Categories Krem

Travogen Krem Vajinada Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Travogen krem vajinaya sürülür mü?

GYNO- TRAVOGEN ovül 600 mg izokonazol nitrat içerir. grubuna aittir ve dermatofitlere, maya ve maya benzeri mantarlara, küf mantarlarına karşı etkilidir. GYNO-TRAVOGENambalajı, 2 adet parmaklık kılıfı ve 1 adet ovül içermektedir. GYNO- TRAVOGEN, vajinanın mantar enfeksiyonlarında kullanılır.

Travogen nasıl kullanılır?

3. TRAVOGEN nasıl kullanılır? tekrar danışınız. Doktorunuz başka türlü önermediyse, TRAVOGEN günde 1 defa hastalıklı deri kısımlarına uygulanır. Tedavi iki-üç hafta, inatçı enfeksiyonlarda (özellikle el ve ayak parmakları arası enfeksiyonları) dört haftadır.

Travazol kremin yan etkileri nelerdir?

Deri ve deri altı bozuklukları: Topikal tedaviyi takiben hastaların yaklaşık % 1’inde kaşıntı veya yanma gibi lokal etkiler görülebilir. Diflukortolon valerat ile topikal tedavi gören hastaların % 0.5 ila % 4’ünde lokal tahriş ve yanma görülmüştür.

Travocort pişiğe iyi gelir mi?

kortizon içeren mantar kremidir, uzun süreli kullanımı önerilmez. rahatsızlık veren pişik ve göbek altı kızarıklıklarını da iki günde geçirir. kasık mantarına bepanthol ile birlikte kullanılması kaşıntıyı azaltacaktır.

Travazol krem mantarı kaç günde geçirir?

Mantar tedavisi için kullanılan Travazol Krem, insandan insana değişiklik arz edebilecek bir durum olmakla beraber genel olarak 1 hafta veya 10 gün içinde iyileşme göstermektedir.

You might be interested:  Erkekler Için Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Vajinal kaşıntısına hangi krem iyi gelir?

Vajina Kaşıntısına (Mantarına) İyi Gelen İlaçlar

  • Tiokonazol.
  • Butokonazol.
  • Fentikonazol Nitrat.
  • Mikonazol.
  • Sertakonazol.
  • Fluconazole.
  • Klotrimazol.
  • İzokonazol nitrat.

Ketoral krem vajina içine sürülür mu?

KETORAL kullanımına başlamak için en uygun gün adet kanamasının bitmesinden sonraki ilk gündür. Adet kanamasının bitmesinden hemen sonra başlanarak 3 ya da 5 gün süreyle, günde 1 ovül vajina içine uygulanır.

Travogen sprey ne işe yarar?

TRAVOGEN deri üzerindeki mantarlara, mayalara, maya benzeri mantarlara (üst göğüs derisi ve kolların üst kısımlarında pullanma gösteren açık kahverengi lekelerle belirgin mantar enfeksiyonu nedeni organizmalar dahil) ve küflere ayrıca özellikle kasıklar, ayak parmak araları, koltuk ve meme altları ve testisler üzerinde

Fito krem ne işe yarar?

Cilt üzerinde meydana gelen çizik, yara, yanık gibi hafif yaralanma kaynaklı durumların tedavisinde kullanılan Fito krem, reçetesiz bir şekilde eczanelerden temin edilebilen ve yaygın olarak kullanılan bir kremdir.

Tracovol krem nasıl kullanılır?

4.2 Pozoloji ve uygulama şekli Pozoloji/uygulama sıklığı ve süresi: TRACOVOL, günde 2 defa uygulanır. 2 hafta sonra, TRACOVOL, kesilerek, tedaviye kortikosteroid içermeyen izokonazol kremi ile devam edilir. Bu, özellikle kasık ve genital bölgeler için geçerlidir.

Zalain krem nerede kullanılır?

Maya mantarlarının veya dermatofit adı verilen mantarların neden olduğu ayak mantarı (Tinea pedis), kasık mantarı (Tinea cruris), vücut mantarı (Tinea corporis), sakal mantarı (Tinea barbae), el mantarı (Tinea manus)’nın tedavisinde kullanılan ZALAIN ayrıca, kandidiyaz (Candidiasis veya Moniliasis) ve Pityriasis

Stilex jel krem ne işe yarar?

STİLEX güneş yanıkları, böcek sokmaları, ürtiker, kaşıntı ve birinci derece yanıklarda kullanılır. 4.2. Pozoloji ve uygulama şekli Pozoloji/uygulama sıklığı ve süresi: STİLEX, günde birkaç kez lezyonlu bölgeye sürülür.

Hametan kremi pişiğe iyi gelir mi?

Hametan krem, pek çok cilt problemine etkili olan bitkisel bir kremdir. İçerdiği cadı fındığı bitkisi sayesinde sivilce, tahriş, pişik ve yanıkların tedavisinde etkili olduğu bilinmektedir.

You might be interested:  Kedi Tırmalamasına Hangi Krem Iyi Gelir?(Mükemmel cevap)

Travocort kaç gün kullanılır?

TRAVOCORT, günde 2 defa uygulanır. Doktorunuzla koordineli bir şekilde TRAVOCORT tedavisi iltihabi veya ekzemalı deride iyileşme olduktan en geç 2 hafta sonra sonlandırılmalıdır.

Travocort krem ne işe yarıyor?

Mantar kaynaklı hastalıkların tedavisinde reçete edilen Travogen krem, mantar hastalıklarının yanı sıra deride meydana gelen kızarıklık, pullanma, kaşıntı gibi problemlerin çözümüne de yardımcı olur.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *