Categories Masaj

Durex Masaj Jeli Nereye Sürülür?(EN iyi 5 ipucu)

Durex Masaj Jeli ne işe yarıyor?

Durex Play Aloe Vera, hem cinsel bölgede kayganlaştırıcı olarak hem de tüm vücutta masaj jeli olarak kullanılabilir. Nemlendirici özellikleri ile bilinen; cildi rahatlatması ile tanınan Aloe Vera içerir. Aloe Vera içeriği sayesinde cinsel bölgenizi nemlendirmeye ve vajinal kuruluğu önlemeye yardımcı olur.

Okey masaj jeli ne işe yarar?

Okey Masaj Jeli & Kayganlaştırıcı Ginseng, afrodizyak etkili Ginseng içeriği sayesinde cinsel ilişki sırasında etkin ve güvenli bir kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olarak daha konforlu ve zevk veren bir cinsel ilişkinin kapılarını aralar.

Okey Ginseng masaj jeli nasıl kullanılır?

Okey Masaj Jeli Nasıl Kullanılır Prezervatif ile kullanımlarda 1 damla jeli koyarak yayın. Vücut için yeterli miktarda istenilen bölgeye uygulanmaktadır.

Cinsel ilişkide kayganlaştırıcı olarak ne kullanılır?

Kayganlaştırıcılar su, yağ, petrol ve silikon bazlı olarak ayrılır. İdeal olan ilişki sırasında çay kaşığı büyüklüğünde bir miktarda kayganlaştırıcı kullanmaktır. Erkeğin kayganlaştırıcıyı penisine ve vajina kenarına sürmesi yeterlidir. Kayganlaştırıcı penis ucuna sürülebileceği gibi prezervatife de sürülebilir.

Kayganlaştırıcı jel prezervatifsiz kullanılır mı?

Prezervatifle ve prezervatifsiz kullanıma uygundur Kokusuz kayganlaştırıcı jel. Okey Zero Kayganlaştırıcı Jel; prezervatif ile kullanılabilir. Oral, anal ve vajinal seks için uygundur.

You might be interested:  Relax Tone Masaj Aleti Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Okey Ginseng su bazlı mı?

Kaygan ve ipeksi kıvamda su bazlı 200 ml jel. Cinsel ilişki sırasında güvenli ve etkili kayganlık sağlar. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Prezervatifle ve diğer latex ürünlerle kullanıma uygundur.

Cinsel ilişkide hangi yağ kullanılır?

Hindistan cevizi yağı, nemlendirici özelliği olan bir yağ. Besleyici özelliği sayesinde özellikle vajinal kuruluk, ilişki sırasında tam ıslanamama ve buna bağlı şikayetleri, cinsel isteksizliği olan kadınlarda hayat kurtarıcıdır.

Kaydırıcı nedir?

Cinsel ilişkinizdeki hazzı artırmak için tercih edilen kayganlaştırıcı jeller, yapısında bulunan yağ, silikon ya da su sayesinde temas ettiği yüzeylerde sürtünmeyi azaltan güvenilir kozmetik ve sağlık ürünleridir.

Firming Massage Gel nasıl kullanılır?

KULLANIM TAVSİYELERİ -Haftada 1-2 kez kullanın. -Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın.

Uyarıcı jel nasıl kullanılır?

-Pompayı bastırarak uygulayınız. İlk kullanımda, pompanın açılması için 10 kez bastırmak gerekebilir. -Bir sonraki kullanımlarda daha kolay bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. -Nazikçe klitoris bölgesine ve hassas bölgelere masaj yaparak uygulayınız.

Uyarıcı jel ne işe yarıyor?

Ön sevişme sırasında klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur. Uyarıcı hisler sayesinde kadınların özel bölgelerindeki hassasiyeti artırmaya ve kadınların yoğun zevk almasına yardımcı olur.

Kayganlaştırıcı jel vajinaya zarar verir mi?

Kayganlaştırıcı jeller, eğer ön sevişme sırasında vajinada yeterli ıslaklık sağlanamıyorsa, kullanılabilir. Bir zararı yoktur. Yeterli ön sevişme yapıldığında ise klitoris uyarıldığı için zaten kendiğilinden ıslanır.

Aloe Vera kayganlaştırıcı olarak kullanılır mı?

Aloe vera bitkisi, jelimsi yapısıyla hiç bir kimyasala gerek kalmadan, tek başına kayganlaştırıcı olarak kullanılabilecek bir ürün. Günümüzde cilt bakım ürünlerinde kullanılan ve ciltte zarar görmüş bölgeleri kolaylıkla onarmasıyla bilinen aloe vera bitkisi, artık kayganlaştırıcılarda da kullanılmaya başlandı.

You might be interested:  Vajinaya Masaj Nasıl Yapılır Izle?(Doğru cevap)

Ilk gece kayganlaştırıcı kullanılır mı?

Cinsel ilişkiye, en rahat pozisyon olan kadının üstte erkeğin altta olduğu pozisyonla başlayın. Gerekirse kayganlaştırıcı krem ya da jel (lubrikan) kullanın. İlk gece cinsel birleşme yaşamak zorunda olmadığınızı unutmayın.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *