Categories Krem

Expigment Krem Nasil Uygulanir?(Çözülmüş)

Expigment leke kremi nasıl kullanılır?

Expigment kullanım şekli

 1. Yüzünüzün temiz ve kuru olduğundan emin olun.
 2. Mutlaka işlemi gece uygulayın.
 3. Mümkünse tedavi sürecinizi kışın başlatın, güneş ışınlarından daha az etkilenmek adına.
 4. Sadece lekelerin olduğu yere ince bir şekilde kremi uygulayın.
 5. Sabah veya 2-3 saat sonra yüzünüzü yıkayın.

Expigment 4 kremin etkisi kaç günde belli olur?

Expigment krem etkisini ne zaman gösterir? Bu krem etkisini bir hafta sonunda göstermeye başlar. Eğer kullanım sağladığınız halde iki ay boyunca bir etki görmediyseniz kremi kullanmayı, bırakmalısınız.

Expigment krem yazın kullanılır mı?

Sadece güneş lekesi yada çil gibi sorunları yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan Expigment krem, çok etkili olmasıyla da kısa sürede bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem kesinlikle yazın kullanılmamalıdır.

Expigment nerelere kullanilir?

Lekeleri geçirme konusunda adeta uzman olan Expigment krem, daha çok deri yüzeyinde bulunan lekeleri geçirmek için kullanılır. Derinin üst tabakasında yani güneş lekeleri, çil, sivilce izi ya da koyu renkte oluşan halka gibi izleri başarılı bir şekilde geçiren bu krem son günlerde sosyal medyanın dilini düştü.

You might be interested:  Cetaphil Krem Ne Işe Yarar?(En iyi çözüm)

Expigment leke yapar mı?

lekelere karşı acayip etkili bir krem. 3 kere sürdükten sonra yüzdeki lekelerin bile renginin açıldığı görülebilir. yalnız ne yazık ki kızarıklık ve soyulma yapıyor.

Leke kremleri ne kadar sürede etki eder?

Kremin etkisini görmek ve ona doğru bir puan vermek için ortalama 6 ila 12 hafta arasında düzenli olarak kullanmanı öneririz. Özellikle cildindeki ince çizgiler veya leke sorununu azaltmak için bakım kremleri kullanıyorsan en az 4 hafta boyunca ürünü kullanmalısın.

Fito krem yüze sürülür mü kullanan var mı?

Fito kremin yukarıdaki faydalarından yola çıkarak vücudun tüm bölgelerinde kullanıma uygun olduğu söylenebilir. Alerjen bir durum söz konusu olmadığı sürece kullanımında herhangi bir sakınca yoktur.

Cilt lekelerine hangi krem iyi gelir?

Berrak & Net: En İyi 7 Leke Giderici Krem ve Serum

 • 1/7. Caudalie, Vinoperfect Radiance Serum.
 • 2/7. Institut Esthederm, Whitening Day Cream.
 • 3/7. Dermalogica, Pure Light SPF 50.
 • 4/7. Murad, Essential-C Day Moisture SPF 30.
 • 5/7. Shiseido, White Lucent Micro Targetting Spot Corrector.
 • 6/7. Nuxe, Splendieuse Yeux.
 • 7/7.

Güneş lekeleri nasıl yok edilir?

Güneş lekelerine karşı en etkili malzemelerden biri limon suyu. İçerdiği asit sayesinde ölü derilerden kurtulmanızı sağlarken ciltteki koyu bölgelerin renginin açılmasına da yardımcı olur. Bunun için limon suyunu güneş lekelerinin bulunduğu bölgelere sürüp 20 dakika boyunca bekletip ardından bu bölgeyi yıkayın.

Advantan krem nerede kullanılır?

Haricen hastalıklı deriye sürülerek kullanılır.

Expigment krem ne işe yarar?

Expigment krem özellikle Choloasma, lokalize kontakt dermatit, Melasma, Senil Lentigines gibi cilt lekeleri türlerine karşı kesin koruma sağlar ve cilt lekelerine kalıcı tedavi seçeneği sunar. Günde iki defa, sabah ve akşam (12 saat arayla) Kullanılır.

You might be interested:  Sıvı Krem Şanti Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Madecassol iyi mi?

Madecassol krem; cildi yenileme özelliği sayesinde sivilce izleri, cilt lekeleri sorunları yok ederken özellikle yaraların üzerindeki etkisi ve ciltte oluşan tahrişi giderici özelliği sayesinde lazer epilasyon ve cilt bakımı sonrası oluşan tahrişlerin tedavisinde oldukça başarılı bir üründür.

Azelderm krem ne işe yarar?

sivilce ve güneşe bağlı cilt lekelerinin giderilmesinde kullanılan %20 azelaik asit iceren krem. cildin kendini yenilemesinde, siyah nokta ve sivilce izlerinin temizlenmesinde etkin rol oynar. (bkz: expigment) ile birlikte ciltte oluşmuş kahverengi rekelerin tedavisinde kullanılabilecek mucizevi krem.

Hidrokinon nedir ne işe yarar?

Hidrokinon; Melazma tedavisinde sık kullanılan ve en etkili ajanlardan birisidir. Tek başına veya diğer tedavi ajanları ile birlikte uygulanabilir. Melazma tedavisinde %2- 10 konsantrasyonda, günde 2 kez kullanılmaktadır.

Acnelyse kremi nasıl kullanılır?

ACNELYSE günde bir kez ve gece olmak koşuluyla lezyonlu bölgeye uygulanır. Uygulama ile ciltte geçici bir sıcaklık ve batma hissi olabilir. Gerekirse, tedaviye ara verilerek veya uygulama sıklığı azaltılarak, hastanın dayanabileceği doz ayarlanabilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *