Categories Krem

Pirdolin Krem Ne Için Kullanılır?(En iyi çözüm)

Aşırı kurumuş,nemini kaybetmiş ciltler için. Bitkisel polisakkarit, hyaluronik asit eşdeğerlisi olup,su tutma ve yoğun nemlendirme özelliğine sahiptir. Kullanım Şekli: Gündüz ve gece kremi.

Pirdolin krem ne işe yarar?

​ Pirdolin Su Bazlı Nemlendirici Krem 50ml – Çok kuru ciltler için geliştirilmiş nemlendirici kremdir. – Cildi çevresel faktörlere karşı korur. – Geliştirilmiş bitkisel içeriği cildin kaybettiği nemi geri kazandırır ve nem seviyesini dengeler.

Pirdolin krem kortizonlu mu?

kortizon içermeyen kaliteli krem.

Pirdolin ne demek?

Pirdolin, kuru ciltlerde nemlendirme işlemine yardımcı olurken aynı zamanda kaşıntı, akne, kızarıklık gibi cilt sorunlarını önlemeye destek su bazlı kremdir.

Pirdolin krem ne kadar?

Boyut seçenekleri: 40 ml1.805,00 TL/lt. 60 ml756,00 TL/lt.

Pirdolin su bazlı nemlendirici krem ne ise yarar?

– Pirdolin Su Bazlı Nemlendirici Losyon, kurumuş veya pul pul olmuş ciltleri derinlemesine nemlendirmeye yardım eden cilt bakım losyonudur. -Yüzün T bölgesinde veya burun kenarlarındaki pullanmaların giderilmesine yardım eder.

Pirdolin Losyon nasıl kullanılır?

Kuru saça veya havlu ile kurulanmış saça uygulayın. Saç derisine uygulayıp masaj yapın. Durulamayın. Haftada en az 3 kez olmak üzere 3 aylık bir bakım uygulanmalıdır.

Elidel krem ne kadar süre kullanılır?

Krem, sabah ve akşam birer kez olmak üzere günde iki kez uygulanmalıdır. ELDEL uygulandıktan hemen sonra nemlendirici (cilt yumuşatıcı) sürülebilir. Ama banyo/duş yaptıysanız, nemlendiriciyi (cilt yumuşatıcıyı) ELDEL’i uygulamadan önce sürünüz.

You might be interested:  Son Kullanma Tarihi Geçmiş Güneş Krem Kullanılırsa Ne Olur?(Çözüm bulundu)

Su bazlı nemlendirici ne demek?

Su bazlı nemlendiriciler, etkili bir cilt bakımı için mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Su bazlı nemlendiriciler, adı üstünde içeriğinde su bulunan, ciltte ağırlık yapmayıp cilt tarafından kolayca emilen bir cilt nemlendiricidir. Su bazlı nemlendiricilerde “aqua” diye yazar.

Cerave nemlendirici krem ne kadar?

44,90TL 42,66TL Sepette +%15 indirimli fiyat 36,26TL Havale ile 1,09TL daha az ödeyin. Çok Kuru ve Kuru ciltler için zengin, yağsız yüz ve vücut nemlendiricisi.

Pirdolin şampuan ne ise yarar?

Pirdolin şampuan; yağlanma ve kepeklenmeyi önleyen, kuru ve kepekli saçlarda, saç dökülmelerinde ve daha farklı cilt sorunlarında kullanılan bir şampuandır. -Saç dökülmesinde kullanılır.

Sedolin şampuan ne için kullanılır?

Sedolin, yağlı saçlar için üretilen kepek ve yağlanma karşıtı saç bakım şampuanıdır.

Kadolin şampuan ne işe yarar?

Kadolin Şampuan Açıklaması Yağlanmayı kontrol altına alır. Oldukça etkili bir kepek, pullanma veya kabuk önlecidir. Saç dökülmesi tedavisinde yardımcıdır.

Ceradolin krem nedir?

Ceradolin Nemlendirici Krem 40ml. Ürünün Faydaları: – Kuru ciltli çocuk ve yetişkinlerde, el-yüz-boyun bölgesinin nemlendirilerek, restore edilmesinde ve korunmasında kullanılır. – Güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

Pirdolin şampuan ne kadar?

Dermadolin Pirdolin 300 ml Kepeğe Karşı Şampuan. Mililitre (ml) seçenekleri: 125 ml468,25 TL/lt. 300 ml180,00 TL/lt.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *