Categories Masaj

Durex Masaj Jeli Nasil Kullanilir?(Çözülmüş)

Durex Play Aloe Vera Masaj Jeli Nasıl Kullanılır? -Kapağı çekerek açın. -Ürünü iki tarafından tutarak sıkın. –Jeli istediğiniz bölgeye sürün.

Durex Masaj Jeli ne işe yarıyor?

Durex Play Aloe Vera, hem cinsel bölgede kayganlaştırıcı olarak hem de tüm vücutta masaj jeli olarak kullanılabilir. Nemlendirici özellikleri ile bilinen; cildi rahatlatması ile tanınan Aloe Vera içerir. Aloe Vera içeriği sayesinde cinsel bölgenizi nemlendirmeye ve vajinal kuruluğu önlemeye yardımcı olur.

Masaj Jeli ne işe yarar?

Cinsel ilişki sırasında yaşanan her türlü rahatsızlık, tahriş, ağrı ve acı hissi masaj jelleri ve kayganlaştırıcılar sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda bu jeller sayesinde ilişkinin tüm tarafları için orgazm şansı iki katına çıkartılır.

Kayganlaştırıcı jel prezervatifsiz kullanılır mı?

Prezervatifle ve prezervatifsiz kullanıma uygundur Kokusuz kayganlaştırıcı jel. Okey Zero Kayganlaştırıcı Jel; prezervatif ile kullanılabilir. Oral, anal ve vajinal seks için uygundur.

Kadınlar için kayganlaştırıcı jel nasıl kullanılır?

Kayganlaştırıcı krem cinsel ilişki öncesi yani penis vajinaya girmeden hemen önce penise ve vajina girişine sürülerek kullanılır. Eğer ilerleyen aşamalarda tekrar ağrı ve kuruluk hissedilirse kayganlaştırıcı krem tekrar kullanılabilir. Cinsel ilişki sonrası kadın genital bölgesini yıkamalıdır.

Durex uyarıcı jel nereye sürülür?

Ön sevişme sırasında Klitoris üzerine damlatılan bir kaç dozu özel formülü sayesinde duyularınızda ısıtıcı, soğutucu ya da tahrik edici hisler yaratmaya yardımcı olur.

You might be interested:  Vajinaya Masaj Nasıl Yapılır Izle?(Doğru cevap)

Cinsel ilişkide kayganlaştırıcı olarak ne kullanılır?

Kayganlaştırıcılar su, yağ, petrol ve silikon bazlı olarak ayrılır. İdeal olan ilişki sırasında çay kaşığı büyüklüğünde bir miktarda kayganlaştırıcı kullanmaktır. Erkeğin kayganlaştırıcıyı penisine ve vajina kenarına sürmesi yeterlidir. Kayganlaştırıcı penis ucuna sürülebileceği gibi prezervatife de sürülebilir.

Cinsel ilişkide hangi yağ kullanılır?

Hindistan cevizi yağı, nemlendirici özelliği olan bir yağ. Besleyici özelliği sayesinde özellikle vajinal kuruluk, ilişki sırasında tam ıslanamama ve buna bağlı şikayetleri, cinsel isteksizliği olan kadınlarda hayat kurtarıcıdır.

Biberli Masaj Jeli ne işe yarar?

Tuna Biber Masaj Jeli içeriğindeki C vitamini cildi beslemeye yardımcı olur. C vitamini Kolajen yapımını uyararak cilde esneklik verir. İçerisinde bulunan Kırmızı Biber cilde uygulandığında termajonik etkide bulunur. Böylece yağ yakımını hızlandıracak, oluşan selülite karşı düzeltme etkisi gösterecektir.

Kayganlaştırıcı jel yenilebilir mi?

Yapışkanlık hissi vermeyen ultra kaygan anal ve vajinal kayganlaştırıcı. Tamamen gıda ürünlerinden imal edilmiştir oral yolla tüketilmesinde hiç bir sakınca yoktur.

Prezervatife kayganlaştırıcı sürülür mü?

Bir kere kullanıldıktan sonra sıkılığını ve koruma etkisini kaybedeceğinden, hali hazırda açtığınız prezervatifi temizleseniz dahi tekrar tekrar kullanmanız yanlış olur. Bununla birlikte, prezervatifin kendi kayganlaştırıcısı olmasına rağmen prezervatif bir kayganlaştırıcı ile kullanılabilir.

Kayganlaştırıcı jel eczanelerde satılıyor mu?

Öncelikle eczanelerde sağlık bakanlığı onaylı olan cinsel sağlık ürünlerinin satışı gerçekleşmektedir. Sağlık bakanlığı onaylı olan her kayganlaştırıcı jel eczanelerde satılmaktadır.

Ilk gece kayganlaştırıcı kullanılır mı?

Cinsel ilişkiye, en rahat pozisyon olan kadının üstte erkeğin altta olduğu pozisyonla başlayın. Gerekirse kayganlaştırıcı krem ya da jel (lubrikan) kullanın. İlk gece cinsel birleşme yaşamak zorunda olmadığınızı unutmayın.

Kayganlaştırıcı jel vajinaya zarar verir mi?

Kayganlaştırıcı jeller, eğer ön sevişme sırasında vajinada yeterli ıslaklık sağlanamıyorsa, kullanılabilir. Bir zararı yoktur. Yeterli ön sevişme yapıldığında ise klitoris uyarıldığı için zaten kendiğilinden ıslanır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *