Categories Krem

Momecon Pomat Krem Ne Için Kullanılır?(Soru)

MOMECON; psoriasis (sedef hastalığı), atopik dermatit, tahriş edici maddelere bağlı ve/veya alerjik dermatit gibi mometazon furoata yanıt veren bazı iltihaplı deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

Momecon krem burun için kullanılır mı?

Mometazon furoatın küçük miktarları burun içine püskürtüldüğü zaman, burundaki iltihabı, kaşıntıyı, tıkanıklığı ve hapşırığı gidermeye yardımcı olur.

Momecon 0.1 pomat 30 gr nedir?

MOMECON beyaz, homojen, hafif balmumumsu kokulu pomat olup, 30 gram pomat içeren alüminyum tüplerde bulunmaktadır. MOMECON, deriye sürülerek kullanılmak üzere hazırlanan, kortizon-tipi bir hormon ilacıdır. Güçlü kortikosteroidler sınıfında yer alır.

Momecon losyon ne için kullanılır?

MOMECON, deriye damlatılarak kullanılmak üzere hazırlanmış, kortizon-tipi bir hormon ilacıdır. Güçlü kortikosteroidler sınıfında yer alır. hastalıklarının tedavisinde kaşıntı ve iltihap belirtilerini ortadan kaldırmak için kullanılır.

Momesalic merhem ne işe yarar?

Pomattaki diğer bileşen olan salisilik asit ise, kuru ve pul pul olmuş deri plaklarının yerlerinden çıkmasına yardım eder. MOMESALİC, orta ile ağır derecede şiddetli sedef hastalığının tedavisinde kullanılır.

Momecon krem ne işe yarar Ekşi?

reçete ile kullanılan bilim ilaç sanayii’nin ürettiği bir krem. deri döküntüsünün çok fazla olduğu (ör:kulak) bölgelerde döküntüyü hızlandırarak cildin yenilenmesini ve temizlenmesini kolaylaştıran krem.

You might be interested:  Fucidin Krem Nerede Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Tacrolin krem nedir?

TACROLİN %0.1 pomad, topikal kortikosteroidler (kortizonlu-iltihaplı ve diğer bazı durumlarda kullanılan-ilaçlar) gibi geleneksel tedavi yöntemlerine yeterince yanıt vermeyen veya bunları tolere edemeyen erişkinlerdeki orta ila şiddetli atopik dermatitin (egzema) tedavisinde kullanılır.

Bacoderm krem ne işe yarar?

BACODERM sadece cilt üzerinde kullanılan bir antibiyotiktir ve bakteriyel cilt enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılır.

Locoderm krem ne işe yarar?

Beyaz renkli, homojen krem görünümündedir. LOCODERM ®, kortikosteroidlere cevap veren ve nedeni mikroorganizmalar olmayan dermatozların (derinin her türlü hastalığı) yangılı, alerjik ve kaşıntılı durumlarının tedavisinde kullanılır.

Momecon ne işe yarar?

MOMECON, deriye sürülerek kullanılmak üzere hazırlanan, kortizon-tipi bir hormon ilacıdır. Güçlü kortikosteroidler sınıfında yer alır. Bu ilaçlar belirli cilt problemlerinden kaynaklanan kızarıklık ve kaşıntıyı azaltmak amacıyla cildin yüzeyine uygulanır.

Betasalic losyon ne işe yarar?

BETASALIC, psoriazis (sedef hastalığı), nörodermatit (atopik ekzema), liken ruber planus, ekzama (numüler ekzama, el ekzaması ve ekzamatöz cilt hastalıkları), seboreik cilt hastalıkları gibi subakut ve kronik aşırı pullanmayla seyreden durumlar ve bileşiminde bulunan ilaç kombinasyonuna cevap veren kuru dermatozların

Psovate losyon ne için?

seboreik dermatit tedavisin de kullanılan ürün. etkili bir ilaçtır. kepek ve mantar sorunlarını yok eder. seboreik dermatit olan yüze sürüldüğünde müthiş bir şekilde iyileştiren ve bir süre bebek poposu kıvamında pürüzsüz bir ciltle gezmenizi sağlayan ilaç.

Exelderm merhem ne işe yarar?

Sulkonazol nitrat, deride hastalık yapan mantarları öldürücü etki göstermektedir. EXELDERM, ayaklarda, ellerde, kasık aralarında ve genel olarak vücudun deri ile kaplı dış yüzeyinde görülen mantar hastalıklarının tedavisinde, deriye sürülerek uygulanan bir ilaçtır.

Stafine kremi nasıl kullanılır?

STAFİNE lezyonlara günde 2-3 kez ve doktorun önerdi ği süre uygulanır. Uygulamadan sonra üzeri kapatılabilir veya açık kalabilir. Uygulama yolu ve metodu: STAFİNE cilt yüzeyine haricen uygulanır.

You might be interested:  Arnica Jel Krem Ne Işe Yarar?(Mükemmel cevap)

Hirudoid forte krem ne için?

Morluk,çürük,kan oturması ve ödemin giderilmesi hızlı şekilde sağlayan Hirudoid Forte Jel, “burkulma, ezilme, eklemlerde su toplama ve şişme gibi hematomlu veya hematomsuz kapalı yaralar ve spor yaralanmalarında, yüzeysel flebitin lokal tedavisinde” reçete ediliyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *