Categories Krem

Dr C Tuna White Correct Krem Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, hafif yapısıyla kolayca emilir. Kullanımı: Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde 2 kez kullanımı tavsiye edilir.

Dr Tuna White correct set nasıl kullanılır?

Kullanımı: Günde iki kez, sabah ve akşam dördüncü adım olarak uygulayın. Pamuklu bir bezi bir miktar ürünle ıslatın. Yüz ve boyun bölgenizi nazikçe temizleyin. Düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur.

Farmasi aydınlatıcı krem nasıl kullanılır?

Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Kullanımı: Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Dr C Tuna White correct ne işe yarar?

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Facial Whitening Cream, B3 vitaminiyle zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin koyu renkli bölgelerinde renk açılmasına ve zararlı güneş ışınlarının neden olduğu lekelerin azalmasına yardımcı olur.

White correct nasıl kullanılır?

Kullanım şekli:Cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün. Ürünü parmak uclarınızla masaj hareketleri yaparak uygulayınız ve ardından durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz.Haftada 1-2 kez kullanımı önerilmektedir.

You might be interested:  Bepanthen Plus Yara Iyileştirici Krem Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Farmasi koyu leke giderici serum nasıl kullanılır?

Kum Zambağı ve Yosun Özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur. Kullanımı: 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın.

Dr Tuna Age Reversist nasıl kullanılır?

Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi ile bakımınıza devam edin. Yeterli miktarda ürünü 2-3 kez bastırarak alın. Yüzünüze, boynunuza veya istenilen yere nazikçe uygulayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Farmasi yüz beyazlatıcı set nasıl kullanılır?

Göz çevresindeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır. Kullanımı: Ürünü parmak ucunuza sıkın, göz altlarınıza ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayınız. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanınız.

Farmasi cilt beyazlatıcı krem nasıl kullanılır?

Kullanımı: Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka UV koruma filtreli Dr.

Aydınlatıcı nerelerde kullanılır?

Aydınlatıcı nerelere sürülür?

  1. Aydınlatıcını, yüzünün ön plana çıkmasını istediğin bölgelere uygulamalısın.
  2. Kaşlarını daha kavisli göstermek ve göz makyajını vurgulamak için kaş altına aydınlatıcı sürebilirsin.
  3. Göz pınarına aydınlatıcı sürmek gözlerini daha belirgin gösterecektir.

Whıte correct kremi ne işe yarar?

Özel formülündeki uv koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler.

Farmasi krem ne işe yarar?

Kuru ve hassas ciltlerin sorunlarına yönelik tasarlanmış bu formül, kolay sürümü ile cildinizi yatıştırarak eşsiz bir nemlendirme sağlar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Cildinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.

You might be interested:  Morluğa Hangi Krem Iyi Gelir?(Soru)

Farmasi cilt bakim seti nasil kullanilir?

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam nemli cildinize, hafifçe masaj yaparak uygulayıp,durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz. Cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur. Nazik formülü ile cildi rahatlatır ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

Farmasi koyu leke giderici serum ne işe yarar?

Düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Kum Zambağı ve Yosun Özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Aydınlatıcı Sabun Nasıl Kullanılır?

Ürünün kullanımı son derece kolaydır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa olacak şekilde her gün kullanılır. Kullanım sırasında cildin hafif nemli olması alınacak etkiyi yükseltecektir. Nemli cilde yumuşak hareketlerle sürülen Farmasi Cilt Aydınlatıcı Sabun, sonrasında hafifçe masaj yapılarak cilde uygulanır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *