Categories Krem

Viga 50000 Krem Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Tercihinize göre aldığınız spreyin veya kremin kullanımı oldukça basittir. Kullanımı ise şu şekildedir: Cinsel ilişkiye girmeden 20 dakika kadar öncesinde cinsel organınızı temizleyin. Uygun miktarda kremi elinize aldıktan sonra penis çevresine sürün.

Süper viga 50000 nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey ortalama 100-150 kullanımlıktır. E vitamini içerir.

Super Viga 150.000 krem nasıl kullanılır?

Viga 150000 Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır? Bu ürünün kullanımı son derece pratiktir. Ürünü kullanabilmek için öncelikle ilişki öncesini tercih etmelisiniz. İlişkiye girmeden ortalama 10 ya da 15 dakika önce kullanmanız tavsiye edilir.

Geciktirici krem kaç dakika sürer?

Pek çok firma geciktirici krem kullanımından 10-15 dk sonra ilişkiye girilebileceği belirtmiş. Fakat bu süre yeterli değildir, etkinin tam anlamıyla gerçekleşebilmesi açısından minimum 20-25 dk beklenmesi gerekmektedir.

Delay krem nasıl kullanılır?

Delay Geciktirici Krem

  1. Hilti delay krem erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için pharma rosso ‘nun laboratuvarlarında geliştirilmiş özel bir üründür.
  2. Ürünü 25 dakka önce sürünüz ortalama 20 defa kullanılabilmektedir.
You might be interested:  Solaryuma Girerken Hangi Krem Kullanılmalı?

Viga 30000 nasıl kullanılır?

Bu ürünü penisin uç kısmına 5 veya 8 defa püskürterek kullanmalısınız. Cinsel hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek için kullanacağınız bu ürün ilişki sürenizi yarım saat ile bir saat uzatmanıza yardımcı olur.

Viga geciktirici sprey etkisi ne kadar sürer?

Viga 150000 geciktirici sprey doğru şekilde kullanıldığında son derece etkili bir üründür. Boşalma sürenizi 30 dakikaya kadar çıkarmaktadır. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz.

Super Viga krem nasıl kullanılır?

Uygun miktarda kremi elinize aldıktan sonra penis çevresine sürün. Ardından hafif masaj yaparak kremi bütün çevreye iyice yedirin. 20 dakika kadar bekledikten sonra ilişkiye girmeden cinsel bölgenizi temizleyin. Bu adımları yaparak erken boşalma sorununun kesin olarak önüne geçmiş olursunuz.

En iyi Sertleştiriçi krem hangisi?

En iyi geciktirici krem ve sertleştirici krem Viagra krem olarak seçilmiştir. 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda katılımcılardan %87 si diğer ürünlerden daha iyi olarak belirtmiş ve 2019 yılı en iyi geciktirici krem ve sertleştirici kremi olarak ilan edilmiştir.

Viga 15000 mendil nasıl kullanılır?

Geciktirici mendiller sertleşmiş penise kullanılır ve penisin her yerine bir kaç defa sürülerek kullanılan ürünlerdir. Yani geciktirici mendili sertleşmiş bir penise, her yerine eşit olacak şekilde öneri olarak birden fazla kez sürmeniz önerilir. Sonrasında ise cinsel ilişkiye hazırsınız demektir.

Geciktirici hap etkisi ne kadar sürer?

İlaç 20 güne kadar kullanılabilir. İlacı kullandığınız süre boyunca adetiniz gecikecektir. İlacı bıraktıktan iki yada üç gün sonra adet kanaması başlayacaktır.

Geciktirici spreyler gerçekten işe yarıyor mu?

Geciktirici spreyler kullanımı açısından tamamen zararsız ilaçlardır ve herhangi bir yan etki göstermezler. Bu kapsamda sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve erken boşalma sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

You might be interested:  Lokalen Krem Ne Işe Yarar?(EN iyi 5 ipucu)

Geciktirici krem zararlı mı?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

Delay geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

  1. Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın.
  2. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın.
  3. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.

Geciktirici krem nasıl kullanılır?

Bunun için öncelikle parmağınızın ucuna sıkacağınız kremi nohut büyüklüğünde penise uygulamalısınız. Bunun için yapmanız gereken kremi penis emene kadar yedirerek uygulamaktır. En doğru uygulama süresi cinsel ilişkiden 15 ya da 20 dakika kadar öncedir. Ortalama 30 ile 45 dakikaya kadar cinsel birleşiminiz uzayacaktır.

Stag 9000 etkisi ne kadar sürer?

Yedirilen ürün 10 ile 15 dakika arasın da muhteşem etkisini gösterecektir. Bu anda penisiniz de bir uyuşma ve hissizlik hissedebilirsiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *