Categories Krem

Geciktirici Krem Sprey Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

 1. Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın.
 2. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın.
 3. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.

Geciktirici krem nasıl kullanılır?

Satın aldığınız geciktirici kremden nohut tanesi kadar bir büyüklüğü penisin baş kısmına, sünnetlik izinin yer aldığı yumuşak dokuya sürülmesi önerilir. Herhangi bir parmağınız ile yumuşak kısım üzerinde hafif bir tabaka meydana getirmeniz yerinde olacaktır.

Geciktirici spreyler gerçekten işe yarıyor mu?

Geciktirici spreyler kullanımı açısından tamamen zararsız ilaçlardır ve herhangi bir yan etki göstermezler. Bu kapsamda sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve erken boşalma sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Stag sprey nasıl kullanılır?

STAG ® Geciktirici Spray pek çok kullanıcının defalarca sipariş ettiği ve memnun kaldığı piyasadaki en uygun fiyatlı geciktirici spreylerden biridir. STAG ® Sprey Kullanımı: Ürünü cinsel ilişkiye girmeden 5-10 dakika önce 3′ er püskürtme şeklinde iki kez erkeklik organının uç kısmına sıkılmalıdır.

Doğal geciktirici olarak ne kullanılır?

Doğal Geciktiriciler Nelerdir?

 1. Çörek Otu.
 2. Çakşır Otu.
 3. Yaban Sümbülü
 4. Zencefil.
 5. Karanfil.
 6. Turp Tohumu.
 7. Melisa.
 8. Kuşkonmaz Kökü
You might be interested:  Imex Krem Nasıl Sürülür?(En iyi çözüm)

Geciktirici krem kaç dakika önce kullanılır?

En az 20 dakika beklenmelidir. Geciktirici sprey kullanımında oral ilişki zararlıdır, yanlıştır. Bir süre beklendikten sonra spreyin anestezik etkisi emilim göstereceği için oral ilişkide herhangi bir probleme neden olmaz. Penisin her kısmına geciktirici sıkılırsa etkisi artar, yanlıştır.

En iyi sertleştirici ve geciktirici krem hangisi?

En iyi geciktirici krem ve sertleştirici krem Viagra krem olarak seçilmiştir. 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda katılımcılardan %87 si diğer ürünlerden daha iyi olarak belirtmiş ve 2019 yılı en iyi geciktirici krem ve sertleştirici kremi olarak ilan edilmiştir.

Geciktirici spreylerin zararı var mıdır?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

Geciktirici sprey eczanelerde satılıyor mu?

Geciktirici ürünleri her eczane de bulmak mümkün değildir. Eczanelerin geciktirici hap, sprey veya krem satma zorunluluğu yoktur. Bazı eczanelerde cinsel geciktirici ürünler yoğun olarak satılırken, bazı eczanelerde ise geciktirici krem dahi satılmamaktadır.

Geciktirici sprey hangi marka?

Geciktirici Sprey ve Kremler

 • Proloonging Geciktirici Sprey 59ML.
 • Hot Rhino Power Geciktirici Krem ve Sprey.
 • Stag 9000 – 3 Adet Sarıkapak01.
 • sliquid 50 Ml Memnuniyet Garantili.
 • Nely8 Long Time 10 X 1.5 Ml.
 • Okey Rötar Prezervatif 20’li.
 • Durex Karşılıklı Zevk Geciktiricili Prezervatif 20’li.

Stag 9000 kaç saat etkili?

Yapmanız gereken oldukça basittir. Cinsel birleşmeden önce dik vaziyette bulunan penis üzerine püskürtme ile ihtiva edilmesi gerekir. Ardın dan masajla ürünün yedirilmesi gerekir. Yedirilen ürün 10 ile 15 dakika arasın da muhteşem etkisini gösterecektir.

You might be interested:  Krem Rengi Deri Çanta Nasıl Temizlenir?(Soru)

Stag 9000 Nedir fiyatı?

20ml. Kullanım Şekli; Stag 9000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. Kutu üzeri satış fiyatı 49 TL’dir.

Stag 9000 eczanelerde bulunur mu?

Penisin baş kısmına lokal olarak uygulanan geciktirici spreyler hemen hemen tüm eczanelerde bulunmaktadır. İlaç ruhsatlı ilk ürün olmasıyla bilindiği için eczaneye almaya gittiğiniz zaman size önereceği ilk isim olacaktır. Stag 9000 ‘den sonra fiesta, durex gibi isimler gelmektedir.

Sık bırak yöntemi nasıl yapılır?

Sık – bırak tekniği: Cinsel birlikteliğe başlanıldıktan sonra erkek boşalacağını hissettiği esnada birleşmeyi durdurur ve penisinin gövdesi ile birleştiği yeri boşalma hissi geçene kadar sıkar. Boşalma isteği geçtiğinde, 30 saniye kadar sonra ön sevişmeye tekrar devam edilir.

Geciktirici mendil kaç dakika etkili?

daha önce bu ürünü neden kullanmadım diye kendime kızıyorum.mükemmel bir geciktirici.15 dakika önce vaya 2 dakika önce kullanmanız hiç farketmiyor.her durumda en az 25-30 dakika geciktiriyor.bir de geciktiricili prezervatiflerle kullanınca etkisi daha da iyi oluyor. hararetle tavsiye ederim.

Bir erkek neden geç boşalır?

Erkek üreme sistemini etkileyen belirli doğum kusurları, orgazmı kontrol eden pelvik sinirlerin yaralanması, idrar yolu enfeksiyonu, prostat ameliyatı, diyabetik nöropati, felç veya omurilikte sinir hasarı gibi nörolojik hastalıklar, hipotiroidizm veya düşük testosteron seviyesi gibi hormonla ilgili durumlar geç

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *