Categories Masaj

Durex Play Kayganlaştırıcı Masaj Jeli Aloe Vera 200 Ml Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Durex Play Aloe Vera masaj jeli ne işe yarar?

Durex Play Aloe Vera, hem cinsel bölgede kayganlaştırıcı olarak hem de tüm vücutta masaj jeli olarak kullanılabilir. Nemlendirici özellikleri ile bilinen; cildi rahatlatması ile tanınan Aloe Vera içerir.

Durex Play kayganlaştırıcı & masaj jeli Aloe Vera 200 ml nedir?

Ürün Bilgileri Durex Play Kayganlaştırıcı & Masaj Jeli Aloe Vera 200ml: *Dinlendirici aloe vera ile rahat bir deneyim. *Hem masaj jeli hem kayganlaştırıcı olarak kullanılabilir. *Su bazlı formüle sahiptir. *Cinsel bölgede kullanım için de uygundur.

Durex Play 2 in 1 Nasıl Kullanılır?

Kayganlığı artırma ihtiyacı duyarsanız Durex prezervatifle birlikte kullanabilirsiniz. Durex Play 2in1 Masaj Jeli, su bazlı yapısı sayesinde prezervatife zarar vermez. Durex Play 2in1 Masaj Jeli’ni eğer prezervatif ile birlikte kullanacaksanız, prezervatifi taktıktan sonra jeli prezervatifin üzerine sürün.

Aloe Vera kayganlaştırıcı olarak kullanılabilir mi?

Aloe vera bitkisi, jelimsi yapısıyla hiç bir kimyasala gerek kalmadan, tek başına kayganlaştırıcı olarak kullanılabilecek bir ürün. Günümüzde cilt bakım ürünlerinde kullanılan ve ciltte zarar görmüş bölgeleri kolaylıkla onarmasıyla bilinen aloe vera bitkisi, artık kayganlaştırıcılarda da kullanılmaya başlandı.

You might be interested:  Durex Masaj Jeli Nereye Sürülür?(EN iyi 5 ipucu)

Kayganlaştırıcı jeli kadın mı kullanır erkek mi?

Ürünler hem kadınlar, hem de erkekler için özel olarak üretilmiştir. Erkeğin kayganlaştırıcı jeli veya kremi penisine uygulanmaktadır. Kayganlaştırıcı penis ucuna sürülebileceği gibi prezervatifede sürülebilir. Hassasiyeti arttırmak için de penetrasyon öncesinde prezervatifin ucuna bir damla daha sürebilirsiniz.

Vajinal kayganlaştırıcı krem nasıl kullanılır?

Erkeğin kayganlaştırıcıyı penisine ve vajina kenarına sürmesi yeterlidir. Kayganlaştırıcı penis ucuna sürülebileceği gibi prezervatife de sürülebilir. Hassasiyeti arttırmak için de, penetrasyon öncesinde prezervatifin ucuna bir damla daha kayganlaştırıcı sürebilirsiniz.

Okey masaj jeli ne işe yarar?

Okey Masaj Jeli & Kayganlaştırıcı Ginseng, afrodizyak etkili Ginseng içeriği sayesinde cinsel ilişki sırasında etkin ve güvenli bir kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olarak daha konforlu ve zevk veren bir cinsel ilişkinin kapılarını aralar.

Kayganlaştırıcı jel ne işe yarar?

Kayganlaştırıcı jel; cinsel ilişki ve mastürbasyon gibi cinsel eylemleri sırasında penis, vajina, ve diğer vücut kısımları arasındaki sürtünmeyi azaltmak için kullanılan özel kayganlaştırıcılardır.

Eczanede kayganlaştırıcı satılır mı?

Öncelikle eczanelerde sağlık bakanlığı onaylı olan cinsel sağlık ürünlerinin satışı gerçekleşmektedir. Sağlık bakanlığı onaylı olan her kayganlaştırıcı jel eczanelerde satılmaktadır.

Durex 2 si bir arada ne işe yarar?

Hem masaj jeli hem kayganlaştırıcı olarak kullanılabilir. Cinsel bölgede kullanım için de uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Durex prezervatifler ile birlikte kullanılabilir.

Durex uyarıcı jel nereye sürülür?

Ön sevişme sırasında Klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur.

Cinsel ilişkide hangi yağ kullanılır?

Hindistan cevizi yağı, nemlendirici özelliği olan bir yağ. Besleyici özelliği sayesinde özellikle vajinal kuruluk, ilişki sırasında tam ıslanamama ve buna bağlı şikayetleri, cinsel isteksizliği olan kadınlarda hayat kurtarıcıdır.

You might be interested:  Okey Masaj Jeli Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Aloe vera cinsel bölgeye sürülür mü?

Aloe Vera Jel: Vajina bölgesinde meydana gelen kararmaları kısa zamanda beyazlatan yöntemlerden biri aloe vera jelidir. Bunun için aloe vera ortadan ikiye bölünür ve içerisinde bulunan jel bikini bölgesine sürülerek bir müddet bekletilir. Daha sonra durulanır.

Aloe vera jel sac cikarir mi?

Saçların uzamasını sağlar: Aloe vera, bir bölgedeki kan dolaşımını artırmak için inanılmaz bir kabiliyete sahiptir. Saçınıza ve saç derinize Aloe vera kullandığınızda, kafa derinizdeki kan akışı artar. Kafa deriniz temizlendiğinde ve saç deriniz Aloe verayı emdiğinde saç kaybınız azalır ve saçlarınız daha hızlı uzar.

Kayganlaştırıcı Kondoma zarar verir mi?

Bazı kaynaklarda yer alan ‘Prezervatif ile birlikte kayganlaştırıcı kullanmak prezervatifin yırtılmasına yol açar. ‘ bilgisi doğru değildir. Ok ürün ailesindeki tüm prezervatif ürünlerini, ek kayganlaştırıcı ile birlikte yırtılma kaygısı olmadan güvenle kullanabilirsiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *