Categories Krem

Süper Viga 84000 Krem Ne Işe Yarar?(Mükemmel cevap)

Viga 84000 Geciktirici Krem sayesinde erkekler erken boşalma sorununu ortadan kaldırarak daha özgür bir cinsel yaşamak kavuşmaktadır. Bu ürün sadece geciktirici etkiye sahiptir. Tedavi amaçlı kullanılacak bir krem değildir. Bu yüzden de sadece ilişkiden önce erken boşalma sorununu yaşamamak adına tüketmeniz gerekir.

Viga 84000 nasıl kullanılır?

Sprey cinsel birleşmeden en az 20 dakika önce penis bölgesine uygulanmaktadır. Penis üzerine 3-5 sıkım kadar uygulanan Viga 84000 geciktirici sprey bu sayede en performanslı bir şekilde cinsel yaşamın düzenlenmesine de katkı sağlamaktadır.

Süper Viga krem nasıl kullanılır?

Uygun miktarda kremi elinize aldıktan sonra penis çevresine sürün. Ardından hafif masaj yaparak kremi bütün çevreye iyice yedirin. 20 dakika kadar bekledikten sonra ilişkiye girmeden cinsel bölgenizi temizleyin. Bu adımları yaparak erken boşalma sorununun kesin olarak önüne geçmiş olursunuz.

VIGA krem ne işe yarar?

Viga 150000 geciktirici krem sizlere geciktirici bir etki sunarak performansınızın daha yukarı çekmenize yardımcı olur. Böylece hem erkekler hem de kadınlar cinsel ilişkiden daha çok zevk alabilirler. Bu ürün tamamen bitkisel yapılardan ortaya çıkarıldığı için birçok cinsel soruna karşı etkili bir üründür.

You might be interested:  Bozuk Krem Nasıl Anlaşılır?(En iyi çözüm)

VIGA 8400 sprey nasıl kullanılır?

Viga 84000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır? Viga 84000 Geciktirici Sprey kullanımı son derece basittir. Doğru kullanıldığında ise gerekli şartlar içinde oldukça uzun süre cinsel ilişki yaşamanızın anahtarı olmaktadır. İlişkinin hemen öncesinde ortalama 20 dakika kalmışken penise uygulamanız gerekir.

Viga 50000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey ortalama 100-150 kullanımlıktır.

VIGA 1500 nasil kullanilir?

Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz. Başka bölgelere sürerseniz uyuşma hissetmeniz olasıdır. Ayrıca kullanmanız gereken miktar 3 ya da 4 fıs kadar olmalıdır.

VIGA 150.000 geciktirici krem nasıl kullanılır?

En iyi sonuçları almak için cinsel birliktelikten 20-40 dakika önce dik penis başınıza yeterli miktarda uygulayın. Cinsel ilişkiden 20-40 dakika önce uygulayamazsanız, ilişkiden 5-15 dakika önce başvurmak kabul edilebilir sonuçlar sağlayabilir. Tamamen emilene kadar tüm penisine nazikçe ama yeterince masaj yapın.

Geciktirici krem nasıl kullanılır?

Satın aldığınız geciktirici kremden nohut tanesi kadar bir büyüklüğü penisin baş kısmına, sünnetlik izinin yer aldığı yumuşak dokuya sürülmesi önerilir. Herhangi bir parmağınız ile yumuşak kısım üzerinde hafif bir tabaka meydana getirmeniz yerinde olacaktır.

Super Viga 50000 geciktirici krem ne işe yarar?

Super Viga 50000 Sprey, doğal yapısı ile beraber erkek cinsel organına sıkılarak, kişilerin birtakım cinsel sorunlarına çözüm üreten üründür. Sprey erkek cinsel organına sıkıldıktan 20 dakika sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Girilen bu cinsel ilişkinin süresi sprey sayesinde uzayacaktır.

Boşalmayı geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

  1. Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın.
  2. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın.
  3. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.
You might be interested:  Whoo Topical Krem Nasıl Kullanılır?

En iyi sertleştirici ve geciktirici krem hangisi?

En iyi geciktirici krem ve sertleştirici krem Viagra krem olarak seçilmiştir. 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda katılımcılardan %87 si diğer ürünlerden daha iyi olarak belirtmiş ve 2019 yılı en iyi geciktirici krem ve sertleştirici kremi olarak ilan edilmiştir.

Viga 50000 orjinal nasıl anlaşılır?

Krem olan ürünlerin orjinalliği ambalajındaki bandrolünden anlaşılır. Eğer satın aldığınız viga kremde bandrol mevcut ise ürün orjinaldir.

Geciktirici sprey yan etkisi var mı?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

Stag 9000 geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Stag 9000 yalnızca haricen kullanım için tasarlanmıştır. Erkek genital derisinde lokal anestezik etki oluşturmak için cinsel ilişkiden 10 dakika önce uygulanır. Penisin baş ve gövde kısmına 1-2 sprey spreyleme yapılarak başlanabilir. 6 kezden fazla spreyleme yapılmamalıdır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *