Categories Krem

Gyno Lomexin Krem Ne Için Kullanılır?(Soru)

GYNOLOMEXIN®, antifungal bir ajan olan fentikonazol nitrat aktif maddesini içerir. GYNOLOMEXIN® belirli cins mantarların büyümesini engeller. Özellikle vajinal pamukçuğa neden olan Candida albicans’a karşı etkilidir.

Gynomax krem ne işe yarar?

sunulmaktadır. GYNOMAX ®, vajinada (haznede) kaşıntı, yanma, anormal akıntı, şişme ve kızarma gibi belirtilerle seyreden vajina iltihabının (vajinit) tedavisinde kullanılır.

Recordati krem nedir ne ise yarar?

PERİLİFE, pozitif (halüsinasyon, delüsyon, düşünce bozuklukları, saldırganlık, şüphecilik) ve/veya negatif (duygularda körelme afekt, duygusal ve sosyal çekingenlik ve konuşma yetersizliği) semptomların görüldüğü akut ve kronik şizofrenik psikozlarda ve diğer psikotik durumlarda kullanılır.

GYNO Lomexin 2 30 gr vajinal krem nasıl kullanılır?

GYNO – LOMEXIN ®, gece yatmadan önce (gerekiyorsa sabahları da olmak üzere) vajinaya 3 gün süreyle uygulanır. Semptomlarınız hızlıca kaybolabilir, ancak kremi 3 gün boyunca kullanmaya devam ediniz.

Gynomax XL 200 mg 300 mg 100 mg 3 vajinal OVUL nedir?

gibi belirtilerle seyreden vajina iltihabının (vajinit) tedavisinde kullanılır. bir hastalık geçirmişseniz GYNOMAX ® XL ‘yi kullanmayınız. kullanılmamalıdır. GYNOMAX ® XL bileşiminde bulunan tinidazol nedeniyle geçici olarak beyaz kan hücrelerinin (akyuvar) sayısında azalmaya (geçici lökopeni ve nötropeni) neden olabilir.

Yeni Recordati nasıl bir firma?

Recordati, merkezi İtalya’da olan, Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de operasyonları bulunan, Orta ve Doğu Avrupa’nın yeni pazarlarında büyüyen Avrupalı bir ilaç grubudur. Recordati, araştırma ve geliştirme yatırımlarını, kardiyovasküler ve üroloji alanlarında ve nadir hastalıkların tedavisinde yapmaktadır.

You might be interested:  Fusix Derma %2 Krem Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Zalain krem nerede kullanılır?

ZALAIN derideki hastalıklı bölgeye sürülerek (topikal olarak) uygulanır.

Travazol krem nerede kullanılır?

Genital bölgede pek çok etmene bağlı olarak meydana gelen enfeksiyon ve mantarın iyileşmesi, beraberinde kaşıntı, yanma, kızarıklık ve hassasiyetin tedavisi için vajina kısmına Travazol Kremin sürülmesi gerekmektedir.

Vajina fitili regl iken kullanılır mı?

Doktora danışmak kaydıyla adet dönemi süresince de vajinal fitil kullanılabilir. Vajinal fitil kullanırken tampon kullanılmamalıdır.

GYNO Lomexin 600 mg 2 ovül nasıl kullanılır?

GYNO – LOMEXIN ® 600 mg Ovül ‘ün vajinaya uygulanması: 1. Sırt üstü yatın, dizlerinizi kaldırın ve bacaklarınızı açın. 2. Ovülü, rahat olabildiğiniz kadar vajinanın derinine itin.

Vajinal fitil ne için kullanılır?

Fitil Tedavisi: Fitil, vajinal mantar hastalığında etkili bir çözümdür. Fitil tedavisinde, fitil vajinaya yerleştirilir ve bir süre sonra kendiliğinden çözünür. Çözünen fitilin dışarı atılması sırasında ilacın çözünmüş hali de olacağından daha yoğun bir akıntı görülebilir.

Vajinal fitilin akması normal mi?

Kullanımdan yaklaşık yarım saat sonra başlayan beyaz ve krem renkli akıntılar, ağırlıklı olarak fitilin erimesinden ve dışarı sızmasından kaynaklanır ve bu tarz akıntılarda korkulacak herhangi bir durum yoktur. Kimi zaman vajinal fitilin etkisi de akıntıya yol açabilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *