Categories Krem

Oriflame Sihirli Krem Ne Işe Yarar?(Çözünme)

*Ağrıyı keser. *Böcek ısırmalarına bağlı kaşıntıyı giderir. *Cildin nem dengesini korur. *Akne ve egzama gibi cilt problemlerine iyi gelir.

Oriflame Tender Care krem ne işe yarar?

Çantanızdan ayırmayacağınız mucize krem, Tender Care! Doğal balmumu ve E vitamini içeren yoğun formülü ile kuruluğu giderir, cilde yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Dudaklarda, yüzde, tırnak diplerinde, kısacası cildinizin kuru ve sert hissedilen her bölgesinde kullanılabilir.

Tender Care blackcurrant protecting Balm kremi ne için kullanılır?

Oriflame Tender Care Siyah Frenk Üzümü Aromalı Koruyucu Balm 15 Ml Tahriş olmuş cildi yatıştırır, Sertleşen cildi nemlendirir ve yumuşatır, kaşlara bakım yapar, dudak ve elmacık kemiklere ışıltı verir.Organik kaynaklı Frenk üzümünün tatlı ve çekici aromasıyla hoş koku verir..

Balm nedir ne işe yarar?

Lip balm, dudak balmı olarak bilinen bir üründür. Bu ürün, çatlamış ve kuru olan dudakları yumuşatıyor. Lip balmın amacı, vazelin ve balmumu ürünleriyle dudaklarda oluşacak olan çatlamaları engellemektir. Uçuk gibi sorunlar yaşayan kişiler içinde oldukça uygun bir üründür.

Oriflame mucize krem neye iyi gelir?

*Ağrıyı keser. *Böcek ısırmalarına bağlı kaşıntıyı giderir. *Cildin nem dengesini korur. *Akne ve egzama gibi cilt problemlerine iyi gelir.

Tender Care protecting Balm yüze kullanılır mı?

Tender Care yüz ve dudak bakımı için birebirdir. İçeriğindeki balmumu dudaklarınızın korunmasına ve bakımına yardımcı olurken, cildinizi yumuşatır. Tabii ki, en çok kuruyan dudaklar ve burun önceliğiniz olabilir. Hatta Tender Care ‘i kaşlarınızı sabitlemek için bile tercih edebilirsiniz.

You might be interested:  Son Kullanma Tarihi Geçmiş Güneş Krem Kullanılırsa Ne Olur?(Çözüm bulundu)

Kutu lip balm nasıl kullanılır?

Tüpteki lip balm küçük bir kap içindedir ve parmak ucuyla uygulanır. Ruj formunda olanlar ise direk sürülür. Uzmanlar dudak balmının gece kullanılmasını öneriyorlar. Gece yatmadan sürmeniz ürünün uzun süre dudaklarınızda kalmasını sağlayacaktır.

Cilt Balm ne işe yarar?

Hafif dokulu makyaj temizleyici balm, inatçı göz ve yüz makyajını, güneş koruyucuları bile hızlıca çıkarmanıza yardımcı olur. Uygulandıktan sonra katı balm formundan ipeksi yağ haline geçer. Derinlemesine temizlik sağlamanıza yardımcı olur.

Lip balm ile neler yapılır?

Dudak balmının 10 şaşırtıcı kullanımı

  • 1- Göz makyajı temizleyicisi. Pamuğa bir parça balm alın ve gözlerinizde bekletip hafifçe dairesel hareketler yapın.
  • 2- Kütikül yumuşatıcı
  • 3- SOS nemlendirici.
  • 4- Saçlarda elektriklenmeyi giderir.
  • 5- Topuk yumuşatıcı
  • 6- Kaş sabitleyici.
  • 7- Aydınlatıcı
  • 8- Parlak göz kapakları

Snow Kıtten Menthol balm nedir?

Snow kitten menthol balm 2 adet 50 gr’lık cam kavanoz. Içeriği: Mentol, kafur ağacı yağı, nane yağı, okaliptus yağı, baz Ihtiyaç duyulan bölgeye masaj yapılarak kullanılır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *