masaj aleti ne işe yarar?

Elde taşınabilecek kadar küçük bir cihazla vücudun ağrıyan kesimlerindeki sinirler uyarılarak ağrıların hafiflemesi sağlanır. Aynı zamanda kasların istem dışı çalıştırılması ile kaslardaki şekerin yakılması, fazla kalorilerin harcanmasını ve kasların güçlenmesini sağlar.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *