Categories Krem

Travocort Krem Genital Bölgeye Nasıl Sürülür?(Mükemmel cevap)

Travocort krem genital bölgede kullanılır mı?

Genel olarak göğüs, kolların üst bölgesi, boyun, sırt, ayak parmak araları, kasık bölgesi, koltuk altı, dış genital organlar, memelerin altı, testisler gibi bölgelerde kullanılır.

TRAVOGEN krem vajinaya sürülür mü?

GYNO- TRAVOGEN ovül 600 mg izokonazol nitrat içerir. grubuna aittir ve dermatofitlere, maya ve maya benzeri mantarlara, küf mantarlarına karşı etkilidir. GYNO-TRAVOGENambalajı, 2 adet parmaklık kılıfı ve 1 adet ovül içermektedir. GYNO- TRAVOGEN, vajinanın mantar enfeksiyonlarında kullanılır.

Travocort mantara iyi gelir mi?

kortizon içeren mantar kremidir, uzun süreli kullanımı önerilmez. rahatsızlık veren pişik ve göbek altı kızarıklıklarını da iki günde geçirir. kasık mantarına bepanthol ile birlikte kullanılması kaşıntıyı azaltacaktır.

Travazol krem genital bölgede kullanılır mı?

Genital bölgede pek çok etmene bağlı olarak meydana gelen enfeksiyon ve mantarın iyileşmesi, beraberinde kaşıntı, yanma, kızarıklık ve hassasiyetin tedavisi için vajina kısmına Travazol Kremin sürülmesi gerekmektedir.

Travocort krem ne kadar kullanılmalı?

TRAVOCORT, günde 2 defa uygulanır. Doktorunuzla koordineli bir şekilde TRAVOCORT tedavisi iltihabi veya ekzemalı deride iyileşme olduktan en geç 2 hafta sonra sonlandırılmalıdır.

You might be interested:  Mucize Krem Ne Işe Yarar?(En iyi çözüm)

Vajinal mantar için hangi kremler kullanılır?

Vajina mantara iyi gelen ilaçlar şunlardır;

 • Tiokonazol,
 • Butokonazol,
 • Fentikonazol Nitrat,
 • Mikonazol,
 • Sertakonazol,
 • Fluconazole,
 • Klotrimazol,
 • İzokonazol nitrat.

Travogen kaç gun kullanılır?

Doktorunuz başka türlü önermediyse, TRAVOGEN günde 1 defa hastalıklı deri kısımlarına uygulanır. Tedavi iki-üç hafta, inatçı enfeksiyonlarda (özellikle el ve ayak parmakları arası enfeksiyonları) dört haftadır.

Vajinal kaşıntısına hangi krem iyi gelir?

Vajina Kaşıntısına (Mantarına) İyi Gelen İlaçlar

 • Tiokonazol.
 • Butokonazol.
 • Fentikonazol Nitrat.
 • Mikonazol.
 • Sertakonazol.
 • Fluconazole.
 • Klotrimazol.
 • İzokonazol nitrat.

Travazol krem pişik için kullanılır mı?

Travazol pişik kremi Deride meydana gelen mantar ve iltihap gibi sorunlar için kullanılan Travazol ‘ün asıl kullanım amacı pişik değil. Bu nedenle Travazol ‘ü doktorunun önerisi olmadan kullanmamalısın.

Travocort 10 mg ne işe yarar?

Etkin madde: 1 g TRAVOCORT, 10 mg (% 1) izokonazol nitrat ve 1 mg (% 0,1) diflukortolon valerat içerir. mantar enfeksiyonlarının (örneğin ellerde, ayak parmaklarının aralarında, kasıklarda ve genital bölgede) başlangıç ve ara tedavisi için uygundur.

Stilex jel krem ne işe yarar?

STİLEX güneş yanıkları, böcek sokmaları, ürtiker, kaşıntı ve birinci derece yanıklarda kullanılır. 4.2. Pozoloji ve uygulama şekli Pozoloji/uygulama sıklığı ve süresi: STİLEX, günde birkaç kez lezyonlu bölgeye sürülür.

Trosyd ne kadar süre kullanılır?

DERMO- TROSYD %28 tırnak solüsyonu, kapağın iç kısmında bulunan sürme fırçası ile enfekte tırnak ve tırnak çevresindeki tırnak kıvrımına günde iki defa uygulanmalıdır. Tırnak enfeksiyonu için gerekli tedavi süresi 6 aya kadardır, fakat 12 aya kadar uzatılabilir.

Vajina içine krem sürülür mü?

Mantar, kaşıntı, enfeksiyon gibi olumsuz birçok sonuçlar doğurabilir. Sadece su ile genital bölgenizi temizlemeniz yeterlidir. Genital bölgenin güzel kokması ve temiz olması için kullanılan sprey, losyon, krem gibi ürünler vajinal enfeksiyona sebep olabilir. Kesinlikle kullanmamalısınız.

You might be interested:  Ectopix Krem Ne Işe Yarar?(Mükemmel cevap)

Travazol krem ne işe yarar yüze sürülürmü?

Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir. Yalnızca eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Travazol krem doktor tarafından uygun görülmedikçe kesinlikle kullanılmamalıdır.

Vajinal kaşıntıya ne iyi gelir evde?

Vajina kaşıntısına ne iyi gelir evde çözüm? Elma sirkesi antibakteriyel ve antifungal özellikleri bulunana mucizevi bir besindir. Yapmanız gereken tek 2 yemek kaşığı elma sirkesini ılık suyla karıştırınız. Daha sonra bu su ile vajina bölgenizi iki ila üç gün boyunca günde 2 kez yıkayınız.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *