Categories Krem

Paxtor Panthenol Krem Ne Işe Yarar?(Soru)

KULLANIM YERLERİ: Deride oluşan yara ve yanıklarda, güneş yanıklarında, hafif deri sıyrıklarında, her türlü pişiklerde, emziren annelerde meme bakım ve çatlaklarında, yatan hastalarda oluşan deri sorunlarında, anüs çatlaklarında, derinin hızla onarılmasına yardımcı olur, cildi yeniler ve nemli tutar, esnek hale

Panthenol krem ne ise yarar?

Altermed Panthenol Forte Vücut Sütü, güneşten ve dış etkenlerden tahriş olmuş veya zarar görmüş olan cildinizi içeriğindeki yüksek oranda D- panthenol, allantoin ve Aloe Vera sayesinde nemlendirir ve rahatlatır.

Panthenol cilt bakım kremi ne işe yarar?

D- Panthenol, cilt bariyerini güçlendirerek nemi hapseder, aynı zamanda cilt hücrelerini gençleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Bu sayede yaşlanma sürecine karşı koymaya yardımcı olarak cildi beslemeye ve cilde nem eklemeye yardımcı olur.

Panthenol nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır: Gözlerinizi kapatınız ve 20 cm uzaklıktan yüzünüze doğru püskürtün. Öneri: İhtiyaç duyduğunuzda cildinizi nemlendirmek için kullanabilirsiniz.

Paxtor panthenol nedir?

Paxtor Panthenol Krem 30 gr cildinizin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Paxtor Panthenol Krem 30 gr güneşten kuruyan veya yıpranan cildinizin nem ve yağ dengesini sağlayarak gerginliği azaltır. İçeriğinde 1 gr Krem, 50 mg dekspantenol bulundurur.

Panthenol köpük ne işe yarar?

Dermo Clean Panthenol Köpük içeriğinde yer alan yüksek miktarda dekspantenol sayesinde cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Cildinize özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde cildinizi yatıştırır ve çevresel etmenlere karşı korur. Cildinizi ihtiyacı olan neme kavuşturarak yenilenmesini sağlar.

You might be interested:  Emla Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Dexpanthenol krem nedir?

Cildinizin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. yağ dengesini sağlayarak gerginliği azaltır.

Fito krem ne işe yarar?

Cilt üzerinde meydana gelen çizik, yara, yanık gibi hafif yaralanma kaynaklı durumların tedavisinde kullanılan Fito krem, reçetesiz bir şekilde eczanelerden temin edilebilen ve yaygın olarak kullanılan bir kremdir.

Panthenol Cire Aseptine ne işe yarar?

İçeriğinde bulunan yüksek orandaki panthenol sayesinde kuru ciltlerin nemlenmesine yardımcı olur.İçeriğindeki aloe vera ekstresi ile cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Hametan krem ne işe yarar fiyatı?

Hametan Krem 2021 Fiyatı Birçok cilt problemine etkili olmasına karşılık fiyatı oldukça uygun olan kremin 30 gr 2020 fiyatı 11.30 TL’dir.

Panthenol neye iyi gelir?

KULLANIM YERLERİ: Deride oluşan yara ve yanıklarda, güneş yanıklarında, hafif deri sıyrıklarında, her türlü pişiklerde, emziren annelerde meme bakım ve çatlaklarında, yatan hastalarda oluşan deri sorunlarında, anüs çatlaklarında, derinin hızla onarılmasına yardımcı olur, cildi yeniler ve nemli tutar, esnek hale

Panthenol köpük nasıl kullanılır?

cilt bronzluğunu daha uzun süre korunmasını sağlar. kullanmadan önce şişeyi çalkalayın ve püskürtürken şişeyi dik konumda tutun. Köpük oluşana kadar 20 cm’ lik püskürtme mesafesini koruyarak güvenli kullanım sağlayın. hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Bepanthol sprey ne işe yarar?

Hassas cilt bariyerinin güçlenmesine destek olur. Cildi sağlıklı tutar. Kremin içeriğinde bulunan lanoli maddesi, cildin nefes almasını sağlar. Bebeklerde pişiği geçirmek için etkilidir.

Roxcare Panthenol nedir?

ROXCARE PANTHENOL 200ML Cildin en dış tabakasındaki lipitlerin sentezini arttırarak cildin koruyucu/bariyer görevinin gelişmesinde rol alır. Koruyucu krem olarak kullanılabilir. Hücre yenilenmesini arttırır, yara iyileştirici etki gösterir. Kaşıntı ve kızarıklığı giderir.

You might be interested:  Hametan Krem Ne Işe Yarıyor?(En iyi çözüm)

Wunder Care Panthenol nedir?

WUNDER CARE PANTHENOL GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU içeriğindeki Sodium Hyaluronate ve Pentavin’in sinerjik etkisiyle günlük cilt bakımınızı sağlar. Cildin elastikiyet kazanmasına, çevresel faktörlere karşı direncinin atmasına ve sağlıklı cilt yapısı görünümünün korunmasına yardımcı olur.

Paxtor ne kremi?

Paxtor panthenol krem 30 gr paxtor panthenol krem 30 gr cildinizin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Soğuktan kuruyan cildinizi nemlendirir. Çatlamaların önüne geçer. Güneşten kuruyan cildinizi nemlendirerek çatlamasını engeller.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *