Categories Krem

Super Viga 5000 Krem Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Süper Viga 50000 ne işe yarar?

Super Viga 50000 Sprey, doğal yapısı ile beraber erkek cinsel organına sıkılarak, kişilerin birtakım cinsel sorunlarına çözüm üreten üründür. Sprey erkek cinsel organına sıkıldıktan 20 dakika sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Girilen bu cinsel ilişkinin süresi sprey sayesinde uzayacaktır.

Super Viga 150.000 Nasıl Kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 150000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur.

VIGA 5000 mendil nasıl kullanılır?

Geciktirici mendiller sertleşmiş penise kullanılır ve penisin her yerine bir kaç defa sürülerek kullanılan ürünlerdir. Yani geciktirici mendili sertleşmiş bir penise, her yerine eşit olacak şekilde öneri olarak birden fazla kez sürmeniz önerilir. Sonrasında ise cinsel ilişkiye hazırsınız demektir.

Geciktirici krem nasıl kullanılır?

Satın aldığınız geciktirici kremden nohut tanesi kadar bir büyüklüğü penisin baş kısmına, sünnetlik izinin yer aldığı yumuşak dokuya sürülmesi önerilir. Herhangi bir parmağınız ile yumuşak kısım üzerinde hafif bir tabaka meydana getirmeniz yerinde olacaktır.

VIGA suprise nasıl kullanılır?

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

 1. Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın.
 2. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın.
 3. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.
You might be interested:  Terramycin Krem Ne Için Kullanılır?(Çözünme)

Viga sprey etkisi ne kadar sürer?

Viga 150000 geciktirici sprey doğru şekilde kullanıldığında son derece etkili bir üründür. Boşalma sürenizi 30 dakikaya kadar çıkarmaktadır. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz.

VIGA 150.000 orjinal nasıl anlaşılır?

Krem olan ürünlerin orjinalliği ambalajındaki bandrolünden anlaşılır. Eğer satın aldığınız viga kremde bandrol mevcut ise ürün orjinaldir.

En iyi sertleştirici ve geciktirici krem hangisi?

En iyi geciktirici krem ve sertleştirici krem Viagra krem olarak seçilmiştir. 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda katılımcılardan %87 si diğer ürünlerden daha iyi olarak belirtmiş ve 2019 yılı en iyi geciktirici krem ve sertleştirici kremi olarak ilan edilmiştir.

VIGA 150.000 Islak mendil nasıl kullanılır?

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil Nasıl Kullanılır? Super Viga 150000 Geciktirici Mendil kullanımı en iyi etkinin alınması için sertleşmiş penis üzerinedir. Cinsel ilişkiden hemen önce de kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ürün etkisini göstermeye başlar.

Optimus geciktirici mendil nasıl kullanılır?

Mendili ilişkiye girmeden 5-10 dk önce mendili tüm penise gelecek şekilde sürünüz. Kullanımı kolaydır. 1 kutuda 28 adet mendil vardır. Cebinizde, cüzdanınızda ve arabanızda rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Geciktirici sprey etkisi ne kadar sürer?

Piyasada bulunan doğal spreyler ise bitkisel içeriklidir, bunların bilinen bir yan etkisi yoktur. Etki süreleri, kişiden kişiye değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 40-60 dakika arasıdır. Geciktirici ürün fiyatları, ürünlerin gramajına, içeriklerine ve markalarına göre çeşitlilik gösterir.

Geciktirici krem işe yarar mı?

Geciktirici spreyler; cinsel uyarılmayı azaltıp, boşalmayı çok az geciktirir, boşalma süresi uzamış görünür ama boşalmanın istemsiz bir refleks halinde ortaya çıkmasını engelleyemez. Aynı zamanda cinsellikten alınan hazzı da azaltır. Erken boşaldığınızda her şeyi yitirdiğinizi düşünmeyin.

You might be interested:  Roza Jel Krem Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Geciktirici kullanmanın zararı var mı?

ADET GECİKTİRİCİ HAPLARIN YAN ETKİSİ VAR MI? Geciktirici hapların kanıtlanmış bir sakıncası veya önemli bir yan etkisi yoktur ancak adet geciktirici haplar, hormonal yükleme yaptığı için doktora danışılarak kullanılmalıdır. Ancak adet geciktirici hapları alışkanlık haline getirmemek gerekir.

Doğal geciktirici olarak ne kullanılır?

Doğal Geciktiriciler Nelerdir?

 1. Çörek Otu.
 2. Çakşır Otu.
 3. Yaban Sümbülü
 4. Zencefil.
 5. Karanfil.
 6. Turp Tohumu.
 7. Melisa.
 8. Kuşkonmaz Kökü
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *