Categories Krem

Geciktirici Krem Etkisi Ne Kadar Sürer?(EN iyi 5 ipucu)

Pek çok firma geciktirici krem kullanımından 10-15 dk sonra ilişkiye girilebileceği belirtmiş. Fakat bu süre yeterli değildir, etkinin tam anlamıyla gerçekleşebilmesi açısından minimum 20-25 dk beklenmesi gerekmektedir.

Delay geciktirici krem etkisi ne kadar sürer?

geciktirici etkisi güzel.25-30 dk.kadar bir etki sağlıyor.üstelik kullanım oranıda çok fazla birkaç kez kullandıktan sonra hemen bitmiyor. etkisi kadar kullanım oranının fazla olmasıda hoşuma gitti

Geciktirici krem işe yarar mı?

Geciktirici spreyler; cinsel uyarılmayı azaltıp, boşalmayı çok az geciktirir, boşalma süresi uzamış görünür ama boşalmanın istemsiz bir refleks halinde ortaya çıkmasını engelleyemez. Aynı zamanda cinsellikten alınan hazzı da azaltır. Erken boşaldığınızda her şeyi yitirdiğinizi düşünmeyin.

Delay geciktirici krem nasıl kullanılır?

Delay Geciktirici Krem

 1. Hilti delay krem erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için pharma rosso ‘nun laboratuvarlarında geliştirilmiş özel bir üründür.
 2. Ürünü 25 dakka önce sürünüz ortalama 20 defa kullanılabilmektedir.

Geciktirici hap kaç dakika da etkisini gösterir?

Duyumlar azaldığında boşalma da gecikiyor. Ancak bu ilaçların cinsel birleşmeden 10-30 dakika önce uygulanması gerekiyor.

Aurex Delay etkisi ne kadar sürer?

Aure delay personal krem, kullanıldıktan 15-30 dakika sonra etkisini göstermeye başlayınca yıkanabilme özelliğine sahiptir. Aurex delay personal krem prezervatifle kullanılabilir. Aurex markası türkiye’de ve dünya da kendini kişisel bakım ürünlerinde kanıtlamış bir üründür. Bu ürün emarket satıcısından alındı.

You might be interested:  Vücut Sıkılaştırıcı Krem Ne Işe Yarar?

Delay 4800 krem nasıl kullanılır?

Satın aldığınız geciktirici kremden nohut tanesi kadar bir büyüklüğü penisin baş kısmına, sünnetlik izinin yer aldığı yumuşak dokuya sürülmesi önerilir. Herhangi bir parmağınız ile yumuşak kısım üzerinde hafif bir tabaka meydana getirmeniz yerinde olacaktır.

Geciktirici spreyler gerçekten işe yarıyor mu?

Geciktirici spreyler kullanımı açısından tamamen zararsız ilaçlardır ve herhangi bir yan etki göstermezler. Bu kapsamda sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve erken boşalma sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

En iyi sertleştirici ve geciktirici krem hangisi?

En iyi geciktirici krem ve sertleştirici krem Viagra krem olarak seçilmiştir. 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda katılımcılardan %87 si diğer ürünlerden daha iyi olarak belirtmiş ve 2019 yılı en iyi geciktirici krem ve sertleştirici kremi olarak ilan edilmiştir.

Geciktirici krem zararlı mı?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

Doğal geciktirici olarak ne kullanılır?

Doğal Geciktiriciler Nelerdir?

 1. Çörek Otu.
 2. Çakşır Otu.
 3. Yaban Sümbülü
 4. Zencefil.
 5. Karanfil.
 6. Turp Tohumu.
 7. Melisa.
 8. Kuşkonmaz Kökü

Viga 50000 jel nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey ortalama 100-150 kullanımlıktır.

NELY 8 long time nasıl kullanılır?

Prezervatif dokusunu bozmaz. NELY8 Long Time Krem Kullanım Şekli: İlişkiden hemen önce (5-10 dk.) erkek tarafından ilgili bölgeye uygulanır. Krem masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından belirlenmelidir.

You might be interested:  Dr Du Cosmetics Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Boşalmayı geciktirici hap ne kadar geciktirir?

Fluoksetin, paroksetin, sertralin gibi boşalmayı geciktiren kimyasal ilaçlar en son başvurulması gereken çözümlerdir. Geciktirici krem veya spreyler ereksiyonu yavaşlatmak için kullanılır ve 30 dakikaya kadar gecikme sağlar ama vajinal seks için önerilmez.

Primolut kaç saatte bir içilir?

Doz: Beklenen kanamadan yaklaşık 3 gün önce başlanarak, günde 2-3 kez 1 tablet PRIMOLUT – N 10-14 günden fazla olmamak şartıyla alınır. Kanama tedavinin kesilmesini takiben 2-3 gün sonra başlayacaktır.

Boşalmayı geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

 1. Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın.
 2. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın.
 3. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *