Categories Masaj

Alaska Cooling Masaj Jeli Ne Işe Yarar?(Çözülmüş)

Farmasi Alaska Masaj Jeli, herhangi bir düşme yada darbe almanız durumunda cildinizde oluşacak morlukların kısa sürede iyileşmesi sağlar, ağrısını azaltır. İçindeki okaliptüs ve mentol sayesinde ferahlatır ve serinlik verir.Sakatlanmalardan, burkulmalardan ve darbelerden sonra oluşan kas ve eklem ağrılarını azaltır.

Alaska Masaj Jeli neye iyi gelir?

Sakatlanma,Burkulma ve Darbelerden sonra oluşan kas ve eklem ağrılarınızı azaltır. Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur. Sıcak yaz günlerinde yoğun aktivitelerden sonra cilde ferahlık verir. YÜKSEK ATEŞİN DÜŞÜRÜLMESİNE YARDIMCI OLUR.

Alaska masaj jeli nedir?

Farmasi Alaska Masaj Jeli, Okaliptus ve mentol Farmasi Alaska Jel; Özellikle spor aktivitelerinde, adet ve menepoz dönemlerindeki sıcak basmalarında anında serinletici özellik gösterir. Aynı zamanda okaliptus bilinen antibakteriyel ve antienflamatuar özellikleri açısından da yarar sağlar.

Massage Gel ne işe yarar?

Kadifemsi Ve Parlak Bir Cilt İçin, Sürüldüğünde Vücutta Isınma Hissi Yaratan Masaj Yağı. Playboy Masaj Jeli Doğal Haliyle Kullandığınızda Masajın Ardından Teninizde De Rahatlama Sağlar.

Soğutucu krem ne işe yarar?

JetBuzz soğutucu jel hızlı etkisiyle burkulma, incilme, kaslar ve artritle ilişkili ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

Farmasi Alaska jeli ne işe yarar?

Farmasi Alaska Masaj Jeli, herhangi bir düşme yada darbe almanız durumunda cildinizde oluşacak morlukların kısa sürede iyileşmesi sağlar, ağrısını azaltır. İçindeki okaliptüs ve mentol sayesinde ferahlatır ve serinlik verir.Sakatlanmalardan, burkulmalardan ve darbelerden sonra oluşan kas ve eklem ağrılarını azaltır.

You might be interested:  Kadınlara Masaj Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Farmasi masaj jeli ne işe yarar?

Farmasi Biber Balsamı ( Masaj jeli ) ağrı şikayetleri dışında kilo vermek isteyen kişilerin spor yapmaya başlamadan evvel yağ yakılması istenen bölgeye sürüldüğünde hareketinde etkisiyle hızlıca yağ yakılmasına yardımcı olur.

Farmasi Alaska jel bebeklerde kullanılır mı?

Soğutucu Alaska masaj jeli Migren ağrısına iyi gelir. Yüksek ateşli hastalıklara yakalandığınız zamanlarda ateş düşürücü olarak kullanılabilir. Ayrıca ateşli bebeklerde kullanımında bir sakınca yoktur.

Heat Massage Gel nedir?

Dr. C. Tuna Isıtıcı Masaj Jeli, sürüldüğü bölgeyi ısıtarak, kas ve adalelerin gevşemesine ve sakinleşmesine yardımcı olur. Ani hareketler veya burkulmalar sonucunda kaslardaki katılık ve sertlik hissinin azaltılmasına katkıda bulunur.

Farmasi at kestanesi ne işe yarar?

Vücudunuzdaki bütün ağrılarda etkilidir. Baş ağrısı, diş, boyun, sırt, bel, diz şişkinliklerinde, kol, bacak ve göğüs ağrılarında etkilidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Varis oluşumunu engeller.

Firming Massage Gel nasıl kullanılır?

KULLANIM TAVSİYELERİ -Haftada 1-2 kez kullanın. -Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın.

Dr C Tuna massage cream ne işe yarar?

Tuna Masaj Kremi Avantajları Ürün formülleri sayesinde nemlendirici özellik göstermektedir. Ürünün nemlendiriyor olması masaj yapılan bölgenin yumuşamasına ve rahatlamasına olanak tanımaktadır.

Alaska jel güneş yanığına iyi gelir mı?

-Ağrı kesici, ateş düşürücü, kas ve eklem spazmlarının giderilmesinde, cilt üzerinde ki yara ve kesiklere, güneş yanıklarına iyi geldiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Termojel nasıl kullanılır?

Roll Termojel GÖZ için Soğuk ve Sıcak Kompres 8X21 cm Bez kaplı torbayı açmayınız ve delmeyiniz. Bir çok kez kullanım imkanı sağlar. Soğuk Kompres İçin: Buzdolabının buzluk bölümünde 1-2 saat kadar bekleterek kullanınız. Daha sonra ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayınız.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *