Categories Krem

Homm Beta Glukan Krem Ne Işe Yarar?(Mükemmel cevap)

HOMM anti Freckles krem ne işe yarar?

HOMM LİFE ANTİ FRECKLES KREM 30 ML Meyan kökü, kına kına özü ve B3 vitamininin melanin üretimini baskılayıcı etkisi ile çil ve lekelerinizin renginin açılmasını sağlamaktadır. Barbados kirazının C vitamini içeriği sayesinde melanin baskılayıcı etkisi ile lekelerinizin azaltılmasını sağlar.

HOMM cilt bakim kremi ne işe yarar?

Kolajen üretimini desteklediği için kırışıklık, ince çizgi ve koyu lekeleri azaltıyor. Cilt lekeleri, sivilce ve yara izlerini iyileştiriyor. Cilt bariyerini güçlendirerek, atopik dermatit (Egzama) ve sedef gibi cilt hastalıklarına iyi geliyor. Hassas ve tahriş olmuş ciltleri yatıştırıyor.

Beta glukan nedir cilt bakımı?

Beta Glukan maddesi ciltteki nemi artıran önemli bir madde. Cilt esnekliğine kavuşuyor, gözeneklerin tıkanmasına sebep olan yağları arındırıyor. Son olarak biotin maddemiz de var ki birçoğumuz aslında biotini H vitamini olarak biliyor.

HOMM Life ne işe yarar?

Kuru deri tedavisinde, normal derinin günlük bakımının sürdürülmesinde ve birçok deri hastalığının yan tedavisi olarak kullanılmaktadır.

Anti Freckles krem nasıl kullanılır?

Anti Freckles (Leke) Kremi Nasıl Kullanılır? Kremin kullanılması oldukça basittir. Parmak ucuyla nohut tanesi kadar alınan krem gece yatmadan evvel istenilen bölgeye uygulanır. Pek çok kişi bu kremi genellikle yüzünde kullanmaktadır.

You might be interested:  Hemoroide Hangi Krem Iyi Gelir?(En iyi çözüm)

HOMM anti Freckles krem nasıl kullanılır?

Aktif İçerik: Vitamin B3, Meyan Kökü Özü, Kına Kına Özü, Shea Butter, Barbados Kirazı Meyve Özü, Vitamin E Kullanımı: Vücut ve yüzde istenilen bölgeye uygulayınız. Cildinize nüfuz edene kadar sürünüz.

HOMM bitkisel cilt bakim kremi nasıl kullanılır?

Hücre yenileyici bir cilt bakım kremidir. Med, kuru ve tahriş olan ciltlerin daha çabuk nemlenmesine ve iyileşmesine sağlayan bitkisel içerikli bir kremdir. Düzenli kullanılması durumunda cildin daha yumuşak ve bakımlı kalmasını sağlamaktadır. Kullanım Şekli: Haftada 2 kez, gece yatmadan önce kullanınız.

HOMM bitkisel Beyazlatici krem nasıl kullanılır?

Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır. Kullanım Şekli: Her akşam, uygulanacak bölgeyi temizledikten sonra, nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız. IŞIK GÖRMEYECEK ZAMANLARDA UYGULANMALIDIR.

HOMM Peptit Krem Nasıl Kullanılır?

Cildinizi nemlendirir. İçeriğindeki bitkisel yağlar ve Collagen, ciltteki kolajen dengesini sağlayarak yaşlanmayı geciktirir. Kullanım Şekli: Temiz cildinize günde 1 kez dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Her gün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Beta glukan ne işe yarar?

Antioksidan özelliği bulunan beta glukan bakteri, mantar, maya ve yulaf gibi bazı ürünlerin hücre duvarlarında bulunan çeşitli karbonhidrattır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye büyük yararı bulunan beta glukan yüksek kolesterol, diyabet, kanser tedavilerinde de destek amaçlı kullanılmaktadır.

Beta glukan ne kadar süre kullanılır?

Bağışık sistemi üzerinde etkisi olan farklı bir ilaç kullanılıyorsa bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Gıda takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz. Düzenli olarak en fazla 8 hafta kullanılması tavsiye edilmektedir.

Beta glukan kilo verdirir mı?

Kilo yapar mı? Hayır, 10 mg beta -glukanın 6-8 mg’ı vücut tarafından emilmekte, bu sentezlendikten sonra 1-2 gr’lık bir şeker molekülü olarak parçalanmaktadır. Bu da kilo yapması beklenmeyecek bir miktardır.

You might be interested:  Tetracycline Krem Ne Işe Yarar?(En iyi çözüm)

HOMM Life kimin?

Homm Kozmetik, İstanbul merkezli çalışmaktadır ve yerli bir ağ pazarlama firmasıdır. Homm kozmetik nerede kuruldu sorusunun cevabı ise Türkiye’dir. Çalışanları bağımsız çalışma modeliyle çalışmaktadır. Ürünleri genellikle kozmetik üzerine olmasına rağmen farklı kategorilerde de ürünleri mevcuttur.

HOMM ürünleri doğal mı?

Homm kozmetik, organik ve kaliteli ürünleri ile tamamen güvenilir bir firmadır. Firmamızın web sitesinde, müşteriler memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Firma, ürünleriyle alakalı olumsuz bir geri dönüş almamıştır. Özellikle bitkisel ürünlerin satılması, firmanın güvenilirliğini oldukça arttırmıştır.

HOMM Life 3 ü 1 arada krem ne işe yarar?

Antibakteriyel etkisi sayesinde akne tedavisinde önemli role sahiptir. Cildin yağ miktarını düzenler ve nemlendirerek güzel, pürüzsüz bir görünüm sağlar.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *