Categories Krem

Homm Anti Freckles Krem Ne Işe Yarar?(EN iyi 5 ipucu)

HOMM LİFE ANTİ FRECKLES KREM 30 ML Meyan kökü, kına kına özü ve B3 vitamininin melanin üretimini baskılayıcı etkisi ile çil ve lekelerinizin renginin açılmasını sağlamaktadır. Barbados kirazının C vitamini içeriği sayesinde melanin baskılayıcı etkisi ile lekelerinizin azaltılmasını sağlar.

Anti Freckles krem nasıl kullanılır?

Anti Freckles (Leke) Kremi Nasıl Kullanılır? Kremin kullanılması oldukça basittir. Parmak ucuyla nohut tanesi kadar alınan krem gece yatmadan evvel istenilen bölgeye uygulanır. Pek çok kişi bu kremi genellikle yüzünde kullanmaktadır.

HOMM beta glukan krem ne işe yarar?

Cilt bariyerini güçlendirir. Beta glukan çevrelenen hücre yüzeylerindeki allerjen maddeleri engeller. Bu yolla uygun cilt için içte koruyucu bir film yaratır. Aynı zamanda beta glukan kollajen sentezini aktive ederek kırışıklıkları azaltır ve cildi uv zararlarına karşı korur.

HOMM bitkisel Beyazlatici krem nasıl kullanılır?

Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır. Kullanım Şekli: Her akşam, uygulanacak bölgeyi temizledikten sonra, nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız. IŞIK GÖRMEYECEK ZAMANLARDA UYGULANMALIDIR.

HOMM Peptit Krem Nasıl Kullanılır?

Cildinizi nemlendirir. İçeriğindeki bitkisel yağlar ve Collagen, ciltteki kolajen dengesini sağlayarak yaşlanmayı geciktirir. Kullanım Şekli: Temiz cildinize günde 1 kez dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Her gün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

You might be interested:  Heparin Krem Ne Işe Yarar?(EN iyi 5 ipucu)

HOMM bitkisel cilt bakım kremi ne işe yarar?

Kolajen üretimini desteklediği için kırışıklık, ince çizgi ve koyu lekeleri azaltıyor. Cilt lekeleri, sivilce ve yara izlerini iyileştiriyor. Cilt bariyerini güçlendirerek, atopik dermatit (Egzama) ve sedef gibi cilt hastalıklarına iyi geliyor. Hassas ve tahriş olmuş ciltleri yatıştırıyor.

Beta glukan nedir ne işe yarar?

Antioksidan özelliği bulunan beta glukan bakteri, mantar, maya ve yulaf gibi bazı ürünlerin hücre duvarlarında bulunan çeşitli karbonhidrattır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye büyük yararı bulunan beta glukan yüksek kolesterol, diyabet, kanser tedavilerinde de destek amaçlı kullanılmaktadır.

Beta glukan nedir nasıl kullanılır?

Özellikle mevsim geçişlerinde, stresli dönemlerde ve bağışıklık sistemini desteklenmek için Beta glukan (İmuneks) hekim ve eczacınızın önerisiyle kullanılabilir. Günde 1 veya 2 tablet/kapsül gıdalarla birlikte kullanılabilir.

Beta glukan nedir cilt bakımı?

Beta Glukan maddesi ciltteki nemi artıran önemli bir madde. Cilt esnekliğine kavuşuyor, gözeneklerin tıkanmasına sebep olan yağları arındırıyor. Son olarak biotin maddemiz de var ki birçoğumuz aslında biotini H vitamini olarak biliyor.

Beyazlatici krem ne ise yarar?

Cilt beyazlatıcı leke kremi nedir? Cilt beyazlatıcı leke giderici krem, cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır ve yüzü daha aydınlık hale getirir. Bunun dışında güneş gibi faktörler ile ciltte oluşan kızarıklık ve lekelerin yok olmasını sağlar. Yaz aylarında güneşe maruz kalan cildimiz lekelenmeye başlar.

HOMM kükürt kremi nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: Cildinizi çay ağacı yağlı yüz temizleme jeli ile yıkadıktan sonra günde 1 kez sadece sivilce üzerine tek nokta halinde uygulayabilirsiniz.12 saat bekletiniz. İyi bir sonuç için düzenli kullanım tavsiye edilmektedir.

Peptit kremi ne işe yarar?

Cildindeki ince çizgiler, sıkılık kaybı, kırışıklıklar, lekeler ve renk eşitsizliği için, peptit içeren kremler kullanabilirsin. Cildindeki kolajen üretimini destekleyecek bio- peptitler sayesinde, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasını, cildinin daha sıkı ve eşit tonda görünmesini sağlayabilirsin.

You might be interested:  Coresatin Krem Pembe Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

HOMM bitkisel çörek otu yağlı losyon ne işe yarar?

İyi bir nemlendirici olan çörek otu yağlı losyon, cildi besleyip yumuşatır. Yaşlanma karşıtı olarak kullanılan bu losyonun ciltteki lekeleri ve doğum sonrası oluşan çatlakları azalttığı görülmektedir. Sivilce ve iltihaplı yaraları kurutmaya yardımcı olur ve sonrasında oluşabilecek izlerin de yok olmasını sağlar.

Palmitoyl Tripeptide 1 Nedir?

Palmitoyl Tripeptide – 1 Palmitoil oligopeptid olarak da bilinen palmitoyl tripeptit- 1, görünür cilt hasarını onarmaya ve cildin alt tabakasından cildi destekleyici elementleri güçlendirmeye yardımcı olabilecek bir yağ asidi bağlantılı peptittir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *