Categories Krem

Stafine Krem Ne Işe Yarar?(Soru)

STAFİNE nedir ve ne için kullanılır? STAFİNE 15 ve 20 g’lık alüminyum tüplerde sunulur. STAFİNE‘in etkin maddesi olan fusidik asit; bir antibiyotik olup bir çok mikroorganizma üzerinde güçlü antibakteriyel (bakterileri tahrip eden veya onların çoğalmasını engelleyen) etkiye sahiptir.

Stafine krem ne için kullanılır?

Krem renkli homojen yağlı merhem. STAFİNE; stafilokok, streptokok, Corynebacterium minutissimum ve diğer STAFİNE ‘e duyarlı organizmaların oluşturduğu deri enfeksiyonlarının tedavisinde endikedir.

Stafine nedir ve ne için kullanılır?

STAFİNE Tabletler, aşağıdaki gibi enfeksiyonların tedavisinde kullanılır: Deri ve yara enfeksiyonları Septisemi gibi kan enfeksiyonları Kemik ve kalp dokusunda enfeksiyonlar.

Stafine Cort Krem hangi durumlarda kullanılır?

STAFİNE CORT, bakteriyel enfeksiyonun bulunduğu ya da bulunma olasılığı olan inflamatuar dermatozlarda endikedir. İnflamatuar dermatozlara, atopik ekzema, diskoid ekzema, staz ekzeması, seboreik dermatit, kontakt dermatit, kronik liken simpleks, psöriyazis ve diskoid lupus eritematozis dahildir.

Stafine krem nasıl uygulanır?

STAFİNE lezyonlara günde 2-3 kez ve doktorun önerdi ği süre uygulanır. Uygulamadan sonra üzeri kapatılabilir veya açık kalabilir. Uygulama yolu ve metodu: STAFİNE cilt yüzeyine haricen uygulanır.

Madecassol güneş yanığına iyi gelir mi?

Cilt Tahrişlerine İyi Gelir: Ciltte oluşan kızarıklıklara ve her türlü cilt tahrişine, az kullanımı durumunda ve kesinlikle güneşe çıkmamak kaydıyla iyi gelir.

You might be interested:  Emla Krem Etkisi Ne Kadar Sürer?

Zalain krem nerede kullanılır?

ZALAIN derideki hastalıklı bölgeye sürülerek (topikal olarak) uygulanır.

Vankomisin hangi grup antibiyotik?

Vankomisin, antibakteriyel dirençli Gram pozitif bakteri infeksiyonların tedavisinde 1956 yılından bu yana kullanıl- maktadır. Vankomisin ve teikoplanin glikopeptid türü antibiyotiklerin en eski üyeleridir.

Aklovir krem ne işe yarar?

Bu jel kireçlenme,vücut ağrıları, romatizma sorunları, kas rahatsızlıklarında kullanılan çok etkili bir üründür.

Tirecort krem ne işe yarar?

TİRECORT, deri hastalıklarına ve inflamasyona (yangiya) karşı kullanılır. 30 g’lik tüplerde sunulur. Akne (sivilce) veya akneli alanlar Mantarlara, bakterilere veya virüslere bağlı cilt hastalıkları (örneğin uçuk, zona veya suçiçeği) • A1.

Travocort krem ne işe yarar?

TRAVOCORT, ağır iltihabi veya ekzemalarla birlikte seyreden (örneğin ellerde, parmak araları, kasık ve genital bölgelerde) derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır.

Advantan krem nerede kullanılır?

Haricen hastalıklı deriye sürülerek kullanılır.

Procto Glyvenol krem nedir ne işe yarar?

PROCTO – GLYVENOL supozituvar, 10 supozituvar içeren orijinal kutusunda kullanıma sunulmaktadır. PROCTO – GLYVENOL, dış ve iç hemoroidlerin (rektal/anal bölgede ağrı, kaşıntı ve acıya neden olan damar şişliği) tedavisinde kullanılır. anesteziktir.

Stafine viskoz göz damlası nedir?

Hordeolum. Keratit. Dakriyosistit. Yabancı cisimciklerin gözden uzaklaştırılması ile ilgili bakteriyel göz enfeksiyonlarında kullanılır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *