Categories Krem

Homm Ballı Krem Ne Işe Yarar?(Çözünme)

HOMMCOZMETİC Homm Besleyici Ve Nemlendirici Ballı Krem 30 Ml Içeriğindeki yağlar ve bitki özleri nedeniyle cildi besler ve nemlendirir. Çevresel etkilere maruz kalmış ve zayıflamış olan ciltteki hücre yenilenmesine yardımcı olur.

HOMM bitkisel ballı krem ne işe yarar?

Yaralardaki enfeksiyonu engelleyerek iyileştirici etki bulundurur. İçeriğindeki zeytin yağı, sarı kantaron yağı, badem yağı besleyici etki yaratarak iyileşmeyi hızlandırır. B5 vitamini hücre yenimesini sağlar. Kullanım Şekli: Vücudunuzda ihtiyaç duyulan bölgeye kalın bir tabaka halinde nazikçe uygulayınız.

HOMM nemlendirici krem ne işe yarar?

Kuru deri tedavisinde, normal derinin günlük bakımının sürdürülmesinde ve birçok deri hastalığının yan tedavisi olarak kullanılmaktadır.

HOMM ürünleri doğal mı?

Homm kozmetik, organik ve kaliteli ürünleri ile tamamen güvenilir bir firmadır. Firmamızın web sitesinde, müşteriler memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Firma, ürünleriyle alakalı olumsuz bir geri dönüş almamıştır. Özellikle bitkisel ürünlerin satılması, firmanın güvenilirliğini oldukça arttırmıştır.

HOMM bitkisel Beyazlatici krem nasıl kullanılır?

Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır. Kullanım Şekli: Her akşam, uygulanacak bölgeyi temizledikten sonra, nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız. IŞIK GÖRMEYECEK ZAMANLARDA UYGULANMALIDIR.

HOMM Med cilt bakim kremi ne işe yarar?

Ciltteki tahrişlerin ve yaraların iyileşmesine yardımcı oluyor. Cilt lekeleri, sivilce ve yara izlerini iyileştiriyor. Cilt bariyerini güçlendirerek, atopik dermatit (Egzama) ve sedef gibi cilt hastalıklarına iyi geliyor. Hassas ve tahriş olmuş ciltleri yatıştırıyor.

You might be interested:  Estriol Vajinal Krem Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

HOMM Peeling Jel nasil kullanilir?

Kullanım Şekli: Cildinize ince bir tabaka şeklinde sürünüz ve 3 dk dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Bu uygulama haftada 2 / 3 defa tekrarlanmalıdır. astım hastaları koah hastaları rahatlıkla kullanabilir bitkisel içeriklidir.

HOMM Life 3 in 1 krem ne işe yarar?

Antibakteriyel etkisi sayesinde akne tedavisinde önemli role sahiptir. Cildin yağ miktarını düzenler ve nemlendirerek güzel, pürüzsüz bir görünüm sağlar.

HOMM bitkisel nerenin malı?

Homm, 2001 yılında Şeyda Yenigün tarafından kurulan Homm Bitkisel Ürünler A.Ş. bünyesindeki bitkisel gıdalar ve gıda takviyeleri, bitkisel kozmetik ve temizlik ürünleri markasıdır. İstanbul merkezli firma 30’dan fazla üreticiye fason üretim yaptırmaktadır. Ürünlerini 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

HOMM kozmetik kimin?

Kurucumuz Şeyda YENİGÜN, 2001 Yılında Trakya Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Baharat ve Şifalı bitkiler üreten bir firmada iş hayatına başlamış, bitkilerin büyülü dünyasıyla ve eşiyle bu sayede tanışmıştır.

HOMM beta glukan krem nasıl kullanılır?

Aynı zamanda beta glukan kollajen sentezini aktive ederek kırışıklıkları azaltır ve cildi uv zararlarına karşı korur. Kullanım Şekli: Temiz cildinize günde 1 kez dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Her gün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Beyazlatici krem ne ise yarar?

Cilt beyazlatıcı leke kremi nedir? Cilt beyazlatıcı leke giderici krem, cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır ve yüzü daha aydınlık hale getirir. Bunun dışında güneş gibi faktörler ile ciltte oluşan kızarıklık ve lekelerin yok olmasını sağlar. Yaz aylarında güneşe maruz kalan cildimiz lekelenmeye başlar.

HOMM bitkisel kantaron özlü krem ne işe yarar?

Homm bitkisel doğal kantaron özlü krem 75 ml Içeriğindeki aktif maddeler ile kan akışını düzenleyici, sıkılaştırıcı ve büzücü etkisi bulunmaktadır. Akut hemoroid ve anal fissür makat çevresindeki çatlakların azalmasına yardımcı olur.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *