Categories Krem

Essentıals Krem Ne Işe Yarar?(Doğru cevap)

Essentials Fairness Arındırıcı 100 ml. Derinlemesine temizleyen arındırıcı, pomelo meyvesi özleri ile cilt rengini açmaya yardımcı olur. Mikro parçacıklarla cildi canlandırır. Pomelo meyvesinin özünü içeren yüz kremi, cildi pürüzsüzleştirir, nemlendirir, aydınlatır ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.

Essentıals krem ne ise yarar?

hem geceleri hem de gündüzleri cildi nemlendirmek, korumak ve aydınlatmak için tasarlanmıştır. Cildin nem seviyesini arttırır ve 24 saate kadar ciltteki nemi korur. Zamanla cildin pürüzsüz ve daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. E ve B3 vitamini içerir.

Oriflame Essentials Fairness Lotion ne işe yarar?

Essentials Fairness arındırıcı koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olur, içeriğindeki mikro parçacıklarla cildi canlandırır. Oriflame çok amaçlı yüz kremini gün aşırı kullanabilirsiniz. Essentials çok amaçlı yüz kremi cildinizi pürüzsüzleştirir, nemlendirir, aydınlatır ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.

Essentials Fairness nasil kullanilir?

Köpürtün ve cilde masaj yaparak uygulayın. Bol su ile durulayın. Cildinizin ihtiyacına göre hafta 1-2 defa uygulayabilirsiniz. En iyi sonuç için essentials fairness rutin cilt bakımında yüz yıkama jeli ve yüz kremi ile birlikte kullanın.

Oriflame Essentials Fairness Mask Scrub ne işe yarar?

Fairness Essentials Maske ve Arındırıcı; cildi nemlendirmek, korumak, ölü deri hücrelerinden ve kirden arındırmak için tasarlanmıştır. Maske olarak kullandığınızda cildinizin yumuşak ve dolgun hissetmesine yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

You might be interested:  Oceral Krem Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Essentıals face cream ne işe yarar?

Essentials Fairness Arındırıcı 100 ml. Derinlemesine temizleyen arındırıcı, pomelo meyvesi özleri ile cilt rengini açmaya yardımcı olur. Mikro parçacıklarla cildi canlandırır. Pomelo meyvesinin özünü içeren yüz kremi, cildi pürüzsüzleştirir, nemlendirir, aydınlatır ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.

Hydrating Face Cream Oriflame ne işe yarar?

İçeriğindeki organik aloe vera ve Hindistan cevizi suyu özleri ile cildinizi derinlemesine nemlendirir ve ferah bir his bırakır. Cildinizin nem dengesi ve aydınlığını koruyarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Arındırıcı nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır?: Nemli cildinize uygulayınız.Özellikle alın,burun ve çene bölgenize özen göstererek,yüzünüze nazikçe masaj yapınız.Bol su ile durulayın. Kanıtlanan Sonuç:

  1. Cilt tüm pürüzlerinden arınır.
  2. Cilt temizlenir ve ferahlar.
  3. Gözenekler gözle görünür şekilde sıkılaşır.

Essentials Gentle 3 in 1 Cleanser ne işe yarar?

Ürün Bilgileri Hassas, sabun içermeyen temizleyici formülündeki multi-vitamin kompleks ile cildi arındırırken besler ve nemlendirir. Makyaj temizlemek için idealdir.

Oriflame Gel Wash ne işe yarar?

Yağsız jel formundaki temizleyici, içeriğindeki doğal nar özü ve salisilik asit ile cildi temizler, kalıntıları giderir, fazla parlaklığı azaltır, tazeler ve arındırır.

Essentials Fairness Scrub nedir?

Oriflame Essentials Fairness Scrub Arındırıcı 100ml Temizleyen arındırıcı, pomelo meyvesi özleri ile cilt rengini açmaya yardımcı olur. Mikro parçacıklarla cildi canlandırır.

Skrap ne demek?

Scrub, banyo sırasında bir yapılan bir bakım çeşididir. Çoğunlukla banyoda uygulanan scrub, tüm vücudun yenilenmesine yardımcı olan müthiş bir temizleme yöntemidir. Siz de cildinizdeki kuruluk, çatlak, kıl dönmesi gibi sorunlardan şikayetçiyseniz mutlaka bu yöntemi denemelisiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *