Categories Krem

Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Evde geciktirici olarak ne kullanabilirim?

Doğal Geciktiriciler Nelerdir?

 1. Çörek Otu.
 2. Çakşır Otu.
 3. Yaban Sümbülü
 4. Zencefil.
 5. Karanfil.
 6. Turp Tohumu.
 7. Melisa.
 8. Kuşkonmaz Kökü

Blackberry sprey nasıl kullanılır?

Black berry geciktirici sprey ilişkiden 20-25 dk önce sünnet olan bölüme 3-4 fıs olmak üzere kullanınız ve masaj yaparak deriye emdiriniz. 10 dk içerisinde sprey etkisini göstericektir.45 dakikaya kadar geç boşalmanızı sağlar.

Arex geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Arex Sprey Nasıl Kullanılır?

 1. İlk olarak penis, dik konuma getirilmelidir ve sonrasında ise penis şaftına (baş) 2-3 defa sprey püskürtülür.
 2. Parmak uçlarıyla püskürtülen bölgeye sprey, daireler çizilerek tam manasıyla yedirilir.
 3. En son aşamada 15 ile 20 dakika kadar beklenir ve spreyin kuruması sağlanır.

Geciktirici spreyler gerçekten işe yarıyor mu?

Geciktirici spreyler kullanımı açısından tamamen zararsız ilaçlardır ve herhangi bir yan etki göstermezler. Bu kapsamda sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve erken boşalma sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Sık bırak yöntemi nasıl yapılır?

Sık – bırak tekniği: Cinsel birlikteliğe başlanıldıktan sonra erkek boşalacağını hissettiği esnada birleşmeyi durdurur ve penisinin gövdesi ile birleştiği yeri boşalma hissi geçene kadar sıkar. Boşalma isteği geçtiğinde, 30 saniye kadar sonra ön sevişmeye tekrar devam edilir.

You might be interested:  Kulak Deldirdikten Sonra Hangi Krem Sürülür?(Mükemmel cevap)

Black Berry nasıl kullanılır?

Black Berry Bitkisel Karışım 10ML Kullanımı: Bitkisel Karışım kullanılışı; Black Berry Damla Kullanılışı aktiviteden 1-2 saat önce 7-10 damla herhangibir (su, meyve suyu vb.) alkolsüz doğal içecek içine karıştırılıp kullanılır. Aynı şekilde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa aç karına kullanılabilir.

Stag 9000 geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Stag 9000 yalnızca haricen kullanım için tasarlanmıştır. Erkek genital derisinde lokal anestezik etki oluşturmak için cinsel ilişkiden 10 dakika önce uygulanır. Penisin baş ve gövde kısmına 1-2 sprey spreyleme yapılarak başlanabilir. 6 kezden fazla spreyleme yapılmamalıdır.

Geciktirici sprey ne kadar süre etkili?

Denetimsiz ve onaylı olmayan geciktirici ürünlerin sahte de olabileceği düşünülerek, hiçbirinin kullanılmamaları gerekir. Piyasada bulunan doğal spreyler ise bitkisel içeriklidir, bunların bilinen bir yan etkisi yoktur. Etki süreleri, kişiden kişiye değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 40-60 dakika arasıdır.

Geciktirici sprey yan etkisi var mı?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

Süper Viga sprey nasıl kullanılır?

Sprey erkek cinsel organına sıkıldıktan 20 dakika sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Girilen bu cinsel ilişkinin süresi sprey sayesinde uzayacaktır. İlişkiden alınan zevki hem erkek hem de kadın için artıracaktır. Doğal yapısı sayesinde herhangi bir yan etki göstermez.

NELY 8 long time nasıl kullanılır?

Prezervatif dokusunu bozmaz. NELY8 Long Time Krem Kullanım Şekli: İlişkiden hemen önce (5-10 dk.) erkek tarafından ilgili bölgeye uygulanır. Krem masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından belirlenmelidir.

You might be interested:  Kulak Deldirdikten Sonra Hangi Krem Kullanılır?(Çözünme)

Geciktirici sprey eczanelerde satılıyor mu?

Geciktirici ürünleri her eczane de bulmak mümkün değildir. Eczanelerin geciktirici hap, sprey veya krem satma zorunluluğu yoktur. Bazı eczanelerde cinsel geciktirici ürünler yoğun olarak satılırken, bazı eczanelerde ise geciktirici krem dahi satılmamaktadır.

Geciktirici sprey hangi marka?

Geciktirici Sprey ve Kremler

 • Proloonging Geciktirici Sprey 59ML.
 • Hot Rhino Power Geciktirici Krem ve Sprey.
 • Stag 9000 – 3 Adet Sarıkapak01.
 • sliquid 50 Ml Memnuniyet Garantili.
 • Nely8 Long Time 10 X 1.5 Ml.
 • Okey Rötar Prezervatif 20’li.
 • Durex Karşılıklı Zevk Geciktiricili Prezervatif 20’li.

Geciktirici hap etkisi ne kadar sürer?

İlaç 20 güne kadar kullanılabilir. İlacı kullandığınız süre boyunca adetiniz gecikecektir. İlacı bıraktıktan iki yada üç gün sonra adet kanaması başlayacaktır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *