Categories Krem

Rheumon 5 Jel Krem Ne Işe Yarar?(En iyi çözüm)

RHEUMON % 5 JEL, aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır: Spor yaralanmaları gibi künt travmalardan sonra el ve ayaklardaki akut ezilme, burkulma ve zorlanmalara bağlı ağrılı durumlar. Diz eklemi iltihabı durumlarında, eklem çevresi yumuşak dokulardaki (bursa, tendon, bağlar ve eklem kapsülü) ağrılı durumlar.

Rheumon jel krem ne işe yarar?

THERMO- RHEUMON, etkin madde olarak etofenamat içerir. Etofenamat, steroid olmayan (kortizonsuz) anti-romatik (romatizma tedavisi) ilaçlar grubundandır ve iltihap/inflamasyon giderici (anti-inflamatuvar) ve ağrı kesici (analjezik) özelliklere sahiptir.

Rheumon jel nasil kullanilir?

RHEUMON % 5 JEL ‘i, vücudunuzun etkilenen bölgelerine ince bir tabaka halinde uygulayınız ve nazikçe deriye yedirerek sürünüz. RHEUMON % 5 JEL ‘in uygulanmasından sonra birkaç dakika deri üzerinde kurumasına izin veriniz. Doktorunuz belirtmedikçe üzerini bandajla kapatmayınız.

Thermo-Rheumon krem nerede kullanılır?

THERMO – RHEUMON sadece derinize dışarıdan uygulama içindir. THERMO – RHEUMON kremin uygularken masaj başlığını kullanınız ve masaj başlığını hafifçe bastırarak, dairesel hareketlerle kremi deri içerisine iyice yedirerek sürünüz. Tedaviye 2 haftaya kadar devam edebilirsiniz.

Rheumon sprey nasıl kullanılır?

RHEUMON SPREY sadece derinize dışarıdan uygulama içindir. Asla yutmayınız! RHEUMON SPREY’i etkilenen bölgeye 1 veya 2 kez püskürttükten sonra hafifçe ovarak yediriniz ve kurumasını bekleyiniz. Doktorunuz belirtmedikçe üzerini bandajla kapatmayınız.

You might be interested:  Terramycin Krem Ne Için Kullanılır?(Çözünme)

Thermo Sulidin nerede kullanılır?

yaralanmaları gibi burkulma ve ezilmenin eşlik ettiği yumuşak doku ve eklemlerin travmatik, dejeneratif ve romatizmal hastalıklarına bağlı ağrı ve inflamasyonun semptomatik tedavisinde endikedir.

Voltaren sırta sürülür mü?

Kan ve iskelet sisteminde eydana gelen bütün ağrı ve sancıları, spor yaralanmaları ve sırt ağrılarının tedavisi için reçete edilir. Etkin maddesi diklofenak dietilamonyum olan jel şeklinde bir ilaçtır.

Thermoflex krem nasıl kullanılır?

THERMOFLEX ® sadece derinize dışarıdan uygulama içindir. THERMOFLEX ® kremin uygularken masaj başlığını kullanınız ve masaj başlığını hafifçe bastırarak, dairesel hareketlerle kremi deri içerisine iyice yedirerek sürünüz (aşağıdaki şekilde gösterilmektedir). Tedaviye 2 haftaya kadar devam edebilirsiniz.

Tantum jel krem ne işe yarar?

®, aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır: Cerrahi-Ortopedi-Travmatoloji: • Doku zedeleyici ve/veya yangılı dokulardaki ameliyatlar, • Burkulma, • Çıkık, • Ezik, • Tendonit (kasları kemiğe bağlayan yapılar olan tendonların yangısı), • Bursit (eklem keselerinin yangısı), • Yanık v.s.

Diclomec nedir ne işe yarar?

Diclomec, ağrı ve iltihap tedavisinde kullanılan, steroid olmayan iltihap önleyici ilaç grubuna (NSAİİ) dahil bir ilaçtır.

Thermove krem ne işe yarar?

Thermove krem genel olarak ağrı kesici ve kas gevşetici olarak kullanılan bir ilaçtır.

Fucidin krem ne işe yarar?

Fucidin krem, sivilce ve ciltte oluşan yaralar için kullanılan kremdir. Tek başına kullanılan krem açık yaralar dışında direkt olarak sorunlu bölgeye uygulanabilir.

Fito krem ne işe yarar?

Cilt üzerinde meydana gelen çizik, yara, yanık gibi hafif yaralanma kaynaklı durumların tedavisinde kullanılan Fito krem, reçetesiz bir şekilde eczanelerden temin edilebilen ve yaygın olarak kullanılan bir kremdir.

Flexo sprey nasıl kullanılır?

FLEXO ®’yu, vücudunuzun etkilenen bölgelerine ince bir tabaka halinde uygulayınız ve nazikçe deriye yedirerek sürünüz. FLEXO ®’nun uygulanmasından sonra birkaç dakika deri üzerinde kurumasına izin veriniz. Doktorunuz belirtmedikçe üzerini bandajla kapatmayınız. FLEXO ® ile tedavi sürenizi doktorunuz size söyleyecektir.

You might be interested:  Cinsel Ilişkide Hangi Krem Kullanılır?(Doğru cevap)

Majezik boğaz sprey kaç saatte bir alınır?

Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar: Günde 3 defa ilgili bölgeye doğrudan 3 püskürtme yapılarak uygulanır.

Parafon nedir ne işe yarar?

rahatsızlığı iyileştirmek için fizik tedavi, istirahat ve diğer yöntemlere yardımcı olarak aşağıda belirtilen durumlarda kullanılır: • Bel ağrısı, • Boyun tutulması, • Servikal sendrom (boyun, omuz ve kol ağrıları), • ltihabi (inflamasyonlu) veya travmatik (darbelere bağlı) kas rahatsızlıkları, • Tendon (kasları kemiğe

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *