Categories Krem

Medikoz Krem Ne Işe Yarar?(Çözülmüş)

Titanyum Dioksid ve Jojoba tanecikleri içermekte olup,cilt üzerindeki ölü hücre tabakalarının atılımı ile derinlemesine temizlenmesini ve koyu cilt tonunun aydınlanmasını sağlar.Cilde mekanik peeling etkisi sunar.

Scrubbing and Whitening ne işe yarar?

Homojen bir cilt tonu oluşumuna,ciltteki pürüzlü dokunun giderilmesine ve daha aydınlık,homojen bir cilt görünümüne yardımcı olur. Lazer uygulamaları öncesi ve sonrası kullanımı ile ölü tabakaların,batıkların giderilmesine destek olur.

Medikoz Three Action Cleanser nedir?

3’lü doğal asit kombinasyonu ile cilt yüzeyindeki dolu gözeneklerin temizlenmesini, kir ve atıkların, birikmiş ölü tabakanın ciltten atılımını sağlar. Çok hassas ciltler hariç tüm cilt tiplerinde,yüz ve vücut temizliğinde kullanılan özel bir temizleyicidir.

Medikoz Three Action Cleanser nasıl kullanılır?

Kullanımı: Islatılmamış yüz veya vücut bölgesine bir miktar ürün hafif masaj eşliğinde uygulanır ve 3-5 dk. bekletildikten sonra bol su ile durulanır.Cilt ihtiyacına göre sabah-akşam;sadece akşamları veya haftada 2-3 kere peeling olarak kullanılabilir.

Medikoz scrubbing and Whitening nedir?

Titanyum Dioksid ve Jojoba taneleri içerir. Cilt üzerindeki ölü hücre tabakalarının atılımını, derinlemesine temizlik ve cilt tonunun aydınlanmasını sağlar. Cildinize mekanik peeling etkisi sunar.

Medikoz scrubbing and Whitening nasıl kullanılır?

Kullanımı: Hafif nemli yüz veya vücut bölgesine bir miktar ürün hafif masaj eşliğinde uygulanır ve 5 dk. bekletildikten sonra bol su ile durulanır.Cilt ihtiyacına göre sadece akşamları veya haftada 2-3 kere mekanik peeling olarak kullanılabilir.

Three Action Cleanser ne işe yarar?

3 ‘lü doğal asit kombinasyonu ile cilt yüzeyindeki dolu gözeneklerin temizlenmesini, kir ve atıkların, birikmiş ölü tabakanın ciltten atılımını sağlar. Çok hassas ciltler hariç tüm cilt tiplerinde,yüz ve vücut temizliğinde kullanılan özel bir temizleyicidir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *