Categories Krem

Viga Krem Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Uygun miktarda kremi elinize aldıktan sonra penis çevresine sürün. Ardından hafif masaj yaparak kremi bütün çevreye iyice yedirin. 20 dakika kadar bekledikten sonra ilişkiye girmeden cinsel bölgenizi temizleyin. Bu adımları yaparak erken boşalma sorununun kesin olarak önüne geçmiş olursunuz.

Süper Viga 150.000 krem nasıl kullanilir?

Bu ürünün kullanımı son derece pratiktir. Ürünü kullanabilmek için öncelikle ilişki öncesini tercih etmelisiniz. İlişkiye girmeden ortalama 10 ya da 15 dakika önce kullanmanız tavsiye edilir. Verim alabilmek için doğru şekilde kullanmanız çok önemlidir.

Geciktirici krem nasıl kullanılır?

Satın aldığınız geciktirici kremden nohut tanesi kadar bir büyüklüğü penisin baş kısmına, sünnetlik izinin yer aldığı yumuşak dokuya sürülmesi önerilir. Herhangi bir parmağınız ile yumuşak kısım üzerinde hafif bir tabaka meydana getirmeniz yerinde olacaktır.

Viga 50000 jel nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey ortalama 100-150 kullanımlıktır.

VIGA nasıl kullanılır?

Super Viga 50000 ürününü kullanmak olarak oldukça basittir. Spreylerinin kullanımı şu şekildedir: Erkek cinsel organının hepsini kapsayacak şekilde yaklaşık olarak 15 cm uzak bir mesafeden sıkılır. İlişkiye girmeden en az 10 dakika öncesinde uygulamanız gerekmektedir.

You might be interested:  Göz Içine Krem Nasıl Sürülür?(Çözüm bulundu)

En iyi sertleştirici ve geciktirici krem hangisi?

En iyi geciktirici krem ve sertleştirici krem Viagra krem olarak seçilmiştir. 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda katılımcılardan %87 si diğer ürünlerden daha iyi olarak belirtmiş ve 2019 yılı en iyi geciktirici krem ve sertleştirici kremi olarak ilan edilmiştir.

Viga 15000 mendil nasıl kullanılır?

Geciktirici mendiller sertleşmiş penise kullanılır ve penisin her yerine bir kaç defa sürülerek kullanılan ürünlerdir. Yani geciktirici mendili sertleşmiş bir penise, her yerine eşit olacak şekilde öneri olarak birden fazla kez sürmeniz önerilir. Sonrasında ise cinsel ilişkiye hazırsınız demektir.

Geciktirici krem kaç dakika önce kullanılır?

En az 20 dakika beklenmelidir. Geciktirici sprey kullanımında oral ilişki zararlıdır, yanlıştır. Bir süre beklendikten sonra spreyin anestezik etkisi emilim göstereceği için oral ilişkide herhangi bir probleme neden olmaz. Penisin her kısmına geciktirici sıkılırsa etkisi artar, yanlıştır.

Geciktirici krem işe yarar mı?

Geciktirici spreyler; cinsel uyarılmayı azaltıp, boşalmayı çok az geciktirir, boşalma süresi uzamış görünür ama boşalmanın istemsiz bir refleks halinde ortaya çıkmasını engelleyemez. Aynı zamanda cinsellikten alınan hazzı da azaltır. Erken boşaldığınızda her şeyi yitirdiğinizi düşünmeyin.

Geciktirici kullanmanın zararı var mı?

ADET GECİKTİRİCİ HAPLARIN YAN ETKİSİ VAR MI? Geciktirici hapların kanıtlanmış bir sakıncası veya önemli bir yan etkisi yoktur ancak adet geciktirici haplar, hormonal yükleme yaptığı için doktora danışılarak kullanılmalıdır. Ancak adet geciktirici hapları alışkanlık haline getirmemek gerekir.

Viga 50000 orjinal nasıl anlaşılır?

Krem olan ürünlerin orjinalliği ambalajındaki bandrolünden anlaşılır. Eğer satın aldığınız viga kremde bandrol mevcut ise ürün orjinaldir.

Viga sprey etkisi ne kadar sürer?

Viga 150000 geciktirici sprey doğru şekilde kullanıldığında son derece etkili bir üründür. Boşalma sürenizi 30 dakikaya kadar çıkarmaktadır. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz.

You might be interested:  Diz Burkulmasına Hangi Krem Iyi Gelir?(Çözülmüş)

Süper Viga sprey 100.000 Nasıl Kullanılır?

Kullanım: İlişkiden 30 dakika önce penisin sünnet (dikiş) kısmına sağ, sol ve üst olmak üzere 3 püskürtme yapılarak uygulanır. Oral sex için kullanılacaksa spreyi sıktıktan 30 dakika sonra penisin ılık su ile yıkanması tavsiye edilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *